tibauld
tibauld
  25 sierpnia 2011 (pierwszy post)


Temat stworzony dla dyskusji wokół tego co dzieje się w tegorocznej edycji UEFA Champions League.

W tym roku 32 drużyny przystąpią do grupowych potyczek 13 września, które potrwają do 7 grudnia.

Finałowe spotkanie odbędzie się 19 maja 2012 roku na Allianz Arena w Monachium :



Oto tabela fazy grupowej!


1. Grupa śmierci?
2. Pasują wam takie grupy. Jaką byście widzieli?
3. Kto pewniakiem, kto jest skazany na pożarcie a kto czarnym koniem?
4. Jaki widzicie finał i kto w tym roku z piłkarzy będzie błyszczał?

Gadać do woli sobie, tylko z kulturą i klasa mi tu. :ziober2:

Temat założony z niewielką uprzejmością i pomocą Fejka. ;* :ziober2:
smencikk
smencikk
  7 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś mógłby mnie oświecić i podać mi datę losowania par 1/8?

Dobra, już znalazłem.

Kilka niespodzianek w tej edycji już w samej fazie grupowej, to dobrze, bo nowe ekipy mogą namieszać wreszcie i postraszyć "starą gwardię". Osobiście byłbym zawiedziony, gdyby Real trafił na Napoli już w 1/8, każda inna ekipa raczej spokojnie do przejścia.
smencikk
smencikk
  7 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 16.12.2011

A dziękuję mimo wszystko ;)
egze
egze
  8 grudnia 2011

Ferguson tak kombinował, tak kombinował, że nie awansował :D

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 grudnia 2011

Jak Man Utd nie zdobedzie mistrzostwa to bedzie najgorszy w karierze sezon Fergusona chyba :ziober2:

bedzie czas na emeryturke :rotfl:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  8 grudnia 2011

obejrzałem sobie skrot meczu Dinamo - Lyon i tenze skrot utwierdził mnie w tym ze ten wynik mógł byc konsultowany.

WueRZet
WueRZet
  8 grudnia 2011

Gdzie jest Rascal ?

TottenhamHotspur
TottenhamHotspur
  8 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoleniowiec Ajaksu Amsterdam - Frank de Boer oczekuje ze strony przedstawicieli UEFA dochodzenia w sprawie wczorajszych okoliczności jakie miały miejsce na stadionie w Zagrzebiu. Śledztwo miałoby dotyczyć niecodziennego wyniku spotkania jakie dało awans drużynie Lyonu. "7:1 na poziomie rozgrywek Champions League to mimo wszystko rzadkość. Być może jestem trochę naiwny, ale sądzę jednak, że bardzo trudno będzie udowodnić czy wczorajsza sytuacja stała się dziełem przypadku." - powiedział De Boer w porannym wydaniu "De Telegraaf". Wysoka porażka Dinama sprawiła, że przedstawiciele klubu podjęli decyzję o zwolnieniu pierwszego szkoleniowca. Dobre występy w lidze chorwackiej nie pomogły w utrzymaniu posady, a druzgocąca porażka z Lyonem stała się głównym pretekstem do podjętych działań. źródło: ajaxshowtime.com
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "7:1 na poziomie rozgrywek Champions League to mimo wszystko rzadkość.

no nie wiem , grali w 10, najsłabsza ekipa w grupie i prawie w całej lidze mistrzów , a i kolejkę wczesniej Valencia rozbila Genk chyba 7:0 :woot:
...Ignorance is bliss...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  8 grudnia 2011
RexMundi
RexMundi: no nie wiem , grali w 10, najsłabsza ekipa w grupie i prawie w całej lidze mistrzów , a i kolejkę wczesniej Valencia rozbila Genk chyba 7:0

tez myslałem ze sie to zdarza ale jak obejrzałem ten mecz to chyba nie tylko ja miałem wrazenie ze zawodnicy Dinama celowo nie grają, ba, w ogole nie biegaja tylko stoja jak słupy soli akurat w sytuacjach podbramkowych dla Lyonu.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tez myslałem ze sie to zdarza ale jak obejrzałem ten mecz to chyba nie tylko ja miałem wrazenie ze zawodnicy Dinama celowo nie grają, ba, w ogole nie biegaja tylko stoja jak słupy soli akurat w sytuacjach podbramkowych dla Lyonu.

może po prostu przegrali mecz mentalnie
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 grudnia 2011

Co więcej, Dinamo okazało się najgorszym zespołem w całej historii Ligi Mistrzów. Mistrzowie Chorwacji w sześciu meczach nie zdobyli choćby jednego punktu, co zdarzało się wielu klubom. Jednak ich bilans bramkowy 3-22 jest podwójnie rekordowy. Nikt wcześniej nie stracił aż tylu goli, podobnie jak nikt nie kończył fazy grupowej z różnicą bramek -19.

Jest co pobijać polskim ekipom w przyszłości :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
thomas893
  8 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie jest Rascal ? http://media.rhizome.org/blog/3637/01.jpg

:crylol: może się pociął? :rotfl:
tibauld
tibauld
  13 grudnia 2011

Od następnej fazy kibicuję ManU. :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 grudnia 2011

no to za chwilę losowanie 1/8. 16 drużyn z 9 krajów, najwięcej 3 ekipy z Serii A.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 grudnia 2011

fajna prezentacja

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.