Gutek909
Gutek909
  20 maja 2011 (pierwszy post)

Jest to ogólny temat do dyskusji na tematy związane z reprezentacją polskich siatkarzy jak i siatkarek, LŚ, GP, ME, PM.

Liga światowa siatkarzy:

Grupa A
1. Brazylia
2. POLSKA
3. Portoryko
4. Usa

mecze naszych :
27.05 Polska - Usa
28.05 Polska - Usa
4.06 Brazylia - Polska
5.06 Brazylia - Polska
10.06 Portoryko - Polska
11.06 Portoryko - Polska
18.06 Usa - Polska
19.06 Usa - Polska
24.06 Polska - Portoryko
25.06 Polska - Portoryko
29.06 Polska - Brazylia
30.06 Polska - Brazylia

Przypominam, że finał LŚ odbędzie się w Polsce, czyli mamy udział zapewniony z urzędu.

**********************************************************************************************************************************************************

ME siatkarzy odbędą się w Austrii i Czechach w dniach 10.09-18.09 2011.

Grupa D
1. Bułgaria
2. Niemcy
3. POLSKA
4. Słowacja
**********************************************************************************************************************************************************

Gran Prix siatkarek 2011.
Polki zagrają w 3 turniejach:

pierwszy:
Bydgoszcz.

Polska
Włochy
Dominikana
Argentyna

drugi:
Zielona Góra

Polska
Kuba
Korea Płd.
Argentyna

trzeci:
Hongkong

Chiny
Polska
Dominikana
Kazachstan

Faza eliminacyjna trwa od 05.08 do 21.08
do finału awansuje 8 pierwszych drużyn.

**********************************************************************************************************************************************************

ME siatkarek odbędą się we wrześniu w Serbii oraz we Włoszech.

Grupa C
1. Czechy
2. Izrael
3. POLSKA
4. Rumunia

**********************************************************************************************************************************************************

odbędzie się jeszcze Puchar Mistrzów, na który męska reprezentacja ma dostać dziką kartę, jeśli się nie zakwalifikuje z ME. Żeńska reprezentacja pewnie będzie musiała się bić o awans w w ME.

Gutek909
Gutek909
  27 listopada 2011

słaby mecz Polaków, cieszy zwycięstwo za 3 pkt.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2011

Cieszą takie wieści, fajnie że Łukasz Wiśniewski znowu pograł. Na pewno nie na chwilę zagości w kadrze.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2011

Jutrzejszy mecz z USA trzeba wygrać, potem Egipt i na koniec mega gratka dla kibica. Po kolei Włosi, Brazylia i Rosja.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  27 listopada 2011

Kuba - Włochy 3-1 !! znakomity wynik dla nas.
Rosjanie i Kanarki wygrywają bez starty seta.
Mamy już 5 pkt przewagi nad Włochami!

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jutrzejszy mecz z USA trzeba wygrać

ten mecz może być kluczowy, a ja go nie obejrzę :and:
kzyhu
kzyhu
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mamy już 5 pkt przewagi nad Włochami!


no i 5 meczów do końca , te 5 punktów przewagi to i dużo i mało

Gutek909
Gutek909
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i 5 meczów do końca , te 5 punktów przewagi to i dużo i mało

jeśli pokonamy USA, Egipt i później włochów to awans będzie nie mal pewny
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mamy już 5 pkt przewagi nad Włochami!

oglądałem do stanu 1:1, powiem szczerze nic nie wskazywało na taką dominację Kuby

Konto usunięte
Konto usunięte: ten mecz może być kluczowy, a ja go nie obejrzę

Ja też nie ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  28 listopada 2011

ładny pogrom 3:0 dla nas 25:15, 25:20, 25:18

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 listopada 2011

Brazylia przegrywa z Kubą 3:2
mogliby jutro pokonać Rosję , chociaż sami Kubańczycy niebezpiecznie się zbliżają
jeszcze tylko 3 zwycięstwa :rock:

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2011

Serce się ucieszyło jak przeczytałem, że mistrzowie olimpijscy wbici w parkiet. Brawo Polacy!

Oby jutro Kuba urwała punkty Sbornej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  28 listopada 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Serce się ucieszyło jak przeczytałem, że mistrzowie olimpijscy wbici w parkiet.


No właśnie uj nie wynik.

Bo można założyć, że nasi wygrają za 3 punkty z Egiptem, ale potem dostaną w plecy każde spotkanie za 0. Kubańczycy z kolei mają łatwych przeciwników i mogą zdobyć 9 punktów (zakładam, że Ruscy wygrają z nimi za 3 pkt). Wtedy się wszystko zesra.

Nie wiem czy było już to pytanie, ale czy przypadkiem Brazylijczycy jako zwycięzcy Igrzysk Panamerykańskich nie mają awansu już do IO ? A jeśli tak, to gdy zajmą miejsce w pierwszej "3" to awans uzyska kolejna drużyna ?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo można założyć, że nasi wygrają za 3 punkty z Egiptem, ale potem dostaną w plecy każde spotkanie za 0. Kubańczycy z kolei mają łatwych przeciwników i mogą zdobyć 9 punktów (zakładam, że Ruscy wygrają z nimi za 3 pkt). Wtedy się wszystko zesra.

Myślę, że w obecnej formie nasza drużyna z Włochami, Rosją czy Brazylią nie powinna przegrać meczu bez zdobyczy punktowej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy było już to pytanie, ale czy przypadkiem Brazylijczycy jako zwycięzcy Igrzysk Panamerykańskich nie mają awansu już do IO ? A jeśli tak, to gdy zajmą miejsce w pierwszej "3" to awans uzyska kolejna drużyna ?

kurde, trudne pytanie, ale jeśli mają już zapewniony udział to jeśli zajmą miejsce w pierwszej 3 to kolejna 4 drużyna awansuje z automatu na IO.
Tylko nigdzie o tym nie pisali..
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy było już to pytanie, ale czy przypadkiem Brazylijczycy jako zwycięzcy Igrzysk Panamerykańskich nie mają awansu już do IO ? A jeśli tak, to gdy zajmą miejsce w pierwszej "3" to awans uzyska kolejna drużyna ?

Jak na razie na IO wiadomo, że zagra Wielka Brytania. Puchar Świata jest pierwszą eliminacją do turnieju siatkówki na IO.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  28 listopada 2011
Enkido
Enkido: Jak na razie na IO wiadomo, że zagra Wielka Brytania. Puchar Świata jest pierwszą eliminacją do turnieju siatkówki na IO.

w sumie chyba racja, bo przecież z ME też na IO nikt kwalifikacji nie uzyskał.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.