termi3
termi3
  23 marca 2011 (pierwszy post)

Już 21 maja powrócą emocje związane z występem współczesnych gladiatorów. To właśnie wtedy Federacja KSW zorganizuje swój pierwszy event w Trójmieście, a konkretnie w nowoczesnej Ergo Arenie. KSW16 to kolejna gala z udziałem najlepszych zawodników MMA z kraju i ze świata. A wśród nich Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski.
Tymczasem zapraszamy wszystkich do oglądania pierwszej wideo zapowiedzi tejże gali.



KSW 16 - pierwsza zapowiedź [video]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3pILsuzABmU

Zapraszam do komentowanie.

Niusy :
----> Mariusz Pudzianowski Vs James Thompson
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 marca 2011

Jak do tej pory potwierdzony jest tylko udział Pudziana nie wiadomo co z Mamedem i Materlą. Ukażą się nazwiska i konkretne walki to może kupię bilet i sobie pójdę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
tibauld
tibauld
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: KSW16 to kolejna gala z udziałem najlepszych zawodników MMA z kraju i ze świata. A wśród nich Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski.

Ok. Może z najlepszymi ale po co pod to Pudziana podpinasz, ani to gwiazda tego sportu ani jeden z najlepszych :P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 marca 2011
Renifer
Renifer: http://www.eurosport.pl/sporty-walki/ksw-15/2011/swierczewski-w-mma_sto2713863/story.shtml .


Bez przesady. Najman jest słaby, ale Świerku chyba nie da mu rady. A jeśli da, to ja wystąpię z Najmanem na 18 KSW :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

recoba4
recoba4
  24 marca 2011

Pudzian dobry jest moze nie gwiazda ale dopiero zaczyna przygode w MMA przeciez kilka walk dopiero ma za soba

termi3
termi3
  24 marca 2011

5 to będzie teraz jego ;)

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  25 marca 2011

jestem ciekaw czy krzysiek będzie ?

recoba4
recoba4
  25 marca 2011

o kołaku mowisz?

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o kołaku mowisz?

tak jak najbardziej:tak:
recoba4
recoba4
  26 marca 2011

moze bedzie dobrze by bylo

pokahontazz
pokahontazz
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapraszam do komentowania.

Pudzianowski z pewnością będzie gwarancja wiekszej oglądalności...
Jeśli będzie walczył Mamed Khalidov i Niko Puhakka to ja tez chętnie obejrzę:)
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze bedzie dobrze by bylo

niebawem pewnie info jakieś będzie od maćka i ,martina(oficjalna lista zawodników)
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pudzianowski z pewnością będzie gwarancja wiekszej oglądalności...

tak to na pewno bez niego to według mnie to nie gala:and:
Alucard
Alucard
  26 marca 2011

Pudzian na ksw musi zostać znokautowany, bo inaczej wygra na pkt.
Ja bym go chętnie zobaczył z Bobem Sappem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.