Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  3 czerwca 2011 (pierwszy post)
PONIEDZIAŁEK

00:00 Kostaryka - Kuba
02:00 Meksyk - Salwador
21:00 Ukraina - Francja

WTOREK

03:00 Jamajka - Grenada
05:00 Honduras - Gwatemala
12:30 Japonia - Czechy
19:00 Azerbejdżan - Niemcy
19:00 Białoruś - Luksemburg
19:30 Rosja - Kamerun
20:00 Szwecja - Finlandia
20:15 Bośnia i Hercegowina - Albania
20:30 Austria - Łotwa
20:30 Wyspy Owcze - Estonia
20:45 Irlandia - Włochy

ŚRODA

00:00 Panama - Gwadelupa
02:00 USA - Kanada
02:50 Brazylia - Rumunia

CZWARTEK

21:00 Polska - Francja

PIĄTEK

01:00 Kostaryka - Salvador
03:00 Kuba - Meksyk

FINAŁ

Marek1991BrD - WueRZet


O 3 MSC.

Radomatu11 - LeonGrande


TYPOWANIE TRWA DO PONIEDZIAŁKU 6 CZERWCA DO GODZINY 00:00 (północ z 5 na 6)!!!
TYPY ODDAJEMY DO MNIE NA PW
Moderatorów proszę o zamknięcie tematu

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa "JOKER"!!!

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY:
LeonGrande, Marek1991BrD, Radomatu11, WueRZet

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2011

Ja będę się odwoływał bo mnie też nie było na dogrywce :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  6 czerwca 2011

najlepiej przyznać 1 miejsce ex aequo :]

no cóż , szkoda , że w taki sposób kończy się ta edycja typera

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2011
Oficjalnie - typy Marek1991BrD uważam za oddane po czasie i ich nie uznaję.


Po 23 spotkaniach

Marek1991BrD - WueRZet 19:15 (19:12, 0:3)

Radomatu11 - LeonGrande 14:19 (12:17, 2:2)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 czerwca 2011
Enkido
Enkido: Oficjalnie - typy Marek1991BrD uważam za oddane po czasie i ich nie uznaję.

No to gratulację WueRZet.

Następnym razem prowadzącemu proponuję bardziej się ogarnąć. Jak jest regulamin o nieoddawaniu typów niech będzie także o zamieszczaniu meczy odpowiednio wcześniej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  7 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak jest regulamin o nieoddawaniu typów niech będzie także o zamieszczaniu meczy odpowiednio wcześniej.


widzę , że jeszcze nadal masz żal o tę dogrywkę :P , ale fakt faktem , te 5 dni wcześniej temat z typami powinien być

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po 28 spotkaniach

Radomatu - Leon 20:27 (12:17, 8:10)
WueRZet
WueRZet
  7 czerwca 2011

Głupio tak wygrywać.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Głupio tak wygrywać.

:zabawa: WueRZet New Typer Champion:zabawa:

fajnie, ze znow przegralem z przyszlym zwycięzcą, poraz kolejny zadzialaa ta zasada :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  7 czerwca 2011
Po 34 spotkaniach

Marek1991BrD - WueRZet 19:24 (19:12, 0:12)

Radomatu11 - LeonGrande 24:30 (12:17, 12:13)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  8 czerwca 2011

W takim razie nie pozostaje mi nic innego. Zapowiadam, ze w kolejnej edycji obronię tytuł :ninja:

Marek1991BrD
Marek1991BrD
  8 czerwca 2011

Zapowiadam, że w kolejnej edycji nie przegapię terminu typowania :ninja:

thomas893
thomas893
  8 czerwca 2011

Organizacje przestępcze, handel narkotykami, ustawki, a teraz fora internetowe... trwa ekspansja kibolstwa w różne sfery życia normalnego obywatela. Kibolom już nie wystarcza lanie się po mordach, wyrywanie krzesełek na stadionach, zastraszanie rodzin z dziećmi; swoje kibolskie łapy zaczynają kłaść również na internecie.
W niedawno zakończonej zabawie w typowanie wyników meczów piłki nożnej na pewnym portalu społecznościowym w niejasnych okolicznościach zwycięzcą został kibol Lecha Poznań.

Relacja anonimowego uczestnika zabawy: "W finale brał udział Marek i Michał. Po pierwszym spotkaniu finałowym 7 punktami prowadził Marek. Jednak w rewanżu w niejasnych okolicznościach nie zdążył oddać typów na czas, przez co było jasne, że przegrał finał."

Jak udało się dowiedzieć naszej Wybiórczej Gazietce w sprawę może być zamieszany prowadzący zabawę - również kibol Lecha Poznań. Sprawę bada policja. Rzecznik Komendy Głównej Policji: "Na tę chwilę udało nam się ustalić personalia osób biorących udział w zabawie. Mamy za sobą kilka przesłuchań. Jak się okazuje uczestnicy w trakcie zabawy dostawali telefony z pogróżkami od Marcina W. pseudonim "WueRZet". Podejrzany jest również fakt wpłynięcia na konto prowadzącego kwoty 10 tys. € od "WueRZet'a"."

O pogróżkach ze strony kiboli opowiada anonimowy uczestnik: "Tak, dzwonił do mnie kilkukrotnie. Groził, że spali mi dom, zgwałci kobietę, psa przerobi na kiełbaski i będzie sprzedawał na stadionie, jak będę wyżej w tabeli od niego. Nie mogłem przez to normalnie funkcjonować, straciłem pracę i w końcu uległem... dzięki Bogu! Dom stoi cały, kobieta dalej dziewicą, a pies szczęśliwie hasa sobie po trawniku."

W sprawę zaangażował się premier: "Razem z koleżankami i kolegami posłami pracujemy już nad ustawą mającą na celu walkę z bandytyzmem internetowym. Osobiście jestem za opcją zamknięcia popularnych serwisów społecznościowych, a jeśli będzie taka konieczność - za odcięciem dostępu do internetu. Walkę ze stadionowymi chuliganami wygrywamy, walkę z internetowymi kibolami również wygramy. Zero tolerancji dla internetowych kiboli!".

Miejmy nadzieję, że premier dotrzyma obietnicy, EURO 2012 już niedługo.

Safał Rtec

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 czerwca 2011

Podobno Agent Tomek umawiał się z Marcinem W.

...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  8 czerwca 2011

Kto to Marcin W. ? :evil:

thomas893
thomas893
  8 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto to Marcin W. ?

Tfu, błąd się wkradł :P Michał W. miało być ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.