ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  12 maja 2009 (pierwszy post)

witam.
czy ktoś z was myślał nad zrobieniem kursu sędziowskiego ? a może jest tu ktoś kto już taki kurs ma za sobą i gwiżdże na meczach ?
czego ewentualnie byście się bali ? ( egzaminów,badań lekarskich,wykładów?)
czy chcielibyście sędziować?

pozdrawiam

matedinho
matedinho
  12 maja 2009

PZPN PZPN nanana nanana PZPN

hydeparkowy
hydeparkowy
  12 maja 2009

moi kumple sędziują mecze w A-klasie i w sumie najgorsze jest to, że bardzo często spotykają się z dużą nieprzychylnością kibiców, szczególnie kiedy egzekwują najnowsze przepisy (na przykład dotyczący spalonego), które są nie do końca zrozumiałe dla starszych kibiców.]

Sam się nawet zastanawiałem nad tym czy nie spróbować, w sumie to całkiem miła fucha, przynajmniej na poziomie czysto amatorskim, można trochę pobiegać w weekendy, a dodatkowo zawsze jakaś kasa wpadnie ;)

A co do egzaminów czy badań lekarskich to nie ma się co bać, w końcu jeśli ich się nie przejdzie to jeszcze nie koniec świata.

Freddie2007
Freddie2007
  12 maja 2009

Mam za słabą kondyche:ninja:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czego ewentualnie byście się bali ? ( egzaminów,badań lekarskich,wykładów?)


ja to bym sie bał zeby nad ranem mi nikt na chate nie wbił z napisem CBA na plecach :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy chcielibyście sędziować?


Nie, nie chcialbym. To niewdzieczna robota.
Freddie2007
Freddie2007
  12 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: To niewdzieczna robota.

Bieganie przez 90min.-męczące
Gonienie i ubliżanie ci przez Ballacka-bezcenne:crylol:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bieganie przez 90min.-męczące


Ta, a pozniej konsekwencje tego biegania :ninja:

roznorakie

Konto usunięte
Konto usunięte: Gonienie i ubliżanie ci przez Ballacka-bezcenne

:ziober2:

Panie norweg, koncz pan kariere!
hydeparkowy
hydeparkowy
  12 maja 2009

Tylko trzeba uważać żeby do Wrocławia nie trafić :lol2:

Freddie2007
Freddie2007
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko trzeba uważać żeby do Wrocławia nie trafić

A podobno gość ktory sedziowal mecz Lecha z Ruchem kiedy bylo 1:1 juz trafil do Wrocka:ninja:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moi kumple sędziują mecze w A-klasie i w sumie najgorsze jest to, że bardzo często spotykają się z dużą nieprzychylnością kibiców, szczególnie kiedy egzekwują najnowsze przepisy (na przykład dotyczący spalonego), które są nie do końca zrozumiałe dla starszych kibiców.] Sam się nawet zastanawiałem nad tym czy nie spróbować, w sumie to całkiem miła fucha, przynajmniej na poziomie czysto amatorskim, można trochę pobiegać w weekendy, a dodatkowo zawsze jakaś kasa wpadnie ;)

No dla mnie też.Zawsze ciągnęło mnie do piłki nożnej.Brak może umiejętności,motywacji,no i dobrego zdrowia spowodował,że o karierze piłkarza mogłem zapomnieć,ale teraz coraz częściej łapie się na tym,że kreci mnie sędziowanie. Oczywiście traktując to bardziej jako przygodę niż zarobek.Bo na początku kwoty są na prawdę nie wielkie,ale dla samej frajdy warto byłoby polatać z gwizdkiem. Tylko ,że się szybko męczę,mam trochę podwyższone ciśnienie i ogólnie jakieś obrzęki w nosie,co powoduje,że nie mogę normalnie oddychać dwiema dziurkami dlatego martwie się trochę czy to by mnie w jakiś sposób nie wykluczało.
Gutek909
Gutek909
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam za słabą kondyche

ja to samo, planuje w przyszłości zrobić kurs na sędziego siatkówki, ale czy te plany wejdą w życie to już inna sprawa :mrgreen:
Freddie2007
Freddie2007
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to samo, planuje w przyszłości zrobić kurs na sędziego siatkówki, ale czy te plany wejdą w życie to już inna sprawa

Tam nie potrzebujesz kondycji bo sobie stoisz caly mecz:ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: planuje w przyszłości zrobić kurs na sędziego siatkówki,


Ten to tylo siedzi na tym swoim krzeselku i gwiżdze :ziober2:

fajna fucha, przy okazji mozna na konktetne tyleczki popatrzec :ninja:
Gutek909
Gutek909
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tam nie potrzebujesz kondycji bo sobie stoisz caly mecz

no właśnie o to mi chodzi :ssh: dziś grałem w piłkę 2h, ledwo żyje :lol2:

LeonGrande
LeonGrande: Ten to tylo siedzi na tym swoim krzeselku i gwiżdze

niby tak, ale ta praca też wiąże się z dużym stresem, dobrze są sędziowie liniowi i II sędzia, dobry bardzo wzrok trzeba mieć :P

LeonGrande
LeonGrande: fajna fucha, przy okazji mozna na konktetne tyleczki popatrzec

to już swoją drogą :mrgreen:
Freddie2007
Freddie2007
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie o to mi chodzi dziś grałem w piłkę 2h, ledwo żyje

Ja ostatnio na hali grałem 2x40min.i byłem nieżywy przez dwa dni po meczu:lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.