JestemFejkiem
JestemFejkiem
  8 sierpnia 2011 (pierwszy post)

pozwoliłem sobie załozyc temat :ziober2:
pozdrawiam Renifera !

Sytuacja w tabeli po 2 kolejkach (ku uciesze Poznania) i rozkład jazdy 3 kolejki:




Q: Wasze typy ?
Q: Najnudniej gdzie a najciekawiej gdzie ?
Q: Czy ŁKS się podniesie ?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: francuska :D

Fakt, w tej kolejce mizeria, wezme z 2 spotkania next time!
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 sierpnia 2011
LeonGrande
LeonGrande: Fakt, w tej kolejce mizeria, wezme z 2 spotkania next time!

Teraz na kw. LM i LE jest co obstawiać.
Chyba nawet na Wisłę trzeba będzie obstawić, jak nie teraz to kiedy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 sierpnia 2011

Jak Barca przegrywała 0:1 kurs na 2 był 8,50 :ninja:

Ale żałuje, że nie dałem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  14 sierpnia 2011
LeonGrande
LeonGrande: Mysle ze zczaisz http://i56.tinypic.com/298q4h.jpg

[1],[2]... To kupony czy jeden kupon?

LeonGrande
LeonGrande: GKS - Lech under

Genialny pomysł, najskuteczniejsze zespoły pewnie nie postrzelają.
Jedyne co Ci może nawalić to Popek, bo wypadami robi dziury/ale strzelic też potrafi co pokazał.

Lille na 363 [*]
Ajax,Anderlecht,Steaua,Sparta Praga i Porto...
30 zł wkład.
A dziś jeszcze na innych dowaliły Auxerre (znów zaczyna remisować na potęgę), GKS Tycchy (0:0 w Jarocinie), Chelsea.
A jak Milan z Malmo wiesz ?:ziober2: bo towarzyski się napatoczył ale kupon tak w kosz.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 sierpnia 2011
Renifer
Renifer: A jak Milan z Malmo wiesz ?

2:2 i Milan wygrał w karnych.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 sierpnia 2011
Renifer
Renifer: To kupony czy jeden kupon?

Nie nie, dni sobie ponumerowalem do pozniejszej rozpiski na dole.

Tak czy siak ta moja taktyka polega na tym ze w pt biore mecz under/over oraz 1x2 potem albo w sob albo w nd wybieram jeden mecz na 1x2 no i zostawiam sobie na pon mecz under/over, gdy juz te 3 pierwsze zdarzenia wchodza robie kontre na pon. Milo ze pzpn rozpisal lige na tyle dni, to mi ulatwia zabawe : D

Renifer
Renifer: Jedyne co Ci może nawalić to Popek, bo wypadami robi dziury/ale strzelic też potrafi co pokazał.

To juz bez znaczenia, Lechia zawalila, wiec nie bede kontrowal na Lecha.
Gdyby dzis Lechia wygrala to 1:0 to wtedy bym postawil na over Lech, zeby ewentualnie zyskac chociazby 10 zl.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  15 sierpnia 2011

widzów w Gdańsku: 34 168.
Czekamy na odpowiedź Poznania

WueRZet
WueRZet
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czekamy na odpowiedź Poznania


Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Mecze domowe rozgrywane na stadionie przy ulicy Bułgarskiej odbędą się w następującej formie: Mecze z Jagiellonią Białystok, Koroną Kielce, Widzewem Łódź, ŁKS Łódź oraz Zagłębiem Lubin zostaną przez nas odpuszczone organizacyjnie. Decyzję o przyjściu na powyższe mecze pozostawiamy każdemu członkowi Grup Kibicowskich oraz wszystkich wspierających nas kibiców do osobistego podjęcia Mecze z Wisłą Kraków oraz Legią Warszawa odbędą się z naszym udziałem. Jednakże nie zostaną wywieszone fany oraz nie będzie prowadzony zorganizowany doping przez większość spotkania. Na mecze przychodzimy w czarnych barwach. Mecze te nie zostaną całkowicie odpuszczone, aby dobitniej uzmysłowić kontrast pomiędzy naszymi rozśpiewanymi trybunami oraz pustym stadionem.


Wystarczy za odpowiedź, czy mam dać przekład na polski. Protest trwa i raczej nie liczyłbym na rekordy frekwencji.

Ale żeby nie było. Oficjalna frekwencja w czasie zeszłorocznego spotkania z Juventusem: 42 590 (liga - mecz przeciwko Legii 34 312). Jeszcze nie przegonili ;)
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Aktualne: 34 444
Wiec wiecej, a rywal z dolnej półki :ziober2:
No tak, te wasze poznańskie protesty, i tak wiecie że są nieskuteczne i szkodzą klubowi :D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aktualne: 34 444 Wiec wiecej, a rywal z dolnej półki No tak, te wasze poznańskie protesty, i tak wiecie że są nieskuteczne i szkodzą klubowi :D

Z czego 25 000 pikników chcących po prostu zobaczyć nowy stadion :and:
Nie wiem czym tu się szczycić :and:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec wiecej, a rywal z dolnej półki

Otwarcie nowego stadionu :wtf:

Dojdą do 40 koła to pogadamy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, te wasze poznańskie protesty, i tak wiecie że są nieskuteczne i szkodzą klubowi :D

Cała kibicowska Polska protestuje, ale nie wymagam od Ciebie znajomości tego tematu. Więc informuje ;)

Enkido
Enkido: Nie wiem czym tu się szczycić

Mimo wszystko to jest to jedna z najwyższych frekwencji ostatnich lat (obok naszych spotkań z Legią i Wisłą na nowym obiekcie i WDŚ na Narodowym).
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo wszystko to jest to jedna z najwyższych frekwencji ostatnich lat (obok naszych spotkań z Legią i Wisłą na nowym obiekcie i WDŚ na Narodowym).

Ale na otwarcie, a potem jak będzie dobijać do 25 000 to będzie dobrze. Następne takie tłumy 6 września dopiero.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 sierpnia 2011

11 minut, 3 gole Rudnewa i nie mam pytań :brawo:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 sierpnia 2011
Enkido
Enkido: 11 minut, 3 gole Rudnewa i nie mam pytań


Robie tak na orliku.
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  15 sierpnia 2011

Rudnevs 52', 58', 63' . Dawno już takiego kata w Polsce nie widziałem .

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.