Gutek909
Gutek909
  20 maja 2011 (pierwszy post)

Jest to ogólny temat do dyskusji na tematy związane z reprezentacją polskich siatkarzy jak i siatkarek, LŚ, GP, ME, PM.

Liga światowa siatkarzy:

Grupa A
1. Brazylia
2. POLSKA
3. Portoryko
4. Usa

mecze naszych :
27.05 Polska - Usa
28.05 Polska - Usa
4.06 Brazylia - Polska
5.06 Brazylia - Polska
10.06 Portoryko - Polska
11.06 Portoryko - Polska
18.06 Usa - Polska
19.06 Usa - Polska
24.06 Polska - Portoryko
25.06 Polska - Portoryko
29.06 Polska - Brazylia
30.06 Polska - Brazylia

Przypominam, że finał LŚ odbędzie się w Polsce, czyli mamy udział zapewniony z urzędu.

**********************************************************************************************************************************************************

ME siatkarzy odbędą się w Austrii i Czechach w dniach 10.09-18.09 2011.

Grupa D
1. Bułgaria
2. Niemcy
3. POLSKA
4. Słowacja
**********************************************************************************************************************************************************

Gran Prix siatkarek 2011.
Polki zagrają w 3 turniejach:

pierwszy:
Bydgoszcz.

Polska
Włochy
Dominikana
Argentyna

drugi:
Zielona Góra

Polska
Kuba
Korea Płd.
Argentyna

trzeci:
Hongkong

Chiny
Polska
Dominikana
Kazachstan

Faza eliminacyjna trwa od 05.08 do 21.08
do finału awansuje 8 pierwszych drużyn.

**********************************************************************************************************************************************************

ME siatkarek odbędą się we wrześniu w Serbii oraz we Włoszech.

Grupa C
1. Czechy
2. Izrael
3. POLSKA
4. Rumunia

**********************************************************************************************************************************************************

odbędzie się jeszcze Puchar Mistrzów, na który męska reprezentacja ma dostać dziką kartę, jeśli się nie zakwalifikuje z ME. Żeńska reprezentacja pewnie będzie musiała się bić o awans w w ME.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 maja 2011

długa partia sie kroi :D

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 maja 2011

37:35 :and:

Gutek909
Gutek909
  28 maja 2011

Idiotyzmem dla mnie jest trzymanie na boisku dwóch niskich przyjmujących. W tym 3 secie nawet nie potrafili zabezpieczyć przyjęcia. Gdy nie ma przyjęcia, nie ma gry środkiem. Nie mamy także mocnej zagrywki, gdy nie ma mocnej zagrywki nie ma mowy o dobrej grze blokiem.
Na plus Bartman i Woicki za tego 3 seta.
Minus dziś Żygadło, Kurek i środkowi.

egze
egze
  28 maja 2011

Nie wiem czy mi się wydaje, czy z roku na rok ta Liga Światowa obchodzi coraz mniej osób :ziober2:

Gutek909
Gutek909
  28 maja 2011
egze
egze: Nie wiem czy mi się wydaje, czy z roku na rok ta Liga Światowa obchodzi coraz mniej osób

ja się nie dziwie, od dwóch lub 3 lat gramy w LŚ bez największych gwiazd. Za Lozano takie coś było nie do pomyślenia :]
egze
egze
  28 maja 2011

No ale też to, że meczów nie pokazuje otwarta telewizja robi swoje.

Gutek909
Gutek909
  28 maja 2011
egze
egze: No ale też to, że meczów nie pokazuje otwarta telewizja robi swoje.

no pierwszy rok się tak zdarzyło.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011

I z wynikiem się nie pomyliłem. Ostatni punkt dla Amerykanów w ciemno można było obstawić, że zdobędą go blokiem.

Zobaczymy co polsko-włoski trener zaprezentuje w następnych potyczkach, mam nadzieję, że bierze pod uwagę występy m.in Zagumnego i Wlazłego.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zobaczymy co polsko-włoski trener zaprezentuje w następnych potyczkach, mam nadzieję, że bierze pod uwagę występy m.in Zagumnego i Wlazłego.

nie ma takiej opcji, Zagumny, Wlazły, Winiarski, Pliński na pewno nie zagrają w LŚ, prawdopodobnie także nie wystąpią na ME. Możliwe, że zagrają dopiero w Pucharze Mistrzów.
WueRZet
WueRZet
  28 maja 2011

Wygrała drużyna lepsza. Udowodnijcie, że się mylę ;)

Gutek909
Gutek909
  29 maja 2011

Portoryko - Brazylia 0-3
Rosja - Japonia 3-1
Bułgaria - Niemcy 2-3
Portugalia - Finlandia 3-2
Argentyna - Serbia 0-3
Korea Płd. - Kuba 1-3

Konto usunięte
Konto usunięte: Po dwuletnich wojażach Guillaume Samica zdecydował się na powrót do naszego kraju. Francuz, który spędził miniony sezon w Iskrze Odincowo, postanowił dołączyć do swego rodaka i podpisał roczny kontrakt z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.


Zaksa się zbroi i może poważnie zagrozić Skrze.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma takiej opcji, Zagumny, Wlazły, Winiarski, Pliński na pewno nie zagrają w LŚ, prawdopodobnie także nie wystąpią na ME. Możliwe, że zagrają dopiero w Pucharze Mistrzów.

:ninja:
To mamy pograne bez nich.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bułgaria - Niemcy 2-3

Bułgarzy sobie nie poradzili z Niemcami? Oj :woot:
Gutek909
Gutek909
  29 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To mamy pograne bez nich.

niestety, zwłaszcza, że finał odbędzie się w Polsce i moglibyśmy powalczyć o podium :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Bułgarzy sobie nie poradzili z Niemcami? Oj

nie wiem jakim składem grali Bułgarzy, ale Lozano z Niemcami wykonuje świetną pracę.
Zał, że on już nas nie trenuje :and:
Gutek909
Gutek909
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zał

Żal *
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.