Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 listopada 2011 (pierwszy post)


Edycja Pucharu Polski 2011/2012

Finał: 24 kwietnia 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie

Zwycięzca Pucharu Polski ma zapewniony udział w II rundzie eliminacji Ligi Europejskiej.

Fazy

Runda przedwstępna: uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym (Chrobry Głogów, Lech Rypin, Podlasie II Biała Podlaska, Ilanka Rzepin, Włókniarz Zelów, Limanovia Limanowa, Mazur Karczew, Start Namysłów, LZS Turbia, ŁKS 1926 Łomża, Gryf Wejherowo, Rozwój II Katowice, Alit Ożarów, Huragan Morąg, Sokół Kleczew i Bałtyk Koszalin) i 36 zespołów II ligi z sezonu 2010/11

Runda wstępna: zwycięzcy rundy wstępnej

I runda: uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów I ligi z sezonu 2010/11

1/16 finału: uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2010/11

1/8 finału

Legia Warszawa - Widzew Łódź 3:0

Podbeskidzie Bielsko - Biała - Śląsk Wrocław 0:1

Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 1:0

Polonia Bytom - Lech Poznań 1:3

Arka Gdynia - Polonia Warszawa 3:1

Ruch Chorzów - Cracovia 2:1

Gryf Wejherowo - Górnik Zabrze 1:0

Limanovia Limanowa - Wisła Kraków 1:2


Q1: Jakie są wg Ciebie przyczyny tego, że tylko 5 klubów z Ekstraklasy jest jeszcze w grze?
Q2: Jakie będą wg was pary w ćwierćfinałach (13-14 marca, 20-21 marca)?
Q3: Kto wygra Puchar Polski?
________________________________________________________________________________________
Kontynuacja tematu, który zamknął się z powodu braku posta przez 14 dni.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  9 listopada 2011

nie da sie otworzyc tamtego tematu? :woot:

a jesli sie nie da to juz jak chciałes zakładac nowy temat mogłes poczekac do rozlosowania par cwiercfinałowych :P

Enkido
Enkido: Q3: Kto wygra Puchar Polski?

Legia
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  9 listopada 2011
Enkido
Enkido: Q3: Kto wygra Puchar Polski?


Zawsze KOLEJORZ LECH LECH Poznań !!!!!!!!!!!

Enkido
Enkido: Q1: Jakie są wg Ciebie przyczyny tego, że tylko 5 klubów z Ekstraklasy jest jeszcze w grze?


bo to liga patałachów jest !
Alucard
Alucard
  10 listopada 2011
Enkido
Enkido: Kto wygra Puchar Polski?

Ruch Chorzów.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 listopada 2011

ciekaw jestem kto tym razem przyjedzie na Wzgórze Wolności do Wejherowa. Z chęcią pojechałbym na Wisłę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AlunI
AlunI
  13 listopada 2011

kiedy będzie losowanie do 1/4??
a wygra Lech ;)

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  16 listopada 2011

Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o weryfikacji wyniku meczu 1/8 finału Pucharu Polski Limanovia Limanowa - Wisła Kraków jako walkower 0-3 na niekorzyść trzecioligowca.

26 października Wisła wygrała w Limanowej 2-1, a w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony Dawid Basta, który powinien pauzować za drugą żółtą kartkę.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  19 listopada 2011
AlunI
AlunI: kiedy będzie losowanie do 1/4??

Losowanie odbędzie się w poniedziałek 21 listopada o godzinie 21.30.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 listopada 2011
Enkido
Enkido: Losowanie odbędzie się w poniedziałek 21 listopada o godzinie 21.30.

a ja mam info, że o 20.30 na tvn turbo i nsport.
Słyszałem także, że miało być o 18 więc na 100% nie wiem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: a ja mam info, że o 20.30 na tvn turbo i nsport. Słyszałem także, że miało być o 18 więc na 100% nie wiem.

Faktycznie, 20.30, widocznie pomyliłem cyfry - 20.30.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 listopada 2011
Enkido
Enkido: Faktycznie, 20.30, widocznie pomyliłem cyfry - 20.30.

Chociaż raz mogłem Cię poprawić :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chociaż raz mogłem Cię poprawić

Zapamiętaj ten moment na długo, a najlepiej zrób screena na pamiątkę, bo następna okazja szybko się nie pojawi :jezyk2:

Btw. zajrzyj tutaj http://www.fotka.pl/forum/sport/421872,Fototyper_-_FINAL/3 :ziober2:

Losowanie odbędzie się z tego co mi wiadomo w siedzibie ITI.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 listopada 2011
Enkido
Enkido: Btw. zajrzyj tutaj http://www.fotka.pl/forum/sport/421872,Fototyper_-_FINAL/3

Nie mam pytań.

Enkido
Enkido: Zapamiętaj ten moment na długo, a najlepiej zrób screena na pamiątkę, bo następna okazja szybko się nie pojawi

A tym będę się szczycił ;D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 listopada 2011

Studio pucharu polski prowadzi Cegielska z tvn meteo :rotfl: :rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 listopada 2011

zaraz zobaczymy kogo Gryf Wejherowo będzie musiał pokonać na Wzgórzu Wolności i zagrać w późniejszym czasie w Lidze Europy :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.