Kovacs
Kovacs
  6 lutego 2011 (pierwszy post)
Robert Kubica miał poważny wypadek podczas rajdu Ronde di Andora. W pełni przytomny Polak został wydobyty z samochodu przez służby ratownicze i przetransportowany śmigłowcem do szpitala Santa Corona w Pietra Ligure.
smencikk
smencikk
  7 lutego 2011

Jeżeli w ogóle wróci do F1, to będzie to dłuuugo trwać. Niestety w Formule sprawne dłonie i palce to podstawa, a z tym może być już teraz u Roberta krucho... Prędzej wróci do rajdów niż na tory F1 niestety.

DangerousRelations
DangerousRelations
  7 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: Po uj mu ta andora byla potrzebna, troche mnie wkurzyl ze wystartowal w takim miernym wyscigu, szkoda ryzykowac tuz przed sezonem. Co innego jakby to bylo monte carlo...

Wystartował bo chciał - to jego druga pasja. Nikt nie przypuszczał, że może coś się stać.
Zrezygnowałbyś z czegoś myśląc 'nie pojadę, nie zrobię tego bo mogę mieć wypadek'.
LeonGrande
LeonGrande: No ale kazdy kibic wie, jak Robert kocha wyscigi i szybką jazde

No własnie :)
LeonGrande
LeonGrande: teraz tylko trzeba zalowac ze Renault nie zakazalo mu scigania sie poza F1..

Co się stało to się nie odstanie, niestety.
Na szczęście ręki nie trzeba było amputować , Robert wybudził się i pozostaje nam czekać.
Jestem dobrej myśli.
AdRianoXX
AdRianoXX
  7 lutego 2011

ja dalej lipiec - sierpień że zobaczymy go w Polsacie za kierownicą bolidu, to jest twardy facet psychicznie i na pewno bedzie chciał jak najszybciej przejsc do normalności i tego co robił na co dzień.
Jak powiedział dziś Zientarski że Robert ma w głowie taką szufladkę gdzie wkłada wszystkie swoje wypadki i jej nigdy nie otwiera więc oby i tym razem było tak samo :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 lutego 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: ja dalej lipiec - sierpień że zobaczymy go w Polsacie za kierownicą bolidu, to jest twardy facet psychicznie i na pewno bedzie chciał jak najszybciej przejsc do normalności i tego co robił na co dzień. Jak powiedział dziś Zientarski że Robert ma w głowie taką szufladkę gdzie wkłada wszystkie swoje wypadki i jej nigdy nie otwiera więc oby i tym razem było tak samo :)

tak
Robert może być gotowy ale zespół nie
F1 to miliony dolarów wkładane w team mogą miec taki kaprys że nie zaryzykują by za bolid usiadł - pozszywany , połamany ( być może nie do końca sprawny) kierowca
...Ignorance is bliss...
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  7 lutego 2011

roberta kubice ma zastąpić inny robert-burneika
team juz przebudowuje bolid

egze
egze
  7 lutego 2011

Na moje oko to Robert wróci do f1 szybciej niż się wszyscy spodziewają. Jeśli tylko komisja lekarska orzeknie, że jest zdolny do jazdy to na pewno Renault go wystawi. Przecież taki powrót na tor to może być wielkie wydarzenie, także marketingowe. A to się liczy.

Póki co jednak trzeba mieć tylko nadzieję, że Robert szybko będzie dochodził do zdrowia.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lutego 2011

Spośród kierowców rezerwowych największe szanse na poprowadzenie bolidu mają Bruno Senna i Romain Grosjean. Pewnie znowu zadziałają plecy i kontakty i jeździć będzie Senna.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  7 lutego 2011

Spokojnie najważniejsze teraz jest zdrowie Roberta a potem się zobaczy czy będzie możliwy powrót do F1. Mimo wszystko wierzę, że Robert wygra ten najwazniejszy wyścig życia i będziemy jeszcze dopingować go na wyścigach F1. Dasz radę!

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wystartował bo chciał - to jego druga pasja. Nikt nie przypuszczał, że może coś się stać. Zrezygnowałbyś z czegoś myśląc 'nie pojadę, nie zrobię tego bo mogę mieć wypadek'.

Tak naprawde wystartował bez jakiekolwiek przygotowania, nie bylo to zbyt mądre niestety.
Jak pokazały nagrania kolejnych ekip, ten etap specjalny był naprawde trudny, wąsko, ślisko, dużo zakrętów, no i mglisto.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na szczęście ręki nie trzeba było amputować , Robert wybudził się i pozostaje nam czekać. Jestem dobrej m


Do nastepnego sezononu, ten juz chyba definitywnie przekreslony...
ogladalnosc w polsacie spadnie drastycznie : D
WueRZet
WueRZet
  7 lutego 2011

Przeglądając facebooka, oraz demotywatory można śmiało stwierdzić, iż narodową sraczkę nt. wypadku rozpoczęliśmy :ninja:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeglądając facebooka, oraz demotywatory można śmiało stwierdzić, iż narodową sraczkę nt. wypadku rozpoczęliśmy


Media tez swoje zrobiły : )
DangerousRelations
DangerousRelations
  7 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: Tak naprawde wystartował bez jakiekolwiek przygotowania, nie bylo to zbyt mądre niestety.

Ja uwżam że to nie było kwestią nieprzygotowania a wlasnie bardziej warunków jakie panowaly.

LeonGrande
LeonGrande: Do nastepnego sezononu, ten juz chyba definitywnie przekreslony...

Najważniejsze jest zdrowie :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja uwżam że to nie było kwestią nieprzygotowania a wlasnie bardziej warunków jakie panowaly.

Znajmość trasy na takich rajdach jest bardzo ważna, z wiadomych wzgledów, gdzie można depnąć gdzie zwolnić.
Posłuchaj kolejnej ekipy co mówil kierowca - "W tym miejscu zawsze rzucało".

Konto usunięte
Konto usunięte: Najważniejsze jest zdrowie :)

Wiadomo, do zdrowia wróci, oby rowniez do scigania.
A Lotus na tymczasowego zmiennika niech zatrudni pierwsza kobiete w f1... oczywiście Natalie Kowalską z Polski ! :D

Alucard
Alucard
  7 lutego 2011
LeonGrande
LeonGrande: A Lotus na tymczasowego zmiennika niech zatrudni pierwsza kobiete w f1... oczywiście Natalie Kowalską z Polski ! :D

Zajeździła by stajnie :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zajeździła by stajnie


Kwestia czasu jak pierwsza kobieta zapuka na tory f1 :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.