Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  27 maja 2011 (pierwszy post)

31 maja odbędzie się 1 mecz Finałów NBA 2011. Zwycięzcy Wschodu MIAMI HEAT zmierzą się ze zwycięzcami Zachodu Dallas Mavericks.

Q: Kto waszym zdanie wygra finały NBA 2011 ?
Q: Kto zostanie MVP finałów ?
Q: Czy Miami to narodziny nowego teamu na miarę Chicago z lat 90' ?

KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  15 czerwca 2011

o co chodzi z tym slaskiem?co jest nie tak?

thomas893
thomas893
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki czyli jaki? nie rozumiem? to najbardziej zasluzony klub w polsce, o co Ci chodzi?

"Reaktywowany"... no zajebiście to brzmi. Kit z tym, że WKS Śląsk Wrocław gra w II lidze, oczywiście nikt o tym nie pamięta (poza małą grupą kibiców). Ten "najbardziej zasłużony klub" kupuje miejsce w Ekstraklasie (bo mu się należy - dobre sobie) i teraz znowu ci "wielcy kibice" koszykarskiego Śląska sobie o nim przypomną.
W ogóle ten cały pomysł z dzikimi kartami, "zaproszeniami" jest chory.
Kombatant
Kombatant
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten "najbardziej zasłużony klub" kupuje miejsce w Ekstraklasie (bo mu się należy - dobre sobie) i teraz znowu ci "wielcy kibice" koszykarskiego Śląska sobie o nim przypomną.

O ile wiem WKS Śląsk Wrocław nie spadł z ekstraklasy, po prostu przestał istnieć, ogłosił upadłość, wycofał się, jak najbardziej ma prawo w niej nawet kosztem wykupienia licencji zagrać.

Konto usunięte
Konto usunięte: (bo mu się należy - dobre sobie)

Inaczej bym pisał gdyby spadli z powodu wyników sportowych :)
A nie oszukujmy się, zawsze wrocławianie napędzali tą lige, żeby to bardziej odzwierciedlić, PLK bez Śląska to jak kobieta bez cycków.

Po prostu wraca na swoje miejsce z 2008 roku, ten ból dupki kibiców z sopotu/gdyni i włocławka bezcenny :ziober2:
thomas893
thomas893
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O ile wiem WKS Śląsk Wrocław nie spadł z ekstraklasy, po prostu przestał istnieć, ogłosił upadłość, wycofał się, jak najbardziej ma prawo w niej nawet kosztem wykupienia licencji zagrać.

W ostatnim czasie kilka drużyn znikło z Ekstraklasy, jednak tylko Śląsk kupuje sobie w niej miejsce.

Konto usunięte
Konto usunięte: A nie oszukujmy się, zawsze wrocławianie napędzali tą lige, żeby to bardziej odzwierciedlić, PLK bez Śląska to jak kobieta bez cycków.

Nie zaprzeczam ;)
Kombatant
Kombatant
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W ostatnim czasie kilka drużyn znikło z Ekstraklasy, jednak tylko Śląsk kupuje sobie w niej miejsce.

Co mnie obchodzą jakies nieznaczące klubiki ? WKS to marka sama w sobie.
Podaj mi choć jeden przykład klubu który zniknął i znaczy prawie tyle samo dla polskiej koszykówki co wrocławianie.

Zreszta dla ligi to tylko na plus, uatrakcyjnij ją zdecydowanie, kolejnym plusem będzie to że serb chce grać młodymi polakami, stawiać na juniorów, bardzo dobrze, niech sie uczą ogrywają, to będzie z zyskiem dla naszej kadry.
thomas893
thomas893
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mnie obchodzą jakies nieznaczące klubiki ? WKS to marka sama w sobie. Podaj mi choć jeden przykład klubu który zniknął i znaczy prawie tyle samo dla polskiej koszykówki co wrocławianie.

Za zasługi to się pomniki buduje, ulice nazywa :P Wg mnie kupowanie miejsca w lidze powinno być kategorycznie zabronione i tyle.
Poza tym co to za Śląsk? To będzie nowy twór, jeszcze na dodatek podobno chcą grzebać przy herbie :woot: Szanujący się kibic nie będzie się z tym utożsamiać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zreszta dla ligi to tylko na plus, uatrakcyjnij ją zdecydowanie, kolejnym plusem będzie to że serb chce grać młodymi polakami, stawiać na juniorów, bardzo dobrze, niech sie uczą ogrywają, to będzie z zyskiem dla naszej kadry.

Pytanie jak długo będzie stawiać na młodych Polaków? Zacznie się presja na osiąganie sukcesów i wtedy młodzi baju baj, trzeba ściągać murzynów.
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle ten cały pomysł z dzikimi kartami, "zaproszeniami" jest chory.

NBA tesz jezd hora ?????

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

thomas893
thomas893
  16 czerwca 2011
79AsonUnique79
79AsonUnique79: NBA tesz jezd hora ?????

NBA mi zwisa i powiewa.
Chcę normalne ligi z awansami i spadkami, żeby wszyscy byli równo traktowani, tyle.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  16 czerwca 2011

siarka tarnobrzeg tez chyba wykupila miejsce.polska liga staje sie na wzor tej z nba.nawet poziom juz jest ten sam

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcę normalne ligi z awansami i spadkami, żeby wszyscy byli równo traktowani, tyle.

Ja także chce normalnej ligi .Chce żeby grały drużyny które na to stać ,a nie bankruci itp.

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: NBA mi zwisa i powiewa.

Chciałem Cie także poinformować ,ze piszesz w temacie :

"31 maja odbędzie się 1 mecz Finałów NBA 2011. Zwycięzcy Wschodu MIAMI HEAT zmierzą się ze zwycięzcami Zachodu Dallas Mavericks.

Q: Kto waszym zdanie wygra finały NBA 2011 ?
Q: Kto zostanie MVP finałów ?
Q: Czy Miami to narodziny nowego teamu na miarę Chicago z lat 90' ? "

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

thomas893
thomas893
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet poziom juz jest ten sam

Zdecydowanie tak :tak:

79AsonUnique79
79AsonUnique79: Ja także chce normalnej ligi .Chce żeby grały drużyny które na to stać ,a nie bankruci itp.

No to od czegoś to PLK jest, żeby kontrolować w klubach zadłużenie wobec ZUS, US, zawodników etc. etc. A skoro klubom zaczyna brakować pieniędzy w trakcie sezonu, to właśnie należy zrobić zmiany w PLK, a nie zamykać ligę itp.

Konto usunięte
Konto usunięte: 15 drużyn z trzyletnimi licencjami - tak prawdopodobnie będzie wyglądała ekstraklasa koszykarzy. Ma to być liga kontraktowa, w której nie byłoby spadków z przyczyn sportowych. (...) Nieoficjalnie wiemy, że Tauron Basket Liga ma stać się ligą kontraktową, w której nie będą obowiązywały spadki z przyczyn sportowych. Rozstać się z najwyższym szczeblem rozgrywek będzie można tylko nie zgłaszając drużyny do kolejnego sezonu lub nie spełniając warunków finansowych i organizacyjnych. Wśród nich znajdzie się m.in. minimalny budżet w wysokości dwóch milionów złotych i rozliczenie wszelkich zaległości z ZUS-em i Urzędem Skarbowym. Liga szykuje także bat na tych, którzy będą chcieli przesadnie oszczędzać na budowaniu składu. Jeśli zespół dwa lata z rzędu będzie ostatni w lidze, ma to być podstawa do automatycznego rozwiązania kontraktu z PLK.


I gdzie w tym wszystkim jest miejsce na sport?!

79AsonUnique79
79AsonUnique79: Chciałem Cie także poinformować ,ze piszesz w temacie :

Nie wiem czy zauważyłeś, ale dyskusja w tym temacie była porywająca.
Myślę, że gdyby któremuś z modów przeszkadzał mój lekki offtop, to już by dawno mnie nagrodził za to ;)
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  17 czerwca 2011

Wlasciciel dallas kupil szampana za 90 000 dolarow dla swojej druzyny.a jak sie bawil prokom?

thomas893
thomas893
  18 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasciciel dallas kupil szampana za 90 000 dolarow dla swojej druzyny.a jak sie bawil prokom?

Tak się bawił, że będzie miał niższy budżet - jakieś 4 mln € :P
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  19 czerwca 2011

i w eurolidze znowu gowno zagraja.krauze sypnalby jakims hajsem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.