Gutek909
Gutek909
  20 maja 2011 (pierwszy post)

Jest to ogólny temat do dyskusji na tematy związane z reprezentacją polskich siatkarzy jak i siatkarek, LŚ, GP, ME, PM.

Liga światowa siatkarzy:

Grupa A
1. Brazylia
2. POLSKA
3. Portoryko
4. Usa

mecze naszych :
27.05 Polska - Usa
28.05 Polska - Usa
4.06 Brazylia - Polska
5.06 Brazylia - Polska
10.06 Portoryko - Polska
11.06 Portoryko - Polska
18.06 Usa - Polska
19.06 Usa - Polska
24.06 Polska - Portoryko
25.06 Polska - Portoryko
29.06 Polska - Brazylia
30.06 Polska - Brazylia

Przypominam, że finał LŚ odbędzie się w Polsce, czyli mamy udział zapewniony z urzędu.

**********************************************************************************************************************************************************

ME siatkarzy odbędą się w Austrii i Czechach w dniach 10.09-18.09 2011.

Grupa D
1. Bułgaria
2. Niemcy
3. POLSKA
4. Słowacja
**********************************************************************************************************************************************************

Gran Prix siatkarek 2011.
Polki zagrają w 3 turniejach:

pierwszy:
Bydgoszcz.

Polska
Włochy
Dominikana
Argentyna

drugi:
Zielona Góra

Polska
Kuba
Korea Płd.
Argentyna

trzeci:
Hongkong

Chiny
Polska
Dominikana
Kazachstan

Faza eliminacyjna trwa od 05.08 do 21.08
do finału awansuje 8 pierwszych drużyn.

**********************************************************************************************************************************************************

ME siatkarek odbędą się we wrześniu w Serbii oraz we Włoszech.

Grupa C
1. Czechy
2. Izrael
3. POLSKA
4. Rumunia

**********************************************************************************************************************************************************

odbędzie się jeszcze Puchar Mistrzów, na który męska reprezentacja ma dostać dziką kartę, jeśli się nie zakwalifikuje z ME. Żeńska reprezentacja pewnie będzie musiała się bić o awans w w ME.

pinheiros
pinheiros
  2 lipca 2011

to z kim będziemy grać w Trójmieście? wiadomo już?
na stówę nie z Brazylijczykami, nasze szczęście

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to z kim będziemy grać w Trójmieście? wiadomo już?

Nie ma podziału kto jeszcze z kim, ale wiadomo że w finałowej rozgrywce LŚ zobaczymy na pewno ekipy Brazylii, Rosji, Argentyny, Włoch. Jeszcze do rozegrania został mecz Amerykanów i to on zdecyduje, które ekipy z 2 miejsc dołączą do ósemki.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  3 lipca 2011

Grupa E: Argentyna, Polska, Bułgaria, Włochy
Grupa F: Brazylia, USA, Rosja, Kuba

no to awans do półfinału jest jak najbardziej realny :D
co za grupa śmierci ta ' F ' , masakra :szok:
Kuba jest w tym roku słabsza, więc powinna odstawać.
Do grupy ' F ' dałbym Włochów i wtedy byłaby to już prawdziwa grupa śmierci.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co za grupa śmierci ta ' F ' , masakra

wychodzą dwie druzyny ?
Gutek909
Gutek909
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzą dwie druzyny ?

tak, moim zdaniem z naszej grupy na pewno wyjdą Włosi, a my i Bułgarzy będziemy walczyć o drugie miejsce. Choć Argentyna jest bardzo nieobliczalna..

a w grupie ' F ' Brazylia i Rosja moim zdaniem.
Od środy zaczynamy, na start Bułgaria :D
pinheiros
pinheiros
  3 lipca 2011

z Argentyną powinno być elegancko, ale Włochy i Bułgaria...
w każdym bądź razie jak będą grać tak jak w ostatnim meczu z Brazylią to można pomarzyć sobie jedynie

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, moim zdaniem z naszej grupy na pewno wyjdą Włosi, a my i Bułgarzy będziemy walczyć o drugie miejsce. Choć Argentyna jest bardzo nieobliczalna..

przy naszej formie to ciezko o wyjscie z grupy :woot: to juz nie te czasy co za Raula Lozano...

Konto usunięte
Konto usunięte: a w grupie ' F ' Brazylia i Rosja moim zdaniem.

:tak:
Gutek909
Gutek909
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przy naszej formie to ciezko o wyjscie z grupy

spokojnie, już pokazali, że nawet tym składem potrafią zagrać dobry mecz, więc zobaczymy.

Konto usunięte
Konto usunięte: to juz nie te czasy co za Raula Lozano...

co fakt to fakt...

Konto usunięte
Konto usunięte: z Argentyną powinno być elegancko

nie lekceważyłbym tej Argentyny :]

Konto usunięte
Konto usunięte: w każdym bądź razie jak będą grać tak jak w ostatnim meczu z Brazylią to można pomarzyć sobie jedynie

na szczęście nie oglądałem..
pinheiros
pinheiros
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to juz nie te czasy co za Raula Lozano...

dla Lozano trafiła się po prostu drużyna świetnych siatkarzy, bo widać jak sobie teraz Niemcy radzą

Konto usunięte
Konto usunięte: na szczęście nie oglądałem..

Twoje szczęście
Gutek909
Gutek909
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla Lozano trafiła się po prostu drużyna świetnych siatkarzy, bo widać jak sobie teraz Niemcy radzą

przecież z tej grupy praktycznie poza Szymańskim i Kadziewiczem nikt nie odszedł :woot:
pinheiros
pinheiros
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież z tej grupy praktycznie poza Szymańskim i Kadziewiczem nikt nie odszedł

Świderski?
poza tym Wlazły częściej nie gra niż gra, Pliński poważną kontuzje miał (nie wiem jak teraz)
pinheiros
pinheiros
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gutek909

chodziło mi tutaj o obecny skład u Anastasiego, ma nową, świeżą drużynę i ze ''starych'' został tylko Igła, nie mówiąc o Żygadle, bo jego jakoś Lozano jak i Castellani ''nie lubił'' za bardzo :)
Gutek909
Gutek909
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Świderski?

Świderski za Castellaniego był powoływany jeszcze, niestety kontuzję mu przeszkadzają teraz w grze na wysokim poziomie.

Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym Wlazły częściej nie gra niż gra

no tak, Wlazły musi odpocząć po sezonie , tak samo jak Winiarski, Zagumny, Pliński :ninja: co dla mnie jest po prostu śmieszne.

Konto usunięte
Konto usunięte: chodziło mi tutaj o obecny skład u Anastasiego, ma nową, świeżą drużynę i ze ''starych'' został tylko Igła

za Lozano i Castellaniego więcej grał Gacek. No jest jeszcze Gruszka, który wraca do reprezentacji, Bąkiewicz przecież, Możdżonek.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie mówiąc o Żygadle, bo jego jakoś Lozano jak i Castellani ''nie lubił'' za bardzo :)

u Lozano Żygadło akurat był zawsze drugim rozgrywającym. U Castellaniego, fakt, nie grał.
pinheiros
pinheiros
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Świderski za Castellaniego był powoływany jeszcze

okej był powołany, ale mi chodzi grę, a nie siedzenie na ławce i wchodzenie na końcówkę seta, właśnie przez tą kontuzję achillesa

Konto usunięte
Konto usunięte: co dla mnie jest po prostu śmieszne.

dokładnie, i to jeszcze jak widzę formę Mateja, który jest po prostu niezniszczalny (nie widziałam jak gra w tej lidze światowej, ale wiem, że zawsze jest w pierwszej szóstce), w Trentino z resztą też

Konto usunięte
Konto usunięte: Możdżonek

miałam tu na myśli starych wyjadaczy typu Gruszka:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: u Lozano Żygadło akurat był zawsze drugim rozgrywającym.

który także bardzo rzadko po niego sięgał
Gutek909
Gutek909
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: który także bardzo rzadko po niego sięgał

ale regularnie był powoływany do kadry :P

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie, i to jeszcze jak widzę formę Mateja, który jest po prostu niezniszczalny (nie widziałam jak gra w tej lidze światowej, ale wiem, że zawsze jest w pierwszej szóstce), w Trentino z resztą też

Kazijski w tej edycji LŚ gra niestety dno :D

Konto usunięte
Konto usunięte: okej był powołany, ale mi chodzi grę, a nie siedzenie na ławce i wchodzenie na końcówkę seta, właśnie przez tą kontuzję achillesa

no Świderski i reprezentacja to już temat skończony.

Konto usunięte
Konto usunięte: miałam tu na myśli starych wyjadaczy typu Gruszka

Możdżonek jest już bardzo doświadczonym zawodnikiem.
Zmiana pokoleniowa w końcu nastąpić musi.
Tylko niestety zmiennika na pozycji atakującego dla Wlazłego jak nie było widać tak nadal nie widać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.