Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  28 lutego 2011 (pierwszy post)
PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium
16:00 West Ham United - Stoke City
18:00 Real Mallorca - Valencia CF
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
19:00 FC Lorient - AS Nancy
19:00 OGC Nice - RC Lens

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena
14:30 FC Liverpool - Manchester United
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio
15:00 Chievo Werona - FC Parma
15:30 SC Freiburg - Werder Brema
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC

TYPOWANIE TRWA DO PIĄTKU 4 MARCA DO GODZINY 17:00!!!
TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE, KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa "JOKER"!!!

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY:
99DjWIERTLO99, AdRianoXX, agata, Akatasz, DangerousRelations, Darek, egze, Elliott19, Golden18, Goniec, Gutek909, ichabod, JestemMistrzu, Kovacs, krzychu7818, lampard16XxxX, LeonGrande, LouisVanGaal, Marek1991BrD, MisterKulka, mus10, NuTiiiiii, Promiskuityczny, Radomatu11, Renifer, RexMundi, smencikk, Theo69, thomas893, WlasnaMelodia, wodzu2377, wojtecky, WueRZet, ZIPero9

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Theo69
Theo69
  28 lutego 2011
PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 1:2
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 2:1

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 2:1
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 2:0
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 2:2
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 1:3
16:00 West Ham United - Stoke City 1:2
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 0:2 joker
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:2
19:00 FC Lorient - AS Nancy 2:3
19:00 OGC Nice - RC Lens 1:0

NIEDZIELA

12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 1:0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 1:1
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 1:0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 1:0
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 1:0
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 1:0
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 0:1
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 1:0
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 1:1
agata
agata
  1 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 2:0
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 1:0

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 2:1
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 1:1
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 0:1
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 1:2
16:00 West Ham United - Stoke City 2:0
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 0:2
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:2
19:00 FC Lorient - AS Nancy 0:1
19:00 OGC Nice - RC Lens 0:0

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 1:0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 0:2
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 2:0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 1:2
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 0:1
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 1:0
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 0:2 Joker
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 1:1
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 2:2

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  1 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 1-0
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 2-1

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 1-1
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 1-1
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 2-1
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 1-2
16:00 West Ham United - Stoke City 1-1
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 1-2
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 0-0 JOKER
19:00 FC Lorient - AS Nancy 2-0
19:00 OGC Nice - RC Lens 0-0

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 1-0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 1-0
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 2-0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 4-3
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 2-0
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 0-1
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 1-1
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 2-1
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 2-2

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  2 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 2:0
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 2:1

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 0:0
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 0:0
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 1:1
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 1:2
16:00 West Ham United - Stoke City 2:0
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 1:2
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 2:1
19:00 FC Lorient - AS Nancy 0:0
19:00 OGC Nice - RC Lens 2:0

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 2:0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 1:2
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 1:0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 2:1
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 2:1
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 2:0
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 1:2
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 0:0
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 2:1

ZIPero9
ZIPero9
  2 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 2:1
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 2:1

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 0:0
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 0:0
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 1:1
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 1:2
16:00 West Ham United - Stoke City 2:1
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 1:2
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:2
19:00 FC Lorient - AS Nancy 0:0
19:00 OGC Nice - RC Lens 2:0

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 2:0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 1:2 [color=red]JOKER
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 1:0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 2:1
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 1:2
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 2:1
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 1:2
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 1:0
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 2:2

wojtecky
wojtecky
  2 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 2:0
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 2:1

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 2:0
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 1:1
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 0:1
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 1:2
16:00 West Ham United - Stoke City
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 2:2
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 0:1
19:00 FC Lorient - AS Nancy 1:0
19:00 OGC Nice - RC Lens 2:1

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 3:0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 2:1
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 2:0 JOKER
15:00 Chievo Werona - FC Parma 1:1
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 0:2
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 1:2
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 0:2
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 1:1
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 1:3

krzychu7818
krzychu7818
  2 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 2-1
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 1-0

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 1-1
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 2-2
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 2-1
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 0-2
16:00 West Ham United - Stoke City 2-0
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 2-0
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1-1
19:00 FC Lorient - AS Nancy 0-0
19:00 OGC Nice - RC Lens 2-1

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 2-0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 1-1
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 1-0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 1-1
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 1-3
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 2-1
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 1-1 Joker
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 2-0
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 2-2

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 2:1
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 1:0

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 2:0
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 1:2
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 0:2
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 0:1
16:00 West Ham United - Stoke City 2:1
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 0:1
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:0
19:00 FC Lorient - AS Nancy 2:0 JOKER
19:00 OGC Nice - RC Lens 2:1

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 2:0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 1:1
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 1:0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 2:1
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 1:1
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 1:1
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 0:1
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 2:1
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 1:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  2 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 1:1
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 2:1

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 2:1
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 2:0
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 1:1
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 1:2
16:00 West Ham United - Stoke City 1:1
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 0:2
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 0:1
19:00 FC Lorient - AS Nancy 2:1
19:00 OGC Nice - RC Lens 2:1

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 2:0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 1:2
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 2:0 JOKER
15:00 Chievo Werona - FC Parma 1:1
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 1:2
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 1:1
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 2:1
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 1:2
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 0:2

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 marca 2011
PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 2:1
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 2:1

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 2:1
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 1:0
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 1:0
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 1:2
16:00 West Ham United - Stoke City 2:1
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 0:1
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:1
19:00 FC Lorient - AS Nancy 2:1
19:00 OGC Nice - RC Lens 1:0

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 2:0 JOKER
14:30 FC Liverpool - Manchester United 1:1
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 2:1
15:00 Chievo Werona - FC Parma 1:1
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 1:1
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 2:1
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 1:1
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 2:1
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 1:2
Kovacs
Kovacs
  2 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 2:1
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 1:0

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 2:1
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 1:2
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 0:2 JOKER
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 1:1
16:00 West Ham United - Stoke City 3:1
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 1:1
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:0
19:00 FC Lorient - AS Nancy 2:0
19:00 OGC Nice - RC Lens 2:1

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 2:0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 1:2
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 1:0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 2:1
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 1:2
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 2:1
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 0:1
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 2:1
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 2:1

Marek1991BrD
Marek1991BrD
  2 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 1:0
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 1:0

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 1:0
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 1:1
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 0:1
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 0:1
16:00 West Ham United - Stoke City 1:0
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 0:1
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:0
19:00 FC Lorient - AS Nancy 1:1
19:00 OGC Nice - RC Lens 1:1

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 2:1
14:30 FC Liverpool - Manchester United 1:2 JOKER
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 1:0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 1:0
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 0:1
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 1:1
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 0:1
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 1:0
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 0:1

egze
egze
  2 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 3-0
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 2-0

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 2-0
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 2-0
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 1-1
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 1-3
16:00 West Ham United - Stoke City 2-0
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 1-2
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1-2
19:00 FC Lorient - AS Nancy 2-0
19:00 OGC Nice - RC Lens 2-1

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 2-0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 2-0 joker
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 2-0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 2-1
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 1-1
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 2-1
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 0-1
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 2-1
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 1-1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 marca 2011

PIĄTEK
17:00 Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 1:1
20:30 RSC Anderlecht Bruksela - KRC Genk 2:1

SOBOTA
13:45 Birmingham City - West Bromwich Albion 2:1
14:30 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 2:1
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 2:0
15:30 Hannover 96 - Bayern Monachium 2:2
16:00 West Ham United - Stoke City 2:0
18:00 Real Mallorca - Valencia CF 1:2
18:15 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:1
19:00 FC Lorient - AS Nancy 3:0 Joker
19:00 OGC Nice - RC Lens 2:0

NIEDZIELA
12:30 Sampdoria Genua - AC Cesena 1:0
14:30 FC Liverpool - Manchester United 2:1
15:00 AC Fiorentina - Catania Calcio 2:0
15:00 Chievo Werona - FC Parma 1:1
15:30 SC Freiburg - Werder Brema 2:1
17:00 Malaga CF - Osasuna Pampeluna 2:0
17:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux 0:1
17:30 Hamburger SV - FSV Mainz 1:1
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC 3:1

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.