WueRZet
WueRZet
  4 grudnia 2010 (pierwszy post)

Już niedługo koniec roku kalendarzowego. Małą tradycją na forum stało się swoiste podsumowanie roku życia forum "Sport". Nie potrafię sobie wyobrazić aby w tym roku zabrakło tej zabawy :)

Chciałbym, jeśli będzie taka chęć i wola, niedługo założyć temat z nominacjami i przez to zakładam ten temat aby się dowiedzieć jakie kategorie mogłyby w tym roku zagościć.

W zeszłym roku były to :
OSOBOWOŚĆ FORUM
DEBIUT ROKU
NAJMĄDRZEJSZY FORUMOWICZ
FORUMOWY MĄDRALA
NAJWIĘKSZY NABIJACZ
NAJZABAWNIEJSZY FORUMOWICZ
FORUMOWE ROZCZAROWANIE ROKU
"NADZIEJA NA PRZYSZŁOŚĆ"

Jeśli miałby ktoś inne propozycję - zapraszam do dyskusji :)

Koniec stagnacji ! Czas rozkręcić forum jak za dobrych, złotych czasów ! ;)

damian365
wpis jest ukryty
AdRianoXX
AdRianoXX
  4 grudnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Męskie? bo nie widze zeby tu jakies kobiety sie udzielały.

jak sie nie myle to chyba 1 osobnik płci przeciwnej to sie udzielał troche w LT ale mozliwe ze sie myle :D
Renifer
Renifer
  4 grudnia 2010
AdRianoXX
AdRianoXX: jak sie nie myle to chyba 1 osobnik płci przeciwnej to sie udzielał troche w LT ale mozliwe ze sie myle :D

Odwieczna :zakochany:
WueRZet
WueRZet
  4 grudnia 2010
Renifer
Renifer: Odwieczna

Dostanie nagrodę specjalną za jedyny okaz zdrowych cycków na forum :ninja:
Renifer
Renifer
  4 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostanie nagrodę specjalną za jedyny okaz zdrowych cycków na forum

Ja piszę się na Mammograf :ziober2:
AdRianoXX
AdRianoXX
  4 grudnia 2010
Renifer
Renifer: Odwieczna

oo dokładnie :D
no a mammografia u mnie darmowa do hot 30 :D xD
JestemMistrzu
JestemMistrzu
  5 grudnia 2010

Mało osób tutaj się wypowiada oraz jest mało nowych więc coś czuje że w tym roku mało kategorii będzie

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  5 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym, jeśli będzie taka chęć i wola, niedługo założyć temat z nominacjami i przez to zakładam ten temat aby się dowiedzieć jakie kategorie mogłyby w tym roku zagościć.

Jeśli to tradycja to jestem absolutnie za :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: W zeszłym roku były to : OSOBOWOŚĆ FORUM DEBIUT ROKU NAJMĄDRZEJSZY FORUMOWICZ FORUMOWY MĄDRALA NAJWIĘKSZY NABIJACZ NAJZABAWNIEJSZY FORUMOWICZ FORUMOWE ROZCZAROWANIE ROKU "NADZIEJA NA PRZYSZŁOŚĆ"

Czyli jak na razie 8 kategorii. Proponowałbym, żeby tą liczbę uzupełnić do pełnych 10. Ale jak na razie sam żadnych pomysłów nie mam :ninja:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

thomas893
thomas893
  5 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lookatmybehavier: najlepsze cycki forum Od dobrych dwóch lat takich nie było

a faworytka zawsze była jedna ;p


Stworzyć taką kategorię, żebym wreszcie mógł coś wygrać, o!

:ziober2:
AdRianoXX
AdRianoXX
  5 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Stworzyć taką kategorię, żebym wreszcie mógł coś wygrać, o!

jaka masz propozycje? :D bo sam powinieneś wiedzieć w czym możesz nas zaskoczyć :D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  5 grudnia 2010
AdRianoXX
AdRianoXX: jaka masz propozycje? :D bo sam powinieneś wiedzieć w czym możesz nas zaskoczyć :D

A Ty go nie krytykuj, bo powinieneś dostać lanie za nieoddanie typów :jezyk2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  5 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty go nie krytykuj, bo powinieneś dostać lanie za nieoddanie typów

hehe no ja wiem wiem :D ale powiem Ci szczerze że narazie to nie wygląda to krytycznie bo jak narazie tylko mam 3 pkt straty więc może uda sie nadrobić i zaszaleć w walce o niskie pudło :D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  5 grudnia 2010
AdRianoXX
AdRianoXX: hehe no ja wiem wiem :D ale powiem Ci szczerze że narazie to nie wygląda to krytycznie bo jak narazie tylko mam 3 pkt straty więc może uda sie nadrobić i zaszaleć w walce o niskie pudło :D

A jak przegrasz to będziesz głównym kandydatem do "Wpadki roku" :jezyk2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  5 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak przegrasz to będziesz głównym kandydatem do "Wpadki roku"

jakby to Rex zakładał temat to domyślam sie ze zrobił by tak jak ostatnimi czasy że nie było by meczów w piątek i bym bez problemu zdążył :D no ale mówi sie trudno :D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  5 grudnia 2010
AdRianoXX
AdRianoXX: jakby to Rex zakładał temat to domyślam sie ze zrobił by tak jak ostatnimi czasy że nie było by meczów w piątek i bym bez problemu zdążył :D no ale mówi sie trudno :D

To jakiś docinek w moją stronę z tym piątkiem? :jezyk2: Zwykle w LT były ze 2 mecze w piątek. Ja najpierw wybrałem spotkania bez patrzenia na dni :jezyk2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.