FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lipca 2011 (pierwszy post)

Jako że rozgrywki I ligi startują tydzień wcześniej niż E-klasy (22 lipca), zamieszczam krótki rzut na zespoły startujące w tym sezonie na zapleczu Ekstraklasy.

I liga 2011/2012

Pytania dla zainteresowanych tematem:
Q: Interesujecie się w ogóle rozgrywkami I ligi? :woot: kibicujecie którejś z drużyn?
Q: Dla tych co się interesują: kogo typujecie na faworyta rozgrywek w tym sezonie?
Q: A kogo na spadkowicza?
Q: Czy beniaminkowie mają jakieś szanse? :woot:
Alucard
Alucard
  30 lipca 2011

Pochodzę z miasta "Gieksy" lecz nie jestem ich kibicem, wątpię w ich awans. Co do samych rozgrywek, życzę jak najlepiej Cidrą. Lecz jestem ciekawy gry Warty.

NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co Ty mówisz

Tak wyczytałem ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Arka jak nie spadnie do II ligi to bedzie sukces.

Ponoć jeszcze mają się rozpędzić, zobaczymy teraz jak pójdzie im wyjazd do Nowego Sącza.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ponoć jeszcze mają się rozpędzić, zobaczymy teraz jak pójdzie im wyjazd do Nowego Sącza.

Sandecja to główny faworyt do awansu wg mnie wiec bedzie im ciezko.
NuTiiiiii
NuTiiiiii
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sandecja to główny faworyt do awansu wg mnie wiec bedzie im ciezko.

Wczoraj gładko przegrali z Wisłą 1:3.

Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sandecja to główny faworyt

Bo z małopolski? :-D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 lipca 2011
Alucard
Alucard: Bo z małopolski? :-D

nie, nie kibicuje tej druzynie bo ma sztame z Cracovią ale piłkarsko ma w tej chwili najmocniejsze argumenty.
ja kibicuję Niecieczy :ziober2:
NuTiiiiii
NuTiiiiii
  30 lipca 2011

Jak tam myślałem, że Pogoń Szczecin będzie szarżować na awans po tym co pokazali w 1 kolejce a oni wczoraj ledwo remis.

NuTiiiiii
NuTiiiiii
  30 lipca 2011

Bogdanka Łęczna !! :ziober2:

Renifer
Renifer
  31 lipca 2011
http://www.miedzlegnica.eu/images/stories/thumbnails/images-stories-MIEDZ-HERB-201x252.jpg

Nowe logo Miedzi Legnica , jak oceniacie ?
Renifer
Renifer
  31 lipca 2011

Nawet obrazka nie umiem dodać :?
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 lipca 2011

a od kiedy Miedź Legnica w I lidze? :ziober2: (vide temat)

zastanawiam się po co ten lew w logu, ale stary poczciwy ślimak jest, więc rewolucji nie ma, może i dobrze.

Renifer
Renifer
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a od kiedy Miedź Legnica w I lidze?

Nie będę zakładał tematu żeby pokazać logo Miedzi :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: zastanawiam się po co ten lew w logu,

Symbol Miasta :)

Konto usunięte
Konto usunięte: więc rewolucji nie ma, może i dobrze.

Ale zdania kibiców Miedzi nie mogę sie doszukać.
Ogólnie genialny pomysł z zamknięciem herbu w nowym logo ale mimo wszytko mam nadziej że to przejściowy zabieg.
JestemMistrzu
JestemMistrzu
  1 sierpnia 2011

Awansować mogła by Pogoń Szczecin. Fajnie było by spotkać po latach GKS Katowice :)

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  2 sierpnia 2011

GKS Katowice domaga się walkoweru za mecz z Olimpią Elbląg. Pierwszoligowiec złożył już pismo w tej sprawie do Wydziału Gier PZPN - donosi Dziennik Zachodni.

Przypomnijmy, że w piątkowym spotkaniu sędzia Tomasz Garbowski pokazał drugą żółtą kartkę Marcinowi Pacanowi z Olimpii, ale nie odesłał go do szatni. Po meczu arbiter przyznał się do błędu.

- To potwierdza, że nasz wniosek jest uzasadniony - mówi Andrzej Zowada, rzecznik katowiczan. - Przepisy niestety nie regulują w jasny sposób rozwiązanie takiego problemu, poza właśnie prawem do złożenia protestu. Jednocześnie zaznaczam, że nie chodzi nam o ukaranie Olimpii, bo wina leży tylko i wyłącznie po stronie sędziego - dodaje.

NuTiiiiii
NuTiiiiii
  6 sierpnia 2011

Polonia Bytom - Piast Gliwice 0:2 w 1 meczu 3 kolejki.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.