Freddie2007
Freddie2007
  16 maja 2009 (pierwszy post)

W sumie nie ma takiego tematu, gdzie moglibyśmy komentować to co dzieję się w ligach europejskich, dlatego założyłem ten temat abyście mogli komentować tutaj wszystko to co się dzieje w Europie:ziober2:

A więc do dzieła, na zdrowie:piwo:

popolski
popolski
  16 maja 2009

Ja Wladek chciałem zauważyć iż Jelonek będzie na ustach wszystkich poniedziałkowych żabojadowych gazet sportowych.

Freddie2007
Freddie2007
  16 maja 2009

I że zdobędzie po raz czwarty z rzędu nagrodę piłkarza miesiąca we Francji tak Władku?:woot:

popolski
popolski
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I że zdobędzie po raz czwarty z rzędu nagrodę piłkarza miesiąca we Francji tak Władku?


nagrodę miesiąca w Auxerre po raz czwarty, a po raz pierwszy w całej lidze francuskiej.
Freddie2007
Freddie2007
  16 maja 2009
popolski
popolski: nagrodę miesiąca w Auxerre po raz czwarty, a po raz pierwszy w całej lidze francuskiej.

Nom dokładnie tak, zagalopowałem się z ta nagrodą w całej Francji:tak:
popolski
popolski
  16 maja 2009

w ogóle to my Wladek chcieliśmy zauważyć, iż liga chińska w tym temacie jest dyskryminowana.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  16 maja 2009

W Niemczech Bayern cały czas mocno się stara aby móc zagrać w Europa League w nadchodzącym sezonie.

popolski
popolski: Ja Wladek chciałem zauważyć iż Jelonek będzie na ustach wszystkich poniedziałkowych żabojadowych gazet sportowych.

Po sezonie do Lyonu...
Freddie2007
Freddie2007
  16 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: JoseMourinhoJr

Ale ten Dżeko mnie zaskakuje, przecież on w ostatnich meczach strzela jak nawiedzony:ninja:
popolski
popolski
  16 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W Niemczech Bayern cały czas mocno się stara aby móc zagrać w Europa League w nadchodzącym sezonie.


z Ruchem zagrają :zakochany:
popolski
popolski
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ten Dżeko mnie zaskakuje, przecież on w ostatnich meczach strzela jak nawiedzony


Graficz nie gorszy :nie:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ten Dżeko mnie zaskakuje, przecież on w ostatnich meczach strzela jak nawiedzony

Nie wspominaj mi o nim...

popolski
popolski: z Ruchem zagrają

Wolałbym kogoś łatwiejszego, żeby nie było jak z Barcą.
Freddie2007
Freddie2007
  16 maja 2009
popolski
popolski: Graficz nie gorszy

No tak, tyle że Bośniak w ostatnich meczach jest w morderczej formie(jak to piszą zawsze w FM) :ziober2:
popolski
popolski
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bośniak w ostatnich meczach jest w morderczej formie


będąc najlepszym strzelcem swojej drużyny z 1 bramką w 34 meczach :crylol:
popolski
popolski
  16 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Wolałbym kogoś łatwiejszego, żeby nie było jak z Barcą.


Legia :woot:
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  16 maja 2009

A ManU zdobył mistrza Anglii :zonk:

Za to dobre spotkanie rozegrał Fabiański :rock:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.