tibauld
tibauld
  18 grudnia 2011 (pierwszy post)


Nadchodzi czas kolejnych roszad w składach, z pewnością nie doczekamy tylu ruchów transferowych jak latem, lecz z pewnością kluby będą uzupełniać swoje składy i zabiegać o poprawienie jakości swojej drużyny.
W temacie jak zwykle piszemy o możliwych transferach, plotkach, różnych spekulacjach w mediach. :)

Także do dzieła. Okienko zostanie otwarte wraz z 01.01.2012 i skończy się wraz z 31.012012.
kzyhu
kzyhu
  23 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty z tym bronieniem


bronie a własciwie to dbam o porzadek i spokój na forum , ja i podejrzewam , że nie tylko ja ma już dość tych Twoich wrzut na Enkido , zreszta zauważyłem , że ostatnio olewa on te Twoje prowokacje i bardzo dobrze

Konto usunięte
Konto usunięte: chorągiewością


:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy kiedyś był nowy, jednak nie widzę problemu, by każdy nowy trochę głowy używał


jak i również by każdy "stary" forumowicz znał regulamin forum , szczególnie punkt 2 podpunkt 2
tibauld
tibauld
  23 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bronie a własciwie to dbam o porzadek i spokój na forum , ja i podejrzewam , że nie tylko ja ma już dość tych Twoich wrzut na Enkido , zreszta zauważyłem , że ostatnio olewa on te Twoje prowokacje i bardzo dobrze

Fajnie jest dbać o porządek a za razem zaśmiecać temat. Bo nie wydaje mi się, żebyś teraz pisał coś o transferach.
Mieć oczy to jedno, a używać ich to drugie.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Takie coś to już pod hipokryzję podchodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak i również by każdy "stary" forumowicz znał regulamin forum , szczególnie punkt 2 podpunkt 2

O czym tu do mnie?
Przecież ja go upominam, a nie szkaluję.
Poza tym, znam się na regulaminie i nie musisz mi go wypunktowywać.
kzyhu
kzyhu
  23 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie jest dbać o porządek a za razem zaśmiecać temat. Bo nie wydaje mi się, żebyś teraz pisał coś o transferach


przepraszam , ale nie będziesz mnie bił ? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież ja go upominam, a nie szkaluję.


nie odwracaj kota ogonem ,dobrze wiesz o kogo mi chodzi

zresztą koniec tematu , rób co chcesz , to tylko o Tobie świadczy
tibauld
tibauld
  23 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przepraszam , ale nie będziesz mnie bił ?

Chętnie, jednak mam tylu tu wrogów, że grafik nie pozwala na to. Nie mam czasu. :(

Konto usunięte
Konto usunięte: nie odwracaj kota ogonem ,dobrze wiesz o kogo mi chodzi

Przyszedłeś tu dla porządku? No chyba nie, bo sam już nie wiesz po co.

Konto usunięte
Konto usunięte: zresztą koniec tematu , rób co chcesz , to tylko o Tobie świadczy

Tak, świadczy o Tobie również.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 grudnia 2011

podbijam opinie kzyha

...Ignorance is bliss...
kysio
kysio
  23 grudnia 2011
RexMundi
RexMundi: podbijam opinie kzyha

Dobrze, że ban jest bardzo podstawny.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 grudnia 2011

wprowadzasz niemiła atmosferę :and:
i zgodzę się z tym że czepiasz się i prowokujesz innych forumowiczów

tak , tak , w Twoich butach nie chodzę i bla bla bla... regulamin obowiązuję każdego

...Ignorance is bliss...
kysio
kysio
  23 grudnia 2011
RexMundi
RexMundi: wprowadzasz niemiła atmosferę i zgodzę się z tym że czepiasz się i prowokujesz innych forumowiczów tak , tak , w Twoich butach nie chodzę i bla bla bla... regulamin obowiązuję każdego

Pozostawię to tu bez komentarza.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 grudnia 2011

Pomocnik Barcelony - Seydou Keita uzgodnił warunki kontraktu z Milanem. Malijczyk ma trafić do zespołu "Rossonerich" po zakończeniu sezonu. Informacja ta nie została jeszcze jeszcze potwierdzona przez klub.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kaminek4536
kaminek4536
  23 grudnia 2011

Dyrektor generalny Juventusu Giuseppe Marotta powiedział, że nie widzi przeszkód, aby Amauri dołączył zimą do Tottenhamu. Zapytany przez dziennikarzy o ewentualny trandfer swojego napastinka, odpowiedział:
"Amauri do Tottenhamu? Z naszej strony nie bedzie żadnych przeszkód, aby sfinalizować ten transfer."
"Musimy omówić z piłkarzem jego potrzeby i chcielibyśmy, aby był zadowolony."
31-letni Brazylijczyk nie rozegrał w tym sezonie ani jednego meczu w Serie A.

Według Talksport.co.uk, napastnik Lille Moussa Sow jest jednym z celów transferowych Tottenhamu. Senegalczyk w tym sezonie w 13 meczach sześć razy trafiał do bramki rywala. Według gazety Tottenham miałby starać się o napastnika już za miesiąc, podczas zimowego okienka transferowego. Francuski klub żąda za swojego piłkarza około 18 mln funtów. Możliwa jest również transakcja na zasadzie wymiany na linii Pavlyuchenko - Sow, plus ewentualna dopłata Londyńczyków.


Tottenham zaoferował QPR swojego napastnika Romana Pavlyuchenke. Sam Rosjanin wiele miesięcy temu powtarzał, że chce opuścić White Hart Lane, więc jeżeli piłkarz zgodzi się na transfer, a QPR będzie stać na niego, to zimą w klubie uszczuplą się wydatki na pensje.
"To prawda, że Tottenham zaoferował Romana Queens Park Rangers. Klub ma prawo do tego." - komentuje agent Romana, Oleg Artemov
"Zanim będziemy rozmawiać na temat ewentualnego transferu do QPR, muszę to uzgodnić ze swoim klientem czy będzie on chciał grać dla tego klubu. Wszystko należy przemyśleć, a z Romanem jeszcze o tym nie rozmawiałem."

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  23 grudnia 2011

Vargas w Napoli, ciekawe jak sie bedzie prezentowal w serieA 21 letni chlilijski pomocnik, kupiony za bagatela 15mln euro.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 grudnia 2011

Przygoda Filippo Inzaghiego z Milanem dobiega końca. Doświadczonego Włocha chciałby mieć w swojej drużynie Attilio Tesser z Novary Calcio.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  24 grudnia 2011

Widzę, że naśmiewaliście się trochę z tego Paulinho z ŁKS-u, czy też z samego klubu, który nie dostrzegł takiego talentu. Problem w tym, że Paulinho za czasów gry w Polsce niczym się nie wyróżniał i z tego co pamiętam nie grał nawet na tej pozycji co teraz.

To trochę tak jakby nabijać się z Zagłębia Lubin, że mając w szeregach jednego z najzdolniejszych prawych obrońców w Europie, wystawiało go... w ataku :P

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 grudnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przygoda Filippo Inzaghiego z Milanem dobiega końca. Doświadczonego Włocha chciałby mieć w swojej drużynie Attilio Tesser z Novary Calcio.


Musialby naprawde nisko upasc by isc do jakies tam Novary : P jak odejdzie to do macierzystego klubu czytaj Atalanta Bergamo.

Natomiast w nastepnym tygodniu z PSG kontrakt ma podpisac Carlo Ancelotti ;)
Teraz wszystko uklada sie w jedna calosc, czemu Leonardo zwolnil poprzedniego trenera z ktorym PSG wywalczylo tytul mistrza jesieni, oraz czemu przychodzi Beckham oraz planowane jest sprowadzenie Kaki. Swoja droga, gdyby im sie udalo, kase na bank maja, to w lini pomocy beda ciekawe pilkarskie fejmy Beckham, Pastore, Kaka...

:mrgreen:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 grudnia 2011

No i Tevez w ataku, zapomnialem :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.