majkut
majkut
  25 maja 2011 (pierwszy post)

Oglądałem przed chwilą nocny hyde park na orange sport info i zaskoczyło mnie,praktycznie nawet nie że ludzie którzy dzwonili do studia na pytanie czy dzisiejsza kolejka ekstraklasy była kolejką cudów(czytaj korupcji) odpowiadali że była czysta. Też macie takie wrażenie że zapewne myśleli co innego ale bali się powiedzieć prawdę na wizji??

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 maja 2011
majkut
majkut: była kolejką cudów(czytaj korupcji)

Ktore mecze podejrzewasz ze byly ustawione, konkrety.
majkut
majkut
  26 maja 2011

Jak każdy kto coś tam sie troche zna na ekstraklasie wie o który mcz moze chodzic, podpowiem drużyna z dołu tabeli

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 maja 2011
majkut
majkut: Jak każdy kto coś tam sie troche zna na ekstraklasie wie o który mcz moze chodzic, podpowiem drużyna z dołu tabeli

majkut
majkut: Też macie takie wrażenie że zapewne myśleli co innego ale bali się powiedzieć prawdę na wizji??


Wynika z tego ze i Ty sie obawiasz o tym pisac wprost :ziober2:

A przeciez tajemnica nie jest ze Jaga na wyjazdach gra piach nie od dzis.
majkut
majkut
  26 maja 2011

Ja sie nie boję o tym pisac, niestety jestem w mniejszosći. Zastanawia mnie czemu w mediach boją się o tym dyskutować? pewnie dostają kase za zamknięcie dziobów

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 maja 2011

wolałbym żeby głosno mówili o konflikcie Kręciny z łódzką piłką niż o tym że Cracovia kupuje (?) mecze.

majkut
majkut
  26 maja 2011

Filipiak mocno był rozluzniony przed kamerami

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 maja 2011
majkut
majkut: Filipiak mocno był rozluzniony przed kamerami

Po co mieliby kupowac mecze jak i tak by zostali w lidze bo pzpn wyrzuci Lodz i Bytom?

:rotfl:
majkut
majkut
  26 maja 2011

Mocne plecy ma Filipiak w pzpnie bo kiedyś zdegradowana Cracovia wróciła w miejsce drużyny która awansowała z 1ligi Łksu

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 maja 2011
majkut
majkut: Mocne plecy ma Filipiak w pzpnie bo kiedyś zdegradowana Cracovia wróciła w miejsce drużyny która awansowała z 1ligi Łksu

Filipiak nie ma mocnych pleców, po prostu to inni są w konflikcie z PZPN a nie on :)
majkut
majkut
  26 maja 2011

Oj myśle że mógłbys sie zdziwić. Tak apropo to masz u mnie plusa bo jestem Wiślakiem i wiadomo wielka trójka. A wracając do mojej wypowiedzi to myśle że Prezes komarchu ma dużo asów w rekawie

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 maja 2011
majkut
majkut: Oj myśle że mógłbys sie zdziwić. Tak apropo to masz u mnie plusa bo jestem Wiślakiem i wiadomo wielka trójka. A wracając do mojej wypowiedzi to myśle że Prezes komarchu ma dużo asów w rekawie

mnie to tam ani ziebi ani grzeje co sie dzieje na Kałuży, dla mnie szkoda ze spadek z Ekstraklasy nie odbywa sie przez umiejetnosci piłkarskie tylko przez fakt ze ma sie taki a nie inny obiekt.
Niemniej jednak plusem pozostanie Cracovii w Ekstraklasie bedzie to ze w przyszłym sezonie bede miec dwie kolejne okazje do swietowania po wygranych derbach :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 maja 2011

zwykła prowokacja

...Ignorance is bliss...
majkut
majkut
  26 maja 2011

No tak Cracovia dostanie podwójnie w derbach przyszłego sezonu. Obstawiam takie wyniki, ciekawe czy się sprawdzą:)

MY u siebie: Cracovia 4:0

Cracovia: My na wyjeździe 1:3

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 maja 2011
majkut
majkut: No tak Cracovia dostanie podwójnie w derbach przyszłego sezonu. Obstawiam takie wyniki, ciekawe czy się sprawdzą:) MY u siebie: Cracovia 4:0 Cracovia: My na wyjeździe 1:3

odważne wyniki, nie postawiłbym u bukmachera na 4:0 :rotfl:
tez zalezy jak beda wygladac składy po letnim okienku transferowym.
Bardziej bedzie mi zalezec na pucharach :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.