FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Czas na 5. kolejkę zmagań najwyższej klasy rozgrywkowej:

Sytuacja w tabeli po 4 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 4 kolejki i rozkład jazdy 5 kolejki:



Standardowe pytania:
Q: Wasze typy ?
Q: Najciekawsze i najnudniejsze spotkanie ?
Q: Kiedy ŁKS zdobędzie pierwszą bramkę w T-ME ?

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 sierpnia 2011
Renifer
Renifer: Utrzymanie lidera nie jest przywilejem na ten moment. Chodzi o ty by gonić króliczka ;)

ciekawe ilu rozłamowców przyjdzie na Bułgarska na mecz z Wisła :ssh:
Renifer
Renifer
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe ilu rozłamowców przyjdzie na Bułgarska na mecz z Wisła

Ja się zastanawiam :ziober2:.
Kusi strasznie ale co to za mecz bez zorganizowanego dopingu :and:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 sierpnia 2011

Kolejka niespodzianek widzę, aż szkoda że nic nie obejrzałem ale cóż chrzciny opite :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  28 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: że nic nie obejrzałem ale cóż chrzciny opite :D


czyżby Nuti ojcem został ? :woot: :P
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 sierpnia 2011

Wisła Kraków opublikowała na swojej stronie internetowej oświadczenie w sprawie wypowiedzi Patryka Małeckiego po meczu z Lechią Gdańsk.

Małecki skrytykował kibiców, którzy wobec porażki Wisły gwizdali z trybun stadionu przy ul. Reymonta. - To co dziś zrobili kibice z trybuny wschodniej pokazuje, że to nie są kibice. Chciałbym, żeby nie przychodzili na mecze - wolałbym grać przy pięciu tysiącach fanatyków. Jak jest dobrze, to nas "klepią", a jak coś komuś nie wychodzi, to gwiżdżą. Tacy kibice niech nie przychodzą na mecze, bo nam nie pomagają, a przeszkadzają - powiedział Małecki.

Klub zareagował błyskawicznie na tę wypowiedź i już w niedzielę wystosował oświadczenie, w którym poinformowano, że "znamiona braku szacunku dla kibiców, są w klubie traktowane jako najwyższe przewinienia dyscyplinarne".

"W związku z pomeczowymi wypowiedziami zawodnika Patryka Małeckiego klub Wisła Kraków podkreśla, że każdy kibic, przychodzący na stadion przy ul. Reymonta 22 jest dla niego bardzo ważny. Zachowanie wszystkich pracowników klubu, a w szczególności piłkarzy, które niosą znamiona braku szacunku dla kibiców, są w klubie traktowane jako najwyższe przewinienia dyscyplinarne. Wisła Kraków przeprasza wszystkich kibiców, którzy poczuli się urażeni słowami Patryka Małeckiego po meczu z Lechią Gdańsk" - głosi oświadczenie Wisły Kraków.

Renifer
Renifer
  28 sierpnia 2011

Kara!
Niech podczas meczu (gdy będzie pauzował za kartki) grilluje kiełbasy :)

Renifer
Renifer
  28 sierpnia 2011

Trochę przesadziłem :ziober2:
Niech podaje chociaż tacki z kiełbasami :)

Renifer
Renifer
  28 sierpnia 2011

Jednak to też może być zbyt skomplikowane dla niego :D
Niech pyta keczup czy musztarda po prostu :rotfl:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 sierpnia 2011
Renifer
Renifer: Kara! Niech podczas meczu (gdy będzie pauzował za kartki) grilluje kiełbasy :)

a ja proponuje zamknac trybune wschodnia i onbnizyc uposazenie Małego o 60%, ciekawe czy wtedy nauczy sie grac :woot:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 sierpnia 2011
Renifer
Renifer: Niech pyta keczup czy musztarda po prostu

jakby sie mnie taki łysy Małecki w ciemnym zakatku naszego cateringu spytał "e, keczup czy musztarda" to bym chyba sie posrał ze strachu i powiedział ze majonez :rotfl:
Renifer
Renifer
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakby sie mnie taki łysy Małecki w ciemnym zakatku naszego cateringu spytał "e, keczup czy musztarda" to bym chyba sie posrał ze strachu i powiedział ze majonez

Ale bo Ci klasykiem powiedział "kim ty... " :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja proponuje zamknac trybune wschodnia i onbnizyc uposazenie Małego o 60%, ciekawe czy wtedy nauczy sie grac
Dlaczego zamknąć trybunę ?!
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 sierpnia 2011
Renifer
Renifer: Dlaczego zamknąć trybunę ?!

zeby nasz gwiazdorek zobaczył jak jak to jest grac za grosze z frekwencja jak na Konwiktorskiej, jemu nie przetłumaczysz normalnie
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyżby Nuti ojcem został ? :P

Nie, jeszcze nie. Na razie w rodzinie to były, a za 1-2 miech u siostry będą i będę chrzestnym.
Gdy zostaję ojcem na pewno się o tym dowiecie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech jeszcze oba wojskowe kluby przegrają, Jaga remis to chyba zachowamy lidera


Że też w fototyperze mi tak dobrze nie idzie :crylol:

No to jutro remisik w Bełchatowie i będzie ładnie :lol:
WueRZet
WueRZet
  29 sierpnia 2011

Sensacja, bo Kucharczyk, Rybus, Borysiuk i Jędrzejczyk poszli zabawić się do burdelu :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.