wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009 (pierwszy post)
Już dziś na Stadionie Śląskim w Chorzowie finałowy mecz Pucharu Polski.


Lech Poznań - Ruch Chorzów


Kto jest waszym faworytem? Ruch jest w stanie sprawić kolejną niespodziankę?
Który z piłkarzy zostanie bohaterem spotkania?
Czy doczekamy czasów kiedy finał Pucharu Polski będzie prawdziwym futbolowym świętem?


pozdrawiam.
amen.

i nic mi tu nie pisać o kibicach Górnika, a już w ogóle Wisły Płock :ninja:
WueRZet
WueRZet
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w programie nie ma , chyba serialiki ważniejsze , na TVN Turbo bedzie na 100%

:nie:

Mam nadzieję, że po tym sezonie kończy się umowa na transmitowanie PP przez TVN. To już lepiej Polsat by zrobił.
krzychu7818
krzychu7818
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że po tym sezonie kończy się umowa na transmitowanie PP przez TVN. To już lepiej Polsat by zrobił.


rok temu był transmitowany finał w zwykłym TVN ale chyba tylko dlatego że Legia tam grała

koraspl
koraspl
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na zwykłym TVN nie ma chyba transmisji

Hmmm jeszcze jakis tydzien temu w sporcie w TVN trabili ze final bedzie na otwartym kanale oraz w TVN Turbo
koraspl
koraspl
  19 maja 2009
http://ligapolska.net/news/final-remes-pucharu-polski-w-tvn,2834
Tu jest napisane ze rowniez w otwartm TVN-ie bedzie ;D
krzychu7818
krzychu7818
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://ligapolska.net/news/final-remes-pucharu-polski-w-tvn,2834 Tu jest napisane ze rowniez w otwartm TVN-ie bedzie ;D


to mają jakies stare info

http://www.remespucharpolski.pl/pl/aktualnosci/,943,final_remes_pucharu_polski_w_nsport_i_tvn_turbo.html
koraspl
koraspl
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to mają jakies stare info

heh faktycznie
TVN sobie jaja robi dobrze ze przynajmniej ten TVN Turbo posiadam ...
WueRZet
WueRZet
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: TVN sobie jaja robi dobrze ze przynajmniej ten TVN Turbo posiadam ...

Dzięki Boże za sopcasta :crylol:
wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009

TVN se normalnie jaja robi, jeśli nie mają zamiaru pokazywać finału to po co wykupują prawa. Mam TVN Turbo, ale mimo wszystko myślę, że transmisja powinna być w otwartym kanale TVN.

krzychu7818
krzychu7818
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: TVN se normalnie jaja robi, jeśli nie mają zamiaru pokazywać finału to po co wykupują prawa.


w sumie to po części im się nie dziwie , mecz nie ma startu z oglądalnością do Na Wspólnej czy 39 i pół

wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to po części im się nie dziwie , mecz nie ma startu z oglądalnością do Na Wspólnej czy 39 i pół


to trzeba było wcześniej o tym myśleć :)
smencik
smencik
  19 maja 2009

Raczej niestety nie obejrzę :and: Liczę jednak, że niespodzianki nie będzie i Lech wygra :tak:

rybciaKKS
rybciaKKS
  19 maja 2009

Lech wygra ;DD

wyrafinowany
wyrafinowany
  19 maja 2009

ja liczę na Ruch, bo wtedy Polonia w ostatnim meczu z Górnikiem nie będzie miała już o co grać :mrgreen:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: Kto jest waszym faworytem? Ruch jest w stanie sprawić kolejną niespodziankę?

no wiadomo, że faworytem Lech. Jednak Ruch ostatnio pokazuje, że potrafie na ważne mecze się sprężyć.

wyrafinowany
wyrafinowany: Który z piłkarzy zostanie bohaterem spotkania?

jeśli wygra Lech to Murawski albo Lewandowski a jeśli Ruch to pewnie bramkarz bo jedyne ich zwyciestwo upatruje w karniakach;]

wyrafinowany
wyrafinowany: Czy doczekamy czasów kiedy finał Pucharu Polski będzie prawdziwym futbolowym świętem?

gdy zwyciesca bedzie grał w fazie grupowej LM to tak :)

wyrafinowany
wyrafinowany: amen.

amen:mrgreen:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  19 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: Kto jest waszym faworytem?

oczywiście Lech ;]

wyrafinowany
wyrafinowany: Który z piłkarzy zostanie bohaterem spotkania?

Lewandowski ! :rock:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.