RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 lipca 2011 (pierwszy post)


COPA AMERICA 2011

1-24 Lipiec 2011

Argentyna


Dziś w nocy (czasu polskiego) rusza 43 edycja Mistrzostw Ameryki Południowej

wystartuję 12 zespołów
( awans 1-2 zespół w grupie + 2 najlepsze zespoły z miejsca 3 )


Grupy

Grupa A
- Argentyna
- Boliwia
- Kostaryka
- Kolumbia

Grupa B
- Brazylia
- Ekwador
- Paragwaj
- Wenezuela

Grupa C
- Meksyk
- Chile
- Urugwaj
- Peru


Wszystkie spotkania pokażę TVP SPORT oraz (5) spotkań pokaże TVP2 ( dwa ćwierćfinały, półfinały i finał)

Pocieszającą informacją jest to że nie trzeba bedzie zarywać nocy by oglądać spotkania
( mecz otwarcia o 2.35 ) ogółem tylko 8 spotkań z 26 będzie o tak późnych porach


====

Pytania wprowadzające


1. Kto jest waszym faworytem ?
2. Grupa śmierci ? ( jest taka ? )
3. Czy Meksyk po udanych wojażach w Złotym Pucharze Concacaf ma szanse coś ugrać w CA ?


====

temat do ogólnej dyskusji

Zapraszam
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A to już z pewnością sprawka Rexa. No to z pewnością. :)

Potrzebuje tematu bo zamierzam sie w to bardziej wkrecic :lol:

masz gdzies w necie konto?
tibauld
tibauld
  19 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Potrzebuje tematu bo zamierzam sie w to bardziej wkrecic masz gdzies w necie konto?

To sam wydedukowałem. :ziober2:

Ja nawet bankowego własnego nie mam, a z tego co mam nie moge korzystać, choć mam współwłasność. :rotfl:
Renifer
Renifer
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest modne, to pokazuje jak ewoluują piłkarze i jak nisko upadają. Carlos się skończył, tam zarabia pieniądze na dalszą część życia, gdy odwiesi buty na kołku. Gorsi są Ci, którzy są w "sile wieku" jak Amauri czy Melo, którzy już teraz myślą o balangach u siebie w Brazylii.

Luis Fabiano też uciekł :woot:
Tyle się mówiło o marzeniach Brazylijczyków o grze w Europie a teraz wracają do siebie biegać na bosaka.
Sądziłem że pierwszym który wróci będzie Kaka' .
Ogólnie turniej dość ciekawy, bo trudny do wytypowania nawet poszczególnych rezultatów.
Cała Ameryka łacińska zrobiła postęp nie licząc Boliwijczyków którzy jako jedyni grali siłowo nadal to robią.
Szkoda też że nikt z PZPN'u nie wpadł na genialny pomysł żeby spróbować swoich sił w CA.
Japonia i Hiszpania też miały zagrać ale zrezygnowały.

BTW. Dąbrowski nie grał w lidze brazylijskiej :woot:?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 lipca 2011

@tibauld:
Zeby tu nie robic offtopa podbilem temat kombatanta!

tibauld
tibauld
  19 lipca 2011
Renifer
Renifer: Luis Fabiano też uciekł

Adriano też u siebie był. :)

Renifer
Renifer: Tyle się mówiło o marzeniach Brazylijczyków o grze w Europie a teraz wracają do siebie biegać na bosaka. Sądziłem że pierwszym który wróci będzie Kaka' .

Widocznie pojawiła się nowa generacja brazylijskich piłkarzy.
Może jeszcze się odrodzi?

Renifer
Renifer: Ogólnie turniej dość ciekawy, bo trudny do wytypowania nawet poszczególnych rezultatów. Cała Ameryka łacińska zrobiła postęp nie licząc Boliwijczyków którzy jako jedyni grali siłowo nadal to robią.

Ogólnie to poziom chyba właśnie spadł. :ziober2:

Renifer
Renifer: Szkoda też że nikt z PZPN'u nie wpadł na genialny pomysł żeby spróbować swoich sił w CA. Japonia i Hiszpania też miały zagrać ale zrezygnowały.

Po co zagrać w grupie i odpaść? :)

Renifer
Renifer: BTW. Dąbrowski nie grał w lidze brazylijskiej ?

Chyba grał. :D
tibauld
tibauld
  19 lipca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Zeby tu nie robic offtopa podbilem temat kombatanta!

Ok. :ziober2:
Renifer
Renifer
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Adriano też u siebie był.

Ale wrócił do Romy bym teraz nie wiedział gdzie jest :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie pojawiła się nowa generacja brazylijskich piłkarzy. Może jeszcze się odrodzi?

Na pewno .
Wychowałem się oglądając Romario , Ronaldo , Rivaldo i aż mnie w boku strzyka jak widzę jakiegoś Naymara .
I na tym skończyło się moje jankowe wychowanie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie to poziom chyba właśnie spadł.

W Brazylii może i owszem ale jak Argentyna nic od 18 lat nie wygrała więc tam raczej ani nie spada ani nie rośni :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Po co zagrać w grupie i odpaść?

Pograć o coś bo przyjdzie ojro a oni nadal będą myśleć że grają towarzysko.
tibauld
tibauld
  19 lipca 2011
Renifer
Renifer: Ale wrócił do Romy bym teraz nie wiedział gdzie jest

No tam raczej już też nie zabłyszczy.

Renifer
Renifer: Na pewno . Wychowałem się oglądając Romario , Ronaldo , Rivaldo i aż mnie w boku strzyka jak widzę jakiegoś Naymara . I na tym skończyło się moje jankowe wychowanie

I tamta generacja widziała po co zdobywa Europę. :tak:

Renifer
Renifer: W Brazylii może i owszem ale jak Argentyna nic od 18 lat nie wygrała więc tam raczej ani nie spada ani nie rośni :)

Chyba mi nie powiesz, że po takim występie nie są jeszcze słabsi?

Renifer
Renifer: Pograć o coś bo przyjdzie ojro a oni nadal będą myśleć że grają towarzysko.

I tak by grali tam towarzysko, do tego zaraz by narzekali na pogodę i na to, że nie mają wakacji.
Renifer
Renifer
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba mi nie powiesz, że po takim występie nie są jeszcze słabsi?

Więcej spodziewałem się po Argentynie podczas RPA 2010 niż CA .
Tak jak wiedziałem że Włosi zdobędą albo WC w 2006 tak tego samego spodziewałem się po Argentynie w 2010 roku i sądziłem że CA sobie odbiją pechowe RPA.
Tam jest wszytko oprócz trenera.
A co do twojego pytania .
Nie sądze że są jeszcze słabsi , mimo że zawalili.
Mimo wszytko wg mnie wygląda Reprezentacja Argentyny niż Brazylii.

Konto usunięte
Konto usunięte: I tak by grali tam towarzysko, do tego zaraz by narzekali na pogodę i na to, że nie mają wakacji.

Cały turniej otoczka , kibice no i kasa jaką można tam zgarnąć.
Nie wydaje mi się że by grali to towarzysko, ale tłumaczyć tłumaczyli by si.ę tak jak mówisz jak by wrócili po 2 meczach ;)
tibauld
tibauld
  19 lipca 2011
Renifer
Renifer: Więcej spodziewałem się po Argentynie podczas RPA 2010 niż CA . Tak jak wiedziałem że Włosi zdobędą albo WC w 2006 tak tego samego spodziewałem się po Argentynie w 2010 roku i sądziłem że CA sobie odbiją pechowe RPA. Tam jest wszytko oprócz trenera. A co do twojego pytania . Nie sądze że są jeszcze słabsi , mimo że zawalili. Mimo wszytko wg mnie wygląda Reprezentacja Argentyny niż Brazylii.

Z pewnością trener zawinił, dobór zawodników chyba trochę też. Sam Messi zespołu nie pociągnie, nie ma co opierać drużyny na jednym zawodniku. Bo to gra zespołowa.

Renifer
Renifer: Cały turniej otoczka , kibice no i kasa jaką można tam zgarnąć. Nie wydaje mi się że by grali to towarzysko, ale tłumaczyć tłumaczyli by si.ę tak jak mówisz jak by wrócili po 2 meczach ;)

Jak dla mnie to musieliby polecieć tam, Ci co chcą pograć a nie w meczu sobie po boisku pochodzić. Myslisz, że byliby wstanie w tym czasie trawę gryźć, bo ja wątpię.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2011

Mano Menezes pozostanie na stanowisku selekcjonera Brazylii.

Szkoda, że nie miałem okazji oglądać tej wtopy :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MisterKulka
MisterKulka
  19 lipca 2011

Urugwaj - Peru 1:1
Paragwaj - Wenezuela 0:1

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  19 lipca 2011

co do Paragwaju, pare dni temu wklejałem zdjecie fanki zespołu:



to tez ona :ziober2: :



a nazywa sie Patricia Orue :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2011

Niezły ass :D

Urugwaj - Peru 2:0
Paragwaj - Wenezuela 1:0

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Niezły ass :D

ale twarz z plastiku :and:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.