folkemon
folkemon
  14 maja 2009 (pierwszy post)

Tak sobie właśnie przeczytałem, że Ireneusz Jeleń przedłużył kontrakt z Auxerre na kolejny sezon. Chciało go kilka klubów, a mimo to postanowił zostać.

Dla mnie to nowość, że polski zawodnik robiący jakby nie było małą furorę, zostaje tam gdzie mu się układa i nie pcha się, nieraz na siłę do innego klubu, gdzie często zaczyna grzać ławę. Ale ja się nie znam.

Tutaj można poczytać o tym, że Ireneusz Jeleń jest zadowolony z kontraktu jak i o tym, że w kontrakcie jest zawarta realna dla nabywców kwota odstępnego.

Co Wy na to? Podjął dobrą decyzję? Czy może wolelibyście go widzieć u boku "Kuby"?
Będzie mógł realnie walczyć o europejskie puchary czy Auxerre jest za cienkie w uszach? Hm?

no to tyle, nie bijcie, ja się nie znam.

Freddie2007
Freddie2007
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to nowość, że polski zawodnik robiący jakby nie było małą furorę, zostaje tam gdzie mu się układa i nie pcha się, nieraz na siłę do innego klubu, gdzie często zaczyna grzać ławę. Ale ja się nie znam.

A Boruc? Też gra gdzie mu się powiedzmy układa i nie pcha się nigdzie:ziober2:
folkemon
folkemon
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Boruc? Też gra gdzie mu się powiedzmy układa i nie pcha się nigdzie

mówiłem, że się nie znam :ssh:
a tak serio to gdzie chcą Boruca tak na poważnie i nie jest to wymysł dziennikarzy? hm?
Freddie2007
Freddie2007
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mówiłem, że się nie znam a tak serio to gdzie chcą Boruca tak na poważnie i nie jest to wymysł dziennikarzy? hm?

Nigdy sie tego nie dowiemy, tak jak w przypadku Jelenia:tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy na to? Podjął dobrą decyzję? Czy może wolelibyście go widzieć u boku "Kuby"?


Lyon powinien sprzedac Benzeme, a sprowadzic Jelenia

:ziober2:
Chudyyy71
Chudyyy71
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak sobie właśnie przeczytałem, że Ireneusz Jeleń przedłużył kontrakt z Auxerre na kolejny sezon. Chciało go kilka klubów, a mimo to postanowił zostać. Dla mnie to nowość, że polski zawodnik robiący jakby nie było małą furorę, zostaje tam gdzie mu się układa i nie pcha się, nieraz na siłę do innego klubu, gdzie często zaczyna grzać ławę. Ale ja się nie znam. Tutaj można poczytać o tym, że Ireneusz Jeleń jest zadowolony z kontraktu jak i o tym, że w kontrakcie jest zawarta realna dla nabywców kwota odstępnego. Co Wy na to? Podjął dobrą decyzję? Czy może wolelibyście go widzieć u boku "Kuby"? Będzie mógł realnie walczyć o europejskie puchary czy Auxerre jest za cienkie w uszach? Hm? no to tyle, nie bijcie, ja się nie znam.

Strzela dużo bramek,jest mu tam dobrze,nie siedzi na ławce,bardzo dobra decyzja wg. mnie.
hydeparkowy
hydeparkowy
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy na to? Podjął dobrą decyzję? Czy może wolelibyście go widzieć u boku "Kuby"?


to była najlepsza z możliwych decyzji w tej chwili.
tym bardziej mając na uwagi jego problemy z językiem.
w Auxerre się zaklimatyzował.
jest gwiazdą.
strzela.
czego chcieć więcej.

Konto usunięte
Konto usunięte: A Boruc?


ile znasz transferów najlepszych bramkarzy za pieniądze w ostatnich latach, jeśli już zmieniają kluby to na ogół za darmo, tak więc nie sądzę by Boruc kiedykolwiek w najbliższych latach zmienił klub.
nikt na niego nie wyda wielkich pieniędzy :nie:
folkemon
folkemon
  15 maja 2009

widzę, że w zasadzie uznajecie tę decyzję za dobrą :)
ja też ją za taką uznaję :rock:

to mi powiedzcie jeszcze czy jego drużyna ma realne szanse na jakieś puchary :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy sie tego nie dowiemy, tak jak w przypadku Jelenia

to już nie wiem w co wierzyć a w co nie :and:
koraspl
koraspl
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to mi powiedzcie jeszcze czy jego drużyna ma realne szanse na jakieś puchary

W tym sezonie nie.Zajmuja 8 miejsce w lidze puchary im nie groza jak i spadek...
Zapowiadaja ze w nastepnym sezonie maja sie wzmocnic
Jak tak popatrzymy na sklad Auxerre to sa w nim bardzo dobrzy pilkarze
Jelen,Kahlenberg,Pedretti.Jezeli wzmocnia sie faktycznie to moga powalczyc o puchary w nastepnym sezonie...
Freddie2007
Freddie2007
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ile znasz transferów najlepszych bramkarzy za pieniądze w ostatnich latach, jeśli już zmieniają kluby to na ogół za darmo, tak więc nie sądzę by Boruc kiedykolwiek w najbliższych latach zmienił klub. nikt na niego nie wyda wielkich pieniędzy

Buffon z Parmy do Juve:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: to już nie wiem w co wierzyć a w co nie

Wierz w Boga:ziober2:
hydeparkowy
hydeparkowy
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Buffon z Parmy do Juve


no i kiedy to było?
Freddie2007
Freddie2007
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no i kiedy to było?

W 2001 r.:tak:
koraspl
koraspl
  15 maja 2009

Najwieksza kasa jaka zostala wydana na bramkarza w ostatnim czasie to chyba 9 milionow funtow na Gordona ktory przeszedl z Heart of Midlothian do Sunderlandu.Inna sprawa ze to dosc wygorowana suma jak za tego zawodnika

wislak19892
wislak19892
  17 maja 2009

No i Jeleń znów się dzisiaj popisał :D strzelił ładną brame...

folkemon
folkemon
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i Jeleń znów się dzisiaj popisał :D strzelił ładną brame...

w zasadzie wkręcił ją już zza końcowej linii :szok2:
ładna brama :tak:

tu jest link jeśli ktoś nie widział
http://www.youtube.com/watch?v=MwjgEcJtAiY
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.