FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)


Tegoroczna edycja Ligi Europejskiej wraz z dwoma polskimi zespołami bijącymi się w fazie grupowej: zdegradowaną z LM Wisłą Kraków oraz awansującą po dramatycznym boju ze Spartakiem Legią Warszawa.


Spotkanie finałowe odbędzie się 9 maja 2012 na Stadionie Narodowym w Bukareszcie.


Wyniki losowania w Monaco oraz podział grup:




Q: Grupa śmierci? Grupa najsłabsza?
Q: Jak oceniacie szanse polskich zespołów? Czy sprawią niespodziankę?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak może być.Już większe szanse ma Legia od Wisły.

:tak:
Zobaczymy teraz jak wojskowi zagrają u siebie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  16 września 2011
"Polska - The Times": Wisła sama sobie winna
Krakowianie przegrali w czwartek z Odense 1:3. To efekt po pierwsze całkowicie przespanej pierwszej połowy, a po drugie skandalicznych błędów w obronie, które miały decydujące znaczenie, bo w momencie gdy wydawało się, ze krakowianie opanowali sytuację na boisku, stracili drugiego gola. Można powiedzieć, że Wisła sama sobie zgotowała wczoraj taki los, rozdając rywalom prezenty na prawo i lewo.

"Dziennik Polski": Najniższy wymiar kary dla Legii

Piłkarze PSV mieli inicjatywę w grze od początku spotkania. Legioniści, do przerwy cofnięci na własnej połowie boiska, grali bojaźliwie, rzadko zdobywając się na kontry. (...) Goście zaatakowali odważniej tuż po przerwie. Najpierw Gol zza pola karnego strzelił nad poprzeczkę, potem, po rzucie wolnym Rybusa, tuż obok słupka główkował Komorowski, a następnie także niecelnie uderzył Radović (...). PSV grało w tym okresie z kontry.

"Gazeta Wyborcza": Krakowianie lata świetlne od fazy pucharowej
Lepiej spisywało się Odense. Przy wolno przesuwających się mistrzach Polski wyglądali jak drużyna, której ktoś piłkę schował na kilka dobrych tygodni i pokazał dopiero równo z pierwszym gwizdkiem. Próbowali ją jak najszybciej odebrać krakowianom i zaciekle atakowali ich już na połowie boiska. Do tego wiedzieli, co z nią robić, choć taktyka nie była zbyt wyszukana, bo większość podań lądowała pod nogami Petera Utaki.

"Sport": Tytoń bezrobotny

Brakowało jednak przede wszystkim celnych strzałów, a wypady PSV pod warszawską bramkę ciągle były groźniejsze. Po raz pierwszy w światło bramki Holendrów trafił Marcin Komorowski, lecz jego próba z... 77 minuty nie mogła zaskoczyć polskiego bramkarza. (...) Trzeba przyznać, że warszawski zespół drugiej połowy wstydzić się nie powinien, lecz jednocześnie warto podkreślić ostrożną i mało efektowną grę PSV po przerwie.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  16 września 2011

Holenderska policja zatrzymała jedenastu Polaków przy okazji meczu PSV Eindhoven - Legia Warszawa (1:0) - donosi omroepbrabant.nl.

Siedmiu z nich zostało zatrzymanych z powodu odpalenia środków pirotechnicznych i niszczenia mienia. Trzech dopuściło się ataku na funkcjonariuszy, a jeden został przyłapany na kradzieży. Wszyscy już opuścili areszt.

Policja także zatrzymała i odesłała z powrotem do Hagi pociąg z 200 kibicami ADO Den Haag. Fani tego zespołu wybierali się do Eindhoven, bo są zaprzyjaźnieni z sympatykami stołecznego klubu.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 września 2011

Są jakieś filmiki z dopingu (wizyty) kibiców Legii w Holandii ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  16 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Są jakieś filmiki z dopingu (wizyty) kibiców Legii w Holandii ?

jest w cholere na YT.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest w cholere na YT.

Szukałem i nic nie znalazłem. Daj ze 2 dłuższe, bo widziałem jeden niecałe 2 minuty trwał i nic nie było widać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Rascal1878
Rascal1878
  16 września 2011

Nie rozumiem czasami Maaskanta. Czemu w obronie Lamey a nie Jovanović ? Czemu Kirm do końca a Iliev do szatni idzie ? Nie wiem .

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  16 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem czasami Maaskanta. Czemu w obronie Lamey a nie Jovanović ? Czemu Kirm do końca a Iliev do szatni idzie ? Nie wiem .

nie martw sie, ja tez tego nie rozumiem

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Szukałem i nic nie znalazłem. Daj ze 2 dłuższe, bo widziałem jeden niecałe 2 minuty trwał i nic nie było widać.

bo wszystkie klipy sa zatytułowane po holendersku :) wpisz psv legia 1-0 i w propozycjach bedziesz miał cały rząd filmików (piate przez dziesiate zrozumiesz z holenderskiego ze to o fanów chodzi) a jak nie znajdziesz to ja potem poszukam :P
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Są jakieś filmiki z dopingu (wizyty) kibiców Legii w Holandii ?

http://www.ed.nl/video/article9487411.ece :D
malina950
malina950
  18 września 2011

Oby w drugiej kolejce nasze kluby wygrały
powiem wprost
przegrają to odpadają z dalszej gry
nie podniosą się później

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  19 września 2011

Wyniki ligowe rywali polskich zespołów:

Horsens - Odense 4:3
Fulham - Manchester City 2:2
Twente - Den Haag 5:2

PSV - Ajax 2:2
Hapoel Acre - Hapoel Tel Aviv 0:2
Dinamo Bukareszt - Rapid Bukareszt 0:0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 września 2011

Dzisiejsze wyniki rywali polskich zespołów:

Chelsea - Fulham 0:0 k. 4:3 (Carling Cup)
Zwaluwen (IV) - Twente 1:8 (Puchar Holandii)

Hapoel Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva 2:0 (liga)
Rapid Bukareszt - Juventus Bukareszt (III) 4:1 (Puchar Rumunii)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 września 2011

Puchar Danii
FC Fredericia (II) - Odense BK 1:0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Precel0s
Precel0s
  25 września 2011

Ligowe wyniki rywali Legii i Wisły

Odense - Midtjylland 1:4
WBA - Fulham 0:0
Ajax - Twente 1:1

PSV - Roda 7:1
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa 0:0
Rapid Bukareszt - CFR Cluj 1:1

Renifer
Renifer
  25 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Odense - Midtjylland 1:4

OB w kryzysie ograło Wisłę jak chciało.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.