WueRZet
WueRZet
  27 lipca 2011 (pierwszy post)


Dzisiaj FIFA opublikowała najnowszy ranking, według którego ustalony został skład koszyków europejskich eliminacji do mistrzostw świata w Brazylii w 2014 roku. Polska plasuje się na 69. pozycji, a to oznacza, że będzie losowana z czwartego koszyka. Oczywiście Smudzisz ma to gdzieś i nie obchodzi go na jakim miejscu jesteśmy i z kim będziemy grać, gdyż, najprawdopodobniej, to nie on będzie prowadził zespół w tych eliminacjach. Niemniej FIFA taki podział zrobiła, a losowanie, odbędzie się 30 lipca o 20:00 w Rio de Janeiro.

53 europejskie federacje będą walczyć o 13 miejsc na brazylijskim mundialu. Drużyny zostaną rozlosowane do dziewięciu grup - ośmiu sześciozespołowych i jednej z pięcioma zespołami.

Eliminacje potrwają od 7 września 2012 do 15 października 2013 roku. Do finałów MŚ awansują bezpośrednio zwycięzcy grup, a ośmiu najlepszych wicemistrzów zagra w dwumeczach barażowych (15 i 19 listopada 2013).

Podział na koszyki wygląda następująco :

Koszyk 1


Hiszpania, Holandia, Niemcy, Anglia, Portugalia, Włochy, Chorwacja, Norwegia, Grecja

Koszyk 2


Francja, Czarnogóra, Rosja, Szwecja, Dania, Słowenia, Turcja, Serbia, Słowacja

Koszyk 3


Szwajcaria, Izrael, Irlandia, Belgia, Czechy, Bośnia i Hercegowina, Białoruś, Ukraina, Węgry

Koszyk 4


Bułgaria, Rumunia, Gruzja, Litwa, Albania, Szkocja, Irlandia Północna, Austria, Polska

Koszyk 5


Armenia, Finlandia, Estonia, Cypr, Łotwa, Mołdawia, Macedonia, Azerbejdżan, Wyspy Owcze

Koszyk 6


Walia, Liechtenstein, Islandia, Kazachstan, Luksemburg, Malta, Andora, San Marino


Q. Jaka grupa byłaby najłatwiejsza ?

Q. Jaka grupa byłaby najtrudniejsza ?
Renifer
Renifer
  30 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: ta co nas dotyczy, mam nadzieje! wkurza mnie juz to przerzucanie wszystkiego do tvp sport.

A jak mają zachęcić do zamawiania tego kanału?

Sprawdzałem w programie będzie losowanie o 21:10 :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 lipca 2011
Renifer
Renifer: A jak mają zachęcić do zamawiania tego kanału?

Ale przeciez tvp to publiczna tvp , place abonament to jakim prawem oni sobie tworza prywatny kanal

wkuwia mnie to
Renifer
Renifer
  30 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Ale przeciez tvp to publiczna tvp , place abonament to jakim prawem oni sobie tworza prywatny kanal wkuwia mnie to

Słuszna uwaga.
Tak samo mieli prawo do I ligi a nie pokazywali meczów regionalnych np. Warty w Wlkp. Czy Stilonu w Lubuskim...
W ogóle TVP Sport to porażka 4 razy dziennie puszczali mecz Polska-Australia czy potem Polska-Rumunia...
tibauld
tibauld
  30 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Live bankowo ?

Nie wiem czy live, wiem że to tam poleci.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 lipca 2011

Lepiej obejrzeć w necie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Ale przeciez tvp to publiczna tvp , place abonament to jakim prawem oni sobie tworza prywatny kanal

jak dobrze ze włodarze mojej cyfrówki pomysleli o dokoptowaniu TVP sport, mam na kanale 551 :ziober2:
kzyhu
kzyhu
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dobrze ze włodarze mojej cyfrówki pomysleli o dokoptowaniu TVP sport, mam na kanale 551


UPC :) , ale to już jakoś od ponad roku jest , dodali chyba z początkiem mundialu w RPA
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 lipca 2011

A ja z cyfrowego polsatu odrzucę pakiet HBO i też TVP Sport sobie zarzucę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 lipca 2011

No to zobaczymy niedługo z kim zagramy w eliminacjach. Oby szczęście nam dopisało :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Alucard
Alucard
  30 lipca 2011

Ma ktoś relacje live w necie?

Renifer
Renifer
  30 lipca 2011
http://real-tv-sport.com/channel-6.php
Alucard
Alucard
  30 lipca 2011

@Renifer:
Dziękuje.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 lipca 2011

Ronaldo spasiony :ziober2:

Alucard
Alucard
  30 lipca 2011

Dobry początek :-D

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 lipca 2011

JEST !! San Marino w grupie mamy :rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.