wyrafinowany
wyrafinowany
  18 maja 2009 (pierwszy post)
...ostatni taki temat :and:

pewna epoka w futbolu właśnie dobiega końca.


Już w najbliższą środę 20 maja na stadionie Sukru Saracoglu w Stambule odbędzie się finał ostatniej 51 pierwszej edycji Pucharu UEFA.
Zmierzą się w nim Szachtar Donieck Mariusza Lewandowskiego z Werderem Brema.

Kto jest faworytem tego spotkania?
Który z piłkarzy zostanie bohaterem tego meczu?
Czy Mariusz Lewandowski dostanie szansę pokazania się choćby przez parę minut?
Jak oceniacie pomysł wprowadzenia Ligi Europejskiej?
Będziecie tęsknić do starego poczciwego Pucharu UEFA?
Kiedy polska drużyna zagra w jakimś finale europejskiego pucharu?

na koniec powinienem się spytać czy Górnik i Cracovia wreszcie się przełamią, ale się powstrzymam :ninja:
krzychu7818
krzychu7818
  20 maja 2009

i dobrze , wtorek , środa będe transmisje w otwartym Polsacie , a w TVP faktycznie ze sportu to chyba tylko IO i skoki narciarskie zostana :D

Freddie2007
Freddie2007
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i dobrze , wtorek , środa będe transmisje w otwartym Polsacie , a w TVP faktycznie ze sportu to chyba tylko IO i skoki narciarskie zostana :D

I żużel ale na TVP Sport którego i tak dużo ludzi nie ma:and:
WueRZet
WueRZet
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i dobrze , wtorek , środa będe transmisje w otwartym Polsacie

Będą ? Bo ja obstawiam, że jednak tylko w środę w otwartym poleci spotkanie, a wtorkowe na Polsacie Sport.
krzychu7818
krzychu7818
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I żużel ale na TVP Sport którego i tak dużo ludzi nie ma


żużel widziałem , że leci też na regionalnym w niedziele o 18:30

krzychu7818
krzychu7818
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Będą ? Bo ja obstawiam, że jednak tylko w środę w otwartym poleci spotkanie, a wtorkowe na Polsacie Sport.


http://sport.onet.pl/0,1248711,1974020,wiadomosc.html
Freddie2007
Freddie2007
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Będą ? Bo ja obstawiam, że jednak tylko w środę w otwartym poleci spotkanie, a wtorkowe na Polsacie Sport.

Lepiej niech poleci na Extra bo co ciekawe u siebie w pokoju na TV mam Polsat Sport Extra a nie mam Polsatu Sport:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: http://sport.onet.pl/0,1248711,1974020,wiadomosc.html

No fakt, dwa spotkanie pokaże otwarty Polsat...

Konto usunięte
Konto usunięte: żużel widziałem , że leci też na regionalnym w niedziele o 18:30

Nie zawsze, np.na mojej regionalnej poznańskiej tylko raz leciał w tym sezonie na żywo:ninja:
krzychu7818
krzychu7818
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zawsze, np.na mojej regionalnej poznańskiej tylko raz leciał w tym sezonie na żywo


na Katowicach co niedziele leci żużel :wtf:
Freddie2007
Freddie2007
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na Katowicach co niedziele leci żużel

co Ty gadasz:szok2:
:and:
WueRZet
WueRZet
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://sport.onet.pl/0,1248711,1974020,wiadomosc.html

No to łanie :)

Oby tylko Kołtonia nie brali :ble:
krzychu7818
krzychu7818
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co Ty gadasz


poważnie :) , niedziela od 18:30 w osrodkach regionalnych to czas na sport i od danego ośrodka zależy co pokaże w tym czasie
WueRZet
WueRZet
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to czas na sport i od danego ośrodka zależy co pokaże w tym czasie

Poznań stawia na koszykówkę i retransmisję spotkań Warty Poznań :rock:
Freddie2007
Freddie2007
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poznań stawia na koszykówkę i retransmisję spotkań Warty Poznań

Lol normalnie genialne emocje tam są:and:

Jest żużel, ale tylko retransmisja w poniedziałek o 18.50 a w niedzielę tak jak już wcześniej mówiłem tylko raz było na żywo:ninja:
koraspl
koraspl
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poważnie :) , niedziela od 18:30 w osrodkach regionalnych to czas na sport i od danego ośrodka zależy co pokaże w tym czasie

ale to pewnie jest zawsze mecz z potworki tak jak u mnie w regionalnym osrdoku jest ze zawsze pokazuja Apatora z powtorki ;D
Freddie2007
Freddie2007
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to pewnie jest zawsze mecz z potworki tak jak u mnie w regionalnym osrdoku jest ze zawsze pokazuja Apatora z powtorki ;D

To w poniedziałek, a Krzychu mówi że w niedziele o 18.30 czyli leci mecz na żywo, ten co w TVP Sport:tak:
koraspl
koraspl
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To w poniedziałek, a Krzychu mówi że w niedziele o 18.30 czyli leci mecz na żywo, ten co w TVP Sport

Ostatnio jak Apator jezdzil z Zielona o 16:00 to w niedziele byla powtorka o 18:30 :jezyk2:
Jezeli tak jest jak pisze Krzychu ze w niedziele u niego leci zuzel na zywo to dziwna sprawa ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.