tibauld
tibauld
  24 maja 2011 (pierwszy post)

Przychodzi czas odświeżenia składów w klubach. Nowe wyzwania powodują to, że kluby zaczynają szukać nowych wzmocnień, uzupełnień składu. Stąd też czas na nowy temat o tym! :D

Także panowie do dzieła! Pisać kto i kogo kupił. Bez zbędnego nabijania! :ninja:

tibauld
tibauld
  24 czerwca 2011

A świniom w tym temacie przypominam, że dawały na CL.

tibauld
tibauld
  24 czerwca 2011

Tak swoją drogą to jakim człowiekiem trzeba być, by tyle czasu mieć na Cl, a teraz jak gdyby nic przyjść i sobie pisać. Chociaż z drugiej strony trzeba rozumieć miękkie faje. :ziober2:

DJEldo1987
DJEldo1987
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A świniom w tym temacie przypominam, że dawały na CL.

Było minęło. A Tobie przydałoby się trochę kultury.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak swoją drogą to jakim człowiekiem trzeba być, by tyle czasu mieć na Cl, a teraz jak gdyby nic przyjść i sobie pisać. Chociaż z drugiej strony trzeba rozumieć miękkie faje.

Wiesz, ja dawno o tym, że Cię mam na CL zapomniałem. Ale widać teraz Ty zachowujesz się jak dziecko robiąc dokładnie to samo :and:
tibauld
tibauld
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Było minęło. A Tobie przydałoby się trochę kultury.

Pewnie wanna na forum też nie wjeżdża.:(
Nic nie minęło, jesteś tą samą tępą strzałą, jak byłeś. Może z czasem coraz większą nawet, co pokazujesz co krok.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, ja dawno o tym, że Cię mam na CL zapomniałem. Ale widać teraz Ty zachowujesz się jak dziecko robiąc dokładnie to samo

A nie no tak, pewnie. :ziober2: Tak dawno skończyła się Liga typerów. :ziober2:
egze
egze
  24 czerwca 2011

Skończcie :mrgreen:

Swoją drogą to chyba w Polsce jest tak, że mamy utalentowanego, młodego snajpera w 1.lidze i żaden klub z ekstraklasy go nie kupuje tylko oddajemy go do 2.Bundesligi. Energie to dla niego dobry zespół, jestem przekonany, że się sprawdzi, ale jakby jeszcze trochę pobył w Polsce, to któryś z klubów mógłby na nim zarobić podobną kwotę co Lech na Lewandowskim.

Co do Cetnarskiego to nigdy nie byłem jakimś wielkim entuzjastą jego talentu, ale Lenczyk go zna i ceni, na ławkę go raczej nie sprowadza. Na pewno będzie to wzmocnienie dla Śląska.

egze
egze
  24 czerwca 2011
Emil Drozdowicz podpisał 2-letni kontrakt z Niecieczą. Czyli widać, że po udanej batalii o utrzymanie w tej wiosce myślą o wzmocnieniach. Drozdowicz to napastnik, który zdecydowanie sprawdziłby się w wielu klubach ekstraklasy i pewnie w przyszłym sezonie będzie należał do czołowych strzelców 1.ligi.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hertha Berlin dokonała sporego wzmocnienia szyków obronnych przed startem sezonu 2011/12 w Bundeslidze, sprowadzając z Eintrachtu Frankfurt Maika Franza. 29-letni obrońca mógł odejść ze swojego poprzedniego klubu bez kwoty odstępnego.


Konto usunięte
Konto usunięte: Trzech zawodników z niższych lig ma dojechać w sobotę na zgrupowanie Lechii Gdańsk. Wezmą udział w grze, po której trener Tomasz Kafarski zdecyduje o ich przydatności.Od czwartku na zgrupowaniu "Biało-Zielonych" we Wronkach przebywa Maciej Zięba – Polak mieszkający od wielu lat w Niemczech, a ostatnio zawodnik Bayeru II Leverkusen. W sobotę na sprawdzian przyjedzie trzech młodych zawodników z niższych lig w Polsce. Będą to dwaj napastnicy: 23-letni Maciej Kononowicz z Czarnych Żagań, 21-letni Adrian Pietrowski z Nielby Wągrowiec oraz 22-letni pomocnik Mateusz Machaj z Chrobrego Głogów. Przyjazd trójki piłkarzy to efekt obserwacji działu skautingu Lechii. – Od kilku miesięcy prowadziliśmy obserwacje bardzo wielu zawodników. Tych trzech zostało teraz przez nas zaproszonych na testy – wyjaśnia Roman Kaczorek, szef działu skautingu Lechii. Kononowicza i Machaja z czasów pracy w Lechu Poznań zna drugi trener Biało-Zielonych Jerzy Cyrak, który miał już okazję ich trenować. Mateusz Machaj - urodzony w 1989 roku, 174 cm wzrostu, 67 kg wagi. Ostatnio grał w Chrobrym Głogów (lider III ligi dolnośląsko-lubuskiej). Bilans: 28 meczów, 16 bramek. Pozycja na boisku: pomocnik. Maciej Kononowicz – urodzony w 1988 roku, 179 cm wzrostu, 75 kg wagi. Ostatnio grał w Czarnych Żagań (II liga zachodnia). Bilans: 16 meczów, 1 bramka. Pozycja na boisku: napastnik. Adrian Pietrowski – urodzony w 1990 roku, 178 cm wzrostu, 68 kg wagi. Ostatnio grał w Nielbie Wągrowiec (II liga zachodnia). Bilans: 32 mecze, 12 bramek. Pozycja na boisku: napastnik.


Konto usunięte
Konto usunięte: Obrońca Maciej Szmatiuk występujący dotychczas w Arce Gdynia, podpisał dziś dwuletni kontrakt z PGE GKS Bełchatów. 31-letni gliwiczanin mierzy 190 cm wzrostu i ma na koncie występy m. in. w Górniku Zabrze, Piaście Gliwice i Podbeskidziu Bielsko-Biała.


Nie chce się grać w 1 lidze.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  24 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mateusz Machaj

Świetny rozgrywający (mimo średnich warunków fizycznych), błyskotliwy wróżyłem mu duża przyszłość ale wolał iść do Głogowa po kasę. Świetnie bije stałe fragmenty.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Maciej Kononowicz

Bardzo statyczny napastnik, ciężko wygrać z nim pojedynki siłowe .

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Adrian Pietrowski

Niezła technika jego filmiki na youtube robiły furorę ;)

Lechia konsekwentnie stawia na Wielkopolan niech , potem nie ma pretensji że wolą grać w Poznaniu niż w trójmieście :ziober2:
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  24 czerwca 2011

Sebastian Szałachowski, który ostatnio grał w Legii Warszawa, przebywa na testach we francuskim RC Lens.

Informację podała oficjalna strona Lens. Francuzi podkreślają, że Szałachowski pozostaje obecnie bez klubu i jest do wzięcia za darmo.

Szałachowski pozostaje bez klubu, odkąd Legia zdecydowała się nie nie przedłużać z nim wygasającej umowy.
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Renifer
Renifer: Lechia konsekwentnie stawia na Wielkopolan niech , potem nie ma pretensji że wolą grać w Poznaniu niż w trójmieście

Kafarski dużo jeździ do Gdyni na Bałtyk i tam obserwuje zawodników w II lidze zachodniej.
Ja bym wolał żeby nikt z okolic Poznania nie grał w Gdańsku :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  24 czerwca 2011

Och sziet ,turkom z Bursaspor się w głowach poprzewracało .
Chcą sprowadzić Lamparda .

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 czerwca 2011

Wiem że news z Mierzejewskim juz byl, ale tak sie wczytalem i ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Piłkarz reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski podpisał w czwartek 5-letni kontrakt z Trabzonsporem. Suma transferu z Polonii Warszawa do wicemistrza Turcji wynosi 5,25 mln euro, co jest rekordem polskiej ligi. Adrian Mierzejewski w koszulce Trabzonsporu. Polak zagra z numerem 86. Uroczyste podpisanie umowy, w obecności ok. tysiąca kibiców, nastąpiło w muzeum Hagia Sophia w Trabzonie. Mierzejewski, który otrzymał koszulkę z numerem 86 i napisem "Adrian", podkreślił, że cieszy się, że trafił "do jednego z najlepszych klubów na świecie".


hahahaha to mnie rozwaliło :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Inter Mediolan oficjalnie ogłosił imię nowego szkoleniowca - jest nim Gian Piero Gasperini. 53-letni trener w swej karierze prowadził młodzieżówkę Juventusu (1994-2003), drugoligowe Crotone (lata 2003-2006) i Genoę (2006-2010, został zwolniony z posady 8 listopada 2010). Gasperini podpisał z ekipą nerazzurrich 2-letni kontrakt, współpracować będzie z dwoma nowymi asystentami: Bruno Caneo i Lucą Trucchim. Prezydent Interu Massimo Moratti wyraził swe pełne usatysfakcjonowanie z dokonanego wyboru, jak i życzył nowemu trenerowi swego klubu "sukcesów takich jak te, które dały Interowi tytuł mistrza świata"


Podobno 3/4 interowców nie jest usatysfakcjonowanym nowym coachem :ninja:
Ciezko bedzie teraz komus powtorzyc wyczyn Jose ;)
solfernus
solfernus
  25 czerwca 2011
LeonGrande
LeonGrande: Podobno 3/4 interowców nie jest usatysfakcjonowanym nowym coachem

Podobno Moratti nie zamierza inwestować w klub tak jak wcześniej. Lata ciemne do tego klubu przychodzą, alleluja. :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 czerwca 2011
solfernus
solfernus: Podobno Moratti nie zamierza inwestować w klub tak jak wcześniej

Moze w koncu go polubie :woot:

:rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.