Freddie2007
Freddie2007
  16 maja 2009 (pierwszy post)

W sumie nie ma takiego tematu, gdzie moglibyśmy komentować to co dzieję się w ligach europejskich, dlatego założyłem ten temat abyście mogli komentować tutaj wszystko to co się dzieje w Europie:ziober2:

A więc do dzieła, na zdrowie:piwo:

WueRZet
WueRZet
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha Joey Barton, smieszny czlowiek bo ostatnio to on gral piach i dziwi sie ze Alan to dostrzegl ? : ) i skrytykowal powinien siedziec cicho, mam nadzieje ze go sprzedadza w cholere jak i innych grajkow wielkich tylko z nazwisk a nie umiejetnosci

Można spojrzeć na to z takiej strony, że nie bał się powiedzieć iż pomysł ściągnięcia Alana na ławę trenerską był do niczego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tzn tak nie pisze ze Alan jest geniuszem na lawce trenerskiej, on dopiero zaczyna z tym przygode, chcialbym zebym w 2lidze rowniez dostal szanse ale z nowa ekipa, z pilkarzami ktorym bedzie sie chcialo grac i zostawiac serce za klub

Przeczuwam jednak, że Newcastle bardziej będzie przypominać Leeds. Chociaż nie aż z takim upadkiem :nie:
krzychu7818
krzychu7818
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rubiń Kazań


a faktycznie , oni tez maja zagwarantowany start w fazie grupowej

WueRZet
WueRZet
  24 maja 2009

We Francji również coś nowego :)

boleslawianin
boleslawianin
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Można spojrzeć na to z takiej strony, że nie bał się powiedzieć iż pomysł ściągnięcia Alana na ławę trenerską był do niczego.

Co innego by gadal jakby go Alan wielbil : P
chcial sie odgryzc

Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczuwam jednak, że Newcastle bardziej będzie przypominać Leeds. Chociaż nie aż z takim upadkiem

Szkoda by bylo, wielka szkoda :and:
ale tez mam obawy.... ze moga na dlugo juz pozegnac sie z 1liga

Konto usunięte
Konto usunięte: a faktycznie , oni tez maja zagwarantowany start w fazie grupowej

Tyle dobrego ze choc pare ekip nowych sie pojawia co roku

bo ogolnie nudna sie zrobila juz LM
krzychu7818
krzychu7818
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: We Francji również coś nowego :)


no tak , ale Bordeaux czy Marsylia w LM regularnie grają
WueRZet
WueRZet
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak , ale Bordeaux czy Marsylia w LM regularnie grają

Ale tytuł wreszcie nie przypadnie Lyonowi :)
wyrafinowany
wyrafinowany
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Standard Liege mistrzem Belgii


chociaż jedna dobra wiadomość dzisiaj :ziober2:
boleslawianin
boleslawianin
  25 maja 2009

Na ironie losu wczoraj lecial na tvp1 wieczorem film GOL
jak to pilkarz z Meksyku przychodzi do Newcastle ktore walczy o... awans do LM
w tle takie postacie jak Shearer, Robert, Dyer, Jenas, Milner, Given....

goscinnie Raul, Zidane, Beckham :ziober2:

fajny film...

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na ironie losu wczoraj lecial na tvp1 wieczorem film GOL jak to pilkarz z Meksyku przychodzi do Newcastle ktore walczy o... awans do LM w tle takie postacie jak Shearer, Robert, Dyer, Jenas, Milner, Given.... goscinnie Raul, Zidane, Beckham fajny film...

Antonio Munez :D Ale drugą część z tym Realem zwalili :nie: I jeszcze ten finał LM zakończony w stylu filmów amerykańskich gdzie drużyna wygrywa w ostatniej chwili ( http://www.youtube.com/watch?v=7eBPxS6st-o i http://www.youtube.com/watch?v=bedVM6kbTJM ) :zonk:
boleslawianin
boleslawianin
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Antonio Munez

Santiago Munez :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale drugą część z tym Realem zwalili I jeszcze ten finał LM zakończony w stylu filmów amerykańskich gdzie drużyna wygrywa w ostatniej chwili

2 czesci nie ogladalem :ziober2:

ale faktycznie koncowki sa do przewidzenia w takich filmach :) a szkoda
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Santiago Munez

Nie wiem skąd mi się to wzięło, oglądałem to już dość dawno :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale faktycznie koncowki sa do przewidzenia w takich filmach :) a szkoda

"David Beckham, wygląda to dobrze... jeeest" :lol:
Gutek909
Gutek909
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: film GOL

ostatnio podobno 3 część miała wyjść, ale czy wyszła :woot: nic nie słyszałem
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio podobno 3 część miała wyjść, ale czy wyszła nic nie słyszałem

"GOAL! III: Taking on the World" - Według Wikipedii ma zostać wydane na DVD i BR w okolicach 15 czerwca :woot:
krzychu7818
krzychu7818
  25 maja 2009

Burnley w Premier League :)

NeverMind1910
NeverMind1910
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "GOAL! III: Taking on the World" - Według Wikipedii ma zostać wydane na DVD i BR w okolicach 15 czerwca

Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio podobno 3 część miała wyjść, ale czy wyszła nic nie słyszałem

MŚ w 2006 i Santi w barwach Meksyku. Film żenujący.. Piłkarska wersja kopciuszka. Niczym mnie nie zachwycił. Bardziej dla miłośników Bravo Sport. Nie lubię tak przewidywalnych filmów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Burnley w Premier League :)

Mają ciekawych kibiców.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale tez mam obawy.... ze moga na dlugo juz pozegnac sie z 1liga

Strata bonusów za transmisje z Premier League będzie ich kosztować bardzo dużo. Z pewnością odejdzie Martins, Owen, N'Zogbia, Coloccini czy Jonas. Jednak myślę, że ten rok ich nauczy pokory, wrócą ze zdwojoną siłą. Szkoda ich stadionu na Coca-Cola Championship

A z innej beczki. Diego na testach medycznych w Turynie, lada dzień nastąpi konferencja prasowa. Będzie kosztował 25 mln euro i zarabiał 4 mln euro na sezon.

Maldini żegnając się z Milanem i publicznością został wygwizdany ! ( To wstyd dla kibiców Milanu).

Strachan odszedł z Celticu. Przymierzany jest do Sunderlandu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.