RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 lutego 2012 (pierwszy post)
Czwartek

01:30 Detroit Red Wings-Edmonton Oilers (H)
02:00 Memphis Grizzlies-Minnesota Timberwolves (K)
14:00 Rabita Baku K- Trefl Sopot K (S)
19:00 HCM Constanta- Wisla Plock (R)
20:30 Busto Arsizio K- Bielsko-Biala K (S)

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes- Calgary Flames (H)
03:00 Phoenix Suns- Houston Rockets (K)
18:00 Parc Sagunt K- DVSC Korvex K (R)
20:00 Zdunska Wola- Ruda Slaska (FUTSAL)

Sobota

01:30 Detroit Pistons- New Jersey Nets (K)
04:30 San Jose Sharks- Chicago Blackhawks (H)
16:15 Veszprem- Kielce Vive (R)
17:00 HAOK Mladost- Tirol Innsbruck (S)
17:00 Włochy- Anglia (RUGBY)
21:00 Francja- Irlandia (RUGBY)

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs- Montreal Canadiens (H)
16:00 Walia- Szkocja (RUGBY)
17:00 Vasas Budapest K- Calcit Kamnik K (S)
17:30 Turow Zgorzelec- Polpharma Starogard (K)
21:30 Boston Celtics- Chicago Bulls (K)

TYPOWANIE TRWA DO CZWARTKU 9 LUTY 2012 do Godz. 01:30
Swoje typy oddajemy w tym temacie
*
każdy inny post dodany przed końcem typowania karany będzie banem
*
TYPUJEMY ZASADĄ "1x2"
1- Zwycięstwo gospodarza
x - remis
2- Zwycięstwo gości

*
LEGENDA
( dla ułatwienia )
K- Koszykówka
R - Piłką Ręczna
S - Siatkówka
H - Hokej
*
TYPUJĄ TYLKO OSOBY Z LISTY
AdRianoXX,Gutek909,RexMundi,Enkido,LeonGrande,Renifer,Radomatu11,
kzyhu,wodzu2377,Marek1991BrD,kuba92762,VannillaSky,JestemMistrzu,thomas893. NuTiiiiii,
malyzwierzaczek .egze .Gothiclady.
DarekLowcaSzparek.Patrishia.Maqdalena,MuyBueno, Zludny
...Ignorance is bliss...
Renifer
Renifer
  6 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) 1
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) 1
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) 2
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S)1

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) 1
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) 1
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) 1
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) 2

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) 2
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) 1
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) 2
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) 2
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) 1
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) 1
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) 2

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) - 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) - 1
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) - 2
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) - 2
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S) - 2

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) - 1
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) - 1
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) - 1
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) - 2

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) - 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) - 1
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) - 2
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) - 2
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) - 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) - 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) - 2
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) - 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) - 1
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) - 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) - 2

Zludny
Zludny
  7 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) - 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) - 1
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) - 2
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) - 2
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S) - 2

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) - 1
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) - 2
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) - 1
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) - 2

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) - 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) - 1
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) - 2
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) - 2
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) - 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) - 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) - 2
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) - 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) - 1
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) - 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) - 2

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  7 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) - 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) - 2
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) - 1
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) - 1
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S) - 1

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) - 2
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) - 1
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) - 1
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) - 1

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) - 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) - 1
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) - 1
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) - 2
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) - 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) - 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) - 1
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) - 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) - 2
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) - 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) - 2

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Marek1991BrD
Marek1991BrD
  7 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) 2
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) 1
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) 2
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S) 2

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) 1
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) 1
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) 1
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) 2

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) 2
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) 2
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) 1
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) 2
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) 1
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) 2

Gothiclady
Gothiclady
  7 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) 1
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) 2
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) 2
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S)1

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) 1
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) 1
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) 2
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) 2

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) 1
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) 2
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) 2
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) 1
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) 1
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) 2

MuyBueno
MuyBueno
  7 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H)1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K)2
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S)2
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R)1
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S)2

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H)1
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K)2
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R)1
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL)1

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K)2
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H)2
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R)1
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S)2
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY)1
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY)2
Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H)2
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY)1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S)2
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K)1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K)2

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  7 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) 1
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) 1
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) 1
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S) 1

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) 1
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) 1
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) 1
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) 1

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) 1
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) 2
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) 1
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) 1
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) 1
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) 2

egze
egze
  7 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) 2
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) 1
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) 1
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S) 1

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) 2
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) 2
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) 1
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) 2

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) 1
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) 2
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) 1
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) 2
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) 2
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) 1
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) 2

kzyhu
kzyhu
  8 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) 1
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) 1
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) 2
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S) 1

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) X
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) 2
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) 2
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) 2

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) 2
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) 2
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) 2
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) X
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) 1
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) 1

SmokeStorySSG
SmokeStorySSG
  8 lutego 2012

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) 1
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) 1
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) 2
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S) 1

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) x
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) 2
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) 2
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) 2

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) 2
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) 2
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) 2
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) 1
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) 1
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) 2

Gutek909
Gutek909
  8 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings-Edmonton Oilers (H) 2
02:00 Memphis Grizzlies-Minnesota Timberwolves (K) 1
14:00 Rabita Baku K- Trefl Sopot K (S) 1
19:00 HCM Constanta- Wisla Plock (R) 1
20:30 Busto Arsizio K- Bielsko-Biala K (S) 1

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes- Calgary Flames (H) 1
03:00 Phoenix Suns- Houston Rockets (K) 2
18:00 Parc Sagunt K- DVSC Korvex K (R) 2
20:00 Zdunska Wola- Ruda Slaska (FUTSAL) 2

Sobota

01:30 Detroit Pistons- New Jersey Nets (K) 1
04:30 San Jose Sharks- Chicago Blackhawks (H) 2
16:15 Veszprem- Kielce Vive (R) 2
17:00 HAOK Mladost- Tirol Innsbruck (S) 2
17:00 Włochy- Anglia (RUGBY) 2
21:00 Francja- Irlandia (RUGBY) 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs- Montreal Canadiens (H) 1
16:00 Walia- Szkocja (RUGBY) 1
17:00 Vasas Budapest K- Calcit Kamnik K (S) 1
17:30 Turow Zgorzelec- Polpharma Starogard (K) 1
21:30 Boston Celtics- Chicago Bulls (K) 1

AdRianoXX
AdRianoXX
  8 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) 1
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) 1
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) 2
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S) 2

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) 1
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) 1
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) 1
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) 2 (na swoje miasto trzeba stawiać) :P

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) 1
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) 2
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) 2
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) 2
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) 1
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) 2
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) 1

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 lutego 2012

Czwartek

01:30 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers (H) 1
02:00 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (K) 1
14:00 Rabita Baku K - Trefl Sopot K (S) 1
19:00 HCM Constanta - Wisla Plock (R) 1
20:30 Busto Arsizio K - Bielsko-Biala K (S) 1

Piątek

03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (H) 1
03:00 Phoenix Suns - Houston Rockets (K) 1
18:00 Parc Sagunt K - DVSC Korvex K (R) 1
20:00 Zdunska Wola - Ruda Slaska (FUTSAL) 1

Sobota

01:30 Detroit Pistons - New Jersey Nets (K) 1
04:30 San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (H) 1
16:15 Veszprem - Kielce Vive (R) 1
17:00 HAOK Mladost - Tirol Innsbruck (S) 2
17:00 Włochy - Anglia (RUGBY) 2
21:00 Francja - Irlandia (RUGBY) 1

Niedziela

01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (H) 1
16:00 Walia - Szkocja (RUGBY) 1
17:00 Vasas Budapest K - Calcit Kamnik K (S) 2
17:30 Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (K) 1
21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls (K) 2

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.