RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 października 2011 (pierwszy post)
PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia-Levski
20:30 Otelul-Gaz Metan

SOBOTA

13:00 Everton-Manchester Utd
13:45 Chelsea-Arsenal
15:30 Wolfsburg-Hertha
16:00 Dunfermline-Dundee Utd
17:30 Slovan Bratislava-Zilina
18:30 Mainz-Bremen
18:45 Roda-Ajax
19:00 Evian TG-Auxerre
22:00 Real Sociedad-Real Madrid

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce-ŁKS Łódź
15:00 Parma-Cesena
15:00 Udinese-Palermo
16:00 Osasuna-Levante
17:00 Toulouse-Rennes
17:30 Hamburger-Kaiserslautern
20:45 Cagliari-Lazio
21:00 Valenciennes-Lille
22:00 Malaga-Espanyol

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica-Braga
Niedziela - 16:15 AEK-Aris

==========================

PARY ĆWIERĆFINAŁOWE

Renifer - NuTiiiiii
AdRianoXX - thomas893
Kovacs - LeonGrande
RexMundi - 99DjWIERTLO99

===================================

TYPOWANIE TRWA DO PIĄTKU 28 PAŻDZIERNIK DO GODZINY 16:45!!!
TYPY ODDAJEMY DO MNIE NA PW
( 99DjWIERTLO99 i RexMundi - swoje typy oddadzą do Enkido

JOKERA
oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa "JOKER"!!!



Spotkania rezerwowe nie są uwzględniane gdy odbędą się wszystkie planowane 20 spotkań
W razie gdy nie odbędzie się jakieś spotkanie wtedy z to miejsce wchodzi odpowiedni mecz rezerwowy

Gdy mecz który zostaje odwołany jest Jokerem - Joker przechodzi na mecz rezerwowy

Zapoznajcie się z sytuacją w drużynach
- czy osoby które odpadły chcą grać dalej czy nie
- podzielcie się spotkaniami żeby później nie było strat

Każdy oprócz podania swoich typów indywidualnych MUSI podać także
spotkania które będzie typować w drużynie
( już z wynikami )
- można to dodać jednocześnie z oddawanymi typami indywidualnymi lub później
jednak przed upływem terminu

Kapitan może dodać typy drużyny po upływie czasu
( ale wszyscy z drużyny muszą wypisać swoje typy do ustalonego terminu )
Później dla ułatwienia w liczeniu pkt kapitan może wkleić typy drużyny

UWAGA - Uważajcie jakie spotkania wybieracie - aby nie powtarzać tych samych spotkań
UWAGA - W sytuacjach kiedy gracz nie oddaje typów ani w indywidualnym ani w drużynowym,
by nie tracić przez takiego kogoś pkt można podzielić spotkania na resztę graczy lub KAPITAN sam wytypuję brakujące spotkania
- ALE - w takiej sytuacji typy wysyła mi na PW przed upływem terminu
( na wypadek gdyby jakaś "Śpiąca królewna" nie oddała swoich typów minutę przed końcem )

ZAZNACZAJĄC SWOJE TYPY (PREMIOWANE)
SYMBOLEM " C " PRZY TYPIE
- TYLKO 5 SPOTKAŃ -



TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY:

LeonGrande, AdRianoXX, Renifer, RexMundi, Kovacs, thomas893, 99djwiertlo99, NuTiiiiii,
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 października 2011

podbijam

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 października 2011
Renifer

16:45 CSKA Sofia - Levski 1:0
20:30 Otelul - Gaz Metan 2:1

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 0:3
13:45 Chelsea - Arsenal 3:1
15:30 Wolfsburg - Hertha 1:0
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 0:1
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 0:1
18:30 Mainz - Bremen 1:1
18:45 Roda - Ajax 0:2
19:00 Evian TG - Auxerre 0:2
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:3 Dzoker

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 0:1
15:00 Parma - Cesena 1:0
15:00 Udinese - Palermo 2:0
16:00 Osasuna - Levante 0:2
17:00 Toulouse - Rennes 2:1
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 2:0
20:45 Cagliari - Lazio 0:1
21:00 Valenciennes - Lille 0:2
22:00 Malaga - Espanyol 1:1

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 0:1
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 2:0

NuTiiiiii

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia - Levski 2:1
20:30 Otelul - Gaz Metan 2:1

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 0:2
13:45 Chelsea - Arsenal 2:1
15:30 Wolfsburg - Hertha 2:1
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 1:1
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 1:1
18:30 Mainz - Bremen 1:2
18:45 Roda - Ajax 1:1
19:00 Evian TG - Auxerre 1:1
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:2 joker

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 2:0
15:00 Parma - Cesena 2:0
15:00 Udinese - Palermo 2:0
16:00 Osasuna - Levante 1:1
17:00 Toulouse - Rennes 1:1
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 2:1
20:45 Cagliari - Lazio 1:1
21:00 Valenciennes - Lille 0:1
22:00 Malaga - Espanyol 2:0

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 0:1
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 2:1

AdRianoXX

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia - Levski 2:1
20:30 Otelul - Gaz Metan 1:0

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 1:2
13:45 Chelsea - Arsenal 2:1
15:30 Wolfsburg - Hertha 1:1
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 0:1
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 2:0
18:30 Mainz - Bremen 1:2
18:45 Roda - Ajax 0:2
19:00 Evian TG - Auxerre 0:1
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:4 JOKER

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 3:1
15:00 Parma - Cesena 2:1
15:00 Udinese - Palermo 2:!
16:00 Osasuna - Levante 0:2
17:00 Toulouse - Rennes 0:0
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 1:1
20:45 Cagliari - Lazio 1:2
21:00 Valenciennes - Lille 0:2
22:00 Malaga - Espanyol 2:1

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 1:2
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 2:0

thomas893

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia - Levski 1:0
20:30 Otelul - Gaz Metan 2:1

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 0:3 JOKER
13:45 Chelsea - Arsenal 2:0
15:30 Wolfsburg - Hertha 2:1
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 1:2
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 1:1
18:30 Mainz - Bremen 2:1
18:45 Roda - Ajax 1:3
19:00 Evian TG - Auxerre 0:0
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 1:4

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 2:0
15:00 Parma - Cesena 2:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
16:00 Osasuna - Levante 1:2
17:00 Toulouse - Rennes 1:0
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 2:0
20:45 Cagliari - Lazio 2:1
21:00 Valenciennes - Lille 0:2
22:00 Malaga - Espanyol 1:1

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 0:2
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 0:1

Kovacs

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia - Levski 2-1
20:30 Otelul - Gaz Metan 1-1

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 1-3
13:45 Chelsea - Arsenal 2-1
15:30 Wolfsburg - Hertha 1-1
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 0-0
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 2-1
18:30 Mainz - Bremen 1-0
18:45 Roda - Ajax 0-2
19:00 Evian TG - Auxerre 1-2
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0-3

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 2-1
15:00 Parma - Cesena 3-0
15:00 Udinese - Palermo 2-0
16:00 Osasuna - Levante 1-3
17:00 Toulouse - Rennes 1-0
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 0-0
20:45 Cagliari - Lazio 0-1
21:00 Valenciennes - Lille 3-1
22:00 Malaga - Espanyol 1-0

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 1-1
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 2-1

LeonGrande

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia - Levski 1:2
20:30 Otelul - Gaz Metan 2:1

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 1:2
13:45 Chelsea - Arsenal 2:1
15:30 Wolfsburg - Hertha 2:1
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 0:1
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 1:0
18:30 Mainz - Bremen 1:2
18:45 Roda - Ajax 1:2
19:00 Evian TG - Auxerre 0:1
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:2 [JOKER]

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 2:0
15:00 Parma - Cesena 2:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
16:00 Osasuna - Levante 1:1
17:00 Toulouse - Rennes 1:1
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 2:1
20:45 Cagliari - Lazio 1:2
21:00 Valenciennes - Lille 0:2
22:00 Malaga - Espanyol 2:1

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 0:1
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 2:1

RexMundi

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia-Levski 1:0
20:30 Otelul-Gaz Metan 1:0

SOBOTA

13:00 Everton-Manchester Utd 1:3
13:45 Chelsea-Arsenal 2:1
15:30 Wolfsburg-Hertha 1:0
16:00 Dunfermline-Dundee Utd 1:0
17:30 Slovan Bratislava-Zilina 2:1
18:30 Mainz-Bremen 1:1
18:45 Roda-Ajax 1:3
19:00 Evian TG-Auxerre 1:1
22:00 Real Sociedad-Real Madrid 0:2 JOKeR

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce-ŁKS Łódź 2:0
15:00 Parma-Cesena 2:0
15:00 Udinese-Palermo 2:0
16:00 Osasuna-Levante 1:2
17:00 Toulouse-Rennes 2:1
17:30 Hamburger-Kaiserslautern 2:1
20:45 Cagliari-Lazio 1:1
21:00 Valenciennes-Lille 0:2
22:00 Malaga-Espanyol 2:0

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica-Braga 1:1
Niedziela - 16:15 AEK-Aris 1:0

99DjWIERTLO99

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia - Levski 2-1
20:30 Otelul - Gaz Metan 1-1

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 1-2
13:45 Chelsea - Arsenal 2-1
15:30 Wolfsburg - Hertha 2-1
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 0-1
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 2-1
18:30 Mainz - Bremen 2-1
18:45 Roda - Ajax 0-2
19:00 Evian TG - Auxerre 0-1
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0-2 JOKER

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 2-1
15:00 Parma - Cesena 1-0
15:00 Udinese - Palermo 2-1
16:00 Osasuna - Levante 1-1
17:00 Toulouse - Rennes 2-1
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 2-1
20:45 Cagliari - Lazio 1-2
21:00 Valenciennes - Lille 0-1
22:00 Malaga - Espanyol 2-1

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 1-2
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 1-0
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 października 2011

Drużyny

Fc Boob(S)quad

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia - Levski 0:1
20:30 Otelul - Gaz Metan 1:0

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 1:2 [C]
13:45 Chelsea - Arsenal 2:1
15:30 Wolfsburg - Hertha 2:1
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 1:1
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 1:0
18:30 Mainz - Bremen 1:0
18:45 Roda - Ajax 2:2
19:00 Evian TG - Auxerre 0:1
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:2 [C]

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 2:1 [C]
15:00 Parma - Cesena 2:1 [C]
15:00 Udinese - Palermo 2:1 [C]
16:00 Osasuna - Levante 1:3
17:00 Toulouse - Rennes 2:2
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 2:1
20:45 Cagliari - Lazio 1:1
21:00 Valenciennes - Lille 1:2
22:00 Malaga - Espanyol 2:0

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 0:1 [C]
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 2:1

FototyperStar

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia – Levski 2:1
20:30 Otelul - Gaz Metan 2:1

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 1:3
13:45 Chelsea – Arsenal 2:1
15:30 Wolfsburg – Hertha 1:1
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 0:0
17:30 Slovan Bratislava – Zilina 1:0
18:30 Mainz – Bremen 1:2
18:45 Roda - Ajax 0:2
19:00 Evian TG - Auxerre 1:2
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 2:3

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 2:1
15:00 Parma – Cesena 1:0
15:00 Udinese – Palermo 1:1
16:00 Osasuna – Levante 0:1
17:00 Toulouse - Rennes 1:0
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 0:0
20:45 Cagliari – Lazio 1:2
21:00 Valenciennes – Lille 1:3
22:00 Malaga – Espanyol 2:0

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica – Braga 0:2
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 2:1

Polska "A"
PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia - Levski 2-0
20:30 Otelul - Gaz Metan 1-0

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 0-3
13:45 Chelsea - Arsenal 2-0 (c)
15:30 Wolfsburg - Hertha 0-2
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 0-1
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 0-1
18:30 Mainz - Bremen 1-2
18:45 Roda - Ajax 1-2
19:00 Evian TG - Auxerre 0-2
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0-4 (c)

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 0:1
15:00 Parma - Cesena 1:0
15:00 Udinese - Palermo 2:0 (c)
16:00 Osasuna - Levante 0:2 (c)
17:00 Toulouse - Rennes 2:1
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 2:0 (c)
20:45 Cagliari - Lazio 0:1
21:00 Valenciennes - Lille 0:2
22:00 Malaga - Espanyol 1:1

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 0:1
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 2:0

Płonące kolby

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia - Levski 2:1
20:30 Otelul - Gaz Metan 1:1

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 1:2
13:45 Chelsea - Arsenal 2:2
15:30 Wolfsburg - Hertha 1:2
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 0:2
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 2:1
18:30 Mainz - Bremen 1:2
18:45 Roda - Ajax 1:1
19:00 Evian TG - Auxerre 1:1
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:2

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 2:0
15:00 Parma - Cesena 2:0
15:00 Udinese - Palermo 2:0
16:00 Osasuna - Levante 2:0 (C)
17:00 Toulouse - Rennes 2:0 (C)
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 2:1 (C)
20:45 Cagliari - Lazio 1:0 (C)
21:00 Valenciennes - Lille 0:0
22:00 Malaga - Espanyol 2:0 (C)

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 1:2
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 2:0

...Ignorance is bliss...
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  28 października 2011
Drużyna FP

PIĄTEK

16:45 CSKA Sofia - Levski 1:0
20:30 Otelul - Gaz Metan 2:0

SOBOTA

13:00 Everton - Manchester Utd 1:3
13:45 Chelsea - Arsenal 2:1
15:30 Wolfsburg - Hertha 2:0
16:00 Dunfermline - Dundee Utd 1:1
17:30 Slovan Bratislava - Zilina 2:2
18:30 Mainz - Bremen 1:1
18:45 Roda - Ajax 1:3
19:00 Evian TG - Auxerre 1:1
22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:3 C

NIEDZIELA

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 2:0 C
15:00 Parma - Cesena 2:0
15:00 Udinese - Palermo 2:0 C
16:00 Osasuna - Levante 1:2
17:00 Toulouse - Rennes 2:1
17:30 Hamburger - Kaiserslautern 2:1
20:45 Cagliari - Lazio 1:2
21:00 Valenciennes - Lille 0:2 C
22:00 Malaga - Espanyol 2:2 C

REZERWOWE
Sobota - 19:15 Academica - Braga 1:1
Niedziela - 16:15 AEK - Aris 1:0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  28 października 2011
RexMundi
RexMundi: 15:00 Udinese - Palermo 2:!

tutaj 2:1 jest :P
ledwo co się wyrobiłem z typami ;p
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 października 2011

a ja bym się nie wyrobił bo dopiero wróciłem. Dużo różnych typów z Reniferem mamy więc będzie emocjonująco :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  28 października 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: AdRianoXX

mocno podobne typy mamy :P
Patrishia
Patrishia
  28 października 2011

Zapomniałam zaznaczyć typy kapitana, już nie zostaną uznane, neh?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 października 2011

pierwszy mecz i niektórym 3 się sypnęły. Przegrywam :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AdRianoXX
AdRianoXX
  28 października 2011
thomas893
thomas893: mocno podobne typy mamy :P

też to zauważyłem :P
jak narazie 3:1 dla Ciebie :D
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 października 2011

dobre rozpoczęcie

...Ignorance is bliss...
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  28 października 2011
Po 2 spotkaniach

Renifer - NuTiiiiii 4:2
AdRianoXX - thomas893 4:4
Kovacs - LeonGrande 1:1
RexMundi - 99DjWIERTLO99 6:1

Płonące kolby - 1
Polska "A" - 4
FC Boob(S)quad - 3
Drużyna FP - 4
Fototyper Stars - 2

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 października 2011

jest dobrze :D

...Ignorance is bliss...
AdRianoXX
AdRianoXX
  28 października 2011
Enkido
Enkido: AdRianoXX - thomas893 4:4

równa forma obydwu ;p

Enkido
Enkido: Płonące kolby - 1

coś moje typy nie wchodzą...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.