| Fotka.com
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 November 2010 (pierwszy post)

Sobota
12:00 Amkar-Terek
15:30 Frankfurt-Wolfsburg
15:30 Nurnberg-Köln
16:00 Celtic-Aberdeen
16:00 Manchester Utd-Wolves
16:00 Birmingham-West Ham
17:00 GKS Bełchatów-Śląsk Wrocław
18:00 Bologna-Lecce
19:00 Arles-Caen
20:45 De Graafschap-Nijmegen
Niedziela
12:30 Fiorentina-Chievo
14:30 Arsenal-Newcastle
15:00 Sampdoria-Catania
17:00 Almeria-Gijon
17:00 Nancy-Monako
17:00 Levante-La Coruna
17:00 Osasuna-Hercules
17:00 Maritimo-Leiria
17:30 Stuttgart-Bremen
21:00 PSG-Marseille
Rezerwowe
Sobota - 20:00 St. Truiden-Waregem
Niedziela - 15:00 Napoli-Parma


PARY ĆWIERĆFINAŁOWE

AdRianoXX - JestemMistrzu
bezlitosny - RexMundi
wygnaniec69 - Rafaeloo88
egze - LeonGrande

UWAGA

Typy oddajemy na PW do mnie

-- bezlitosny - proszę oddać typy do krzychu7818

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 06 LISTOPAD 2010 DO GODZINY 12:00!!!

TYPY ODDAJĄ TYLKO OSOBY Z LISTY

JestemMistrzu, RexMundi, Rafaeloo88, egze, Adrianoxx, wygnaniec69, bezlitosny, LeonGrande
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 November 2010

3 osoby oddały typy

...Ignorance is bliss...
krzychu7818
krzychu7818
  5 November 2010

5 osób :)

krzychu7818
krzychu7818
  6 November 2010

bezlitosny:

Sobota
12:00 Amkar - Terek 1:2
15:30 Frankfurt - Wolfsburg 2:1
15:30 Nurnberg - Köln 1:1
16:00 Celtic - Aberdeen 2:0
16:00 Manchester Utd - Wolves 2:0
16:00 Birmingham - West Ham 1:0
17:00 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 2:0
18:00 Bologna - Lecce 0:2
19:00 Arles - Caen 0:2
20:45 De Graafschap - Nijmegen 1:1

Niedziela
12:30 Fiorentina - Chievo 0:1
14:30 Arsenal - Newcastle 2:1
15:00 Sampdoria - Catania 2:1
17:00 Almeria - Gijon 0:1
17:00 Nancy - Monako 1:0
17:00 Levante - La Coruna 1:1
17:00 Osasuna - Hercules 0:1
17:00 Maritimo - Leiria 0:2
17:30 Stuttgart - Bremen 0:2
21:00 PSG - Marseille 1:2

Rezerwowe
Sobota - 20:00 St. Truiden - Waregem 1:1
Niedziela - 15:00 Napoli - Parma 1:3

RexMundi:

Sobota
12:00 Amkar - Terek 2:2
15:30 Frankfurt - Wolfsburg 3:2
15:30 Nurnberg - Köln 2:1
16:00 Celtic - Aberdeen 3:0
16:00 Manchester Utd - Wolves 3:0
16:00 Birmingham - West Ham 1:0
17:00 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 2:0
18:00 Bologna - Lecce 1:0
19:00 Arles - Caen 0:1
20:45 De Graafschap - Nijmegen 4:2
Niedziela
12:30 Fiorentina - Chievo 2:1
14:30 Arsenal - Newcastle 3:1
15:00 Sampdoria - Catania 2:0
17:00 Almeria - Gijon 2:0
17:00 Nancy - Monako 2:0
17:00 Levante - La Coruna 1:0
17:00 Osasuna - Hercules 1:1
17:00 Maritimo - Leiria 1:0
17:30 Stuttgart - Bremen 3:1
21:00 PSG - Marseille 1:2
Rezerwowe
Sobota - 20:00 St. Truiden - Waregem 2:1
Niedziela - 15:00 Napoli - Parma 2:0

Wygnaniec69
Wygnaniec69
  6 November 2010

czyli 3 osoby nie oddaly typow?

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 November 2010

JestemMistrzu

Sobota
12:00 Amkar - Terek 2:1
15:30 Frankfurt - Wolfsburg 1:1
15:30 Nurnberg - Köln 1:0
16:00 Celtic - Aberdeen 3:0
16:00 Manchester Utd - Wolves 3:1
16:00 Birmingham - West Ham 2:1
17:00 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 2:1
18:00 Bologna - Lecce 2:0
19:00 Arles - Caen 0:1
20:45 De Graafschap - Nijmegen 2:1
Niedziela
12:30 Fiorentina - Chievo 2:1
14:30 Arsenal - Newcastle 2:1
15:00 Sampdoria - Catania 2:0
17:00 Almeria - Gijon 2:1
17:00 Nancy - Monako 1:1
17:00 Levante - La Coruna 1:1
17:00 Osasuna - Hercules 2:1
17:00 Maritimo - Leiria 2:0
17:30 Stuttgart - Bremen 1:1
21:00 PSG - Marseille 1:1
Rezerwowe
Sobota - 20:00 St. Truiden - Waregem 2:2
Niedziela - 15:00 Napoli - Parma 1:0

egze

Sobota
12:00 Amkar - Terek 0-1
15:30 Frankfurt - Wolfsburg 2-1
15:30 Nurnberg - Köln 1-1
16:00 Celtic - Aberdeen 2-0
16:00 Manchester Utd - Wolves 2-0
16:00 Birmingham - West Ham 1-0
17:00 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 2-1
18:00 Bologna - Lecce 1-0
19:00 Arles - Caen 0-0
20:45 De Graafschap - Nijmegen 1-1
Niedziela
12:30 Fiorentina - Chievo 2-0
14:30 Arsenal - Newcastle 3-0
15:00 Sampdoria - Catania 2-0
17:00 Almeria - Gijon 1-0
17:00 Nancy - Monako 1-0
17:00 Levante - La Coruna 1-1
17:00 Osasuna - Hercules 1-0
17:00 Maritimo - Leiria 2-1
17:30 Stuttgart - Bremen 2-2
21:00 PSG - Marseille 2-1
Rezerwowe
Sobota - 20:00 St. Truiden - Waregem 2-1
Niedziela - 15:00 Napoli - Parma 2-0

AdRianoXX

Sobota
12:00 Amkar - Terek 2:1
15:30 Frankfurt - Wolfsburg 2:1
15:30 Nurnberg - Köln 3:1
16:00 Celtic - Aberdeen 3:0
16:00 Manchester Utd - Wolves 2:0
16:00 Birmingham - West Ham 0:0
17:00 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 2:0
18:00 Bologna - Lecce 2:2
19:00 Arles - Caen 0:1
20:45 De Graafschap - Nijmegen 1:0
Niedziela
12:30 Fiorentina - Chievo 1:0
14:30 Arsenal - Newcastle 1:0
15:00 Sampdoria - Catania 2:0
17:00 Almeria - Gijon 2:0
17:00 Nancy - Monako 1:0
17:00 Levante - La Coruna 1:0
17:00 Osasuna - Hercules 1:0
17:00 Maritimo - Leiria 1:0
17:30 Stuttgart - Bremen 1:1
21:00 PSG - Marseille 0:1
Rezerwowe
Sobota - 20:00 St. Truiden - Waregem 1:2
Niedziela - 15:00 Napoli - Parma 2:1

Rafaeloo88

Sobota
12:00 Amkar - Terek 1:1
15:30 Frankfurt - Wolfsburg 1:2
15:30 Nurnberg - Köln 2:1
16:00 Celtic - Aberdeen 3:1
16:00 Manchester Utd - Wolves 3:1
16:00 Birmingham - West Ham 1:0
17:00 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 2:1
18:00 Bologna - Lecce 2:2
19:00 Arles - Caen 0:2
20:45 De Graafschap - Nijmegen 2:3
Niedziela
12:30 Fiorentina - Chievo 1:2
14:30 Arsenal - Newcastle 3:0
15:00 Sampdoria - Catania 2:1
17:00 Almeria - Gijon 1:1
17:00 Nancy - Monako 1:0
17:00 Levante - La Coruna 0:1
17:00 Osasuna - Hercules 1:0
17:00 Maritimo - Leiria 1:1
17:30 Stuttgart - Bremen 2:1
21:00 PSG - Marseille 1:1
Rezerwowe
Sobota - 20:00 St. Truiden - Waregem 2:0
Niedziela - 15:00 Napoli - Parma 1:1

LeonGrande

Sobota
12:00 Amkar - Terek 2:1
15:30 Frankfurt - Wolfsburg 1:1
15:30 Nurnberg - Köln 2:1
16:00 Celtic - Aberdeen 2:0
16:00 Manchester Utd - Wolves 2:0
16:00 Birmingham - West Ham 1:0
17:00 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 2:1
18:00 Bologna - Lecce 1:0
19:00 Arles - Caen 1:0
20:45 De Graafschap - Nijmegen 2:1
Niedziela
12:30 Fiorentina - Chievo 2:1
14:30 Arsenal - Newcastle 2:0
15:00 Sampdoria - Catania 1:0
17:00 Almeria - Gijon 1:0
17:00 Nancy - Monako 2:1
17:00 Levante - La Coruna 0:1
17:00 Osasuna - Hercules 2:1
17:00 Maritimo - Leiria 2:1
17:30 Stuttgart - Bremen 1:1
21:00 PSG - Marseille 1:2
Rezerwowe
Sobota - 20:00 St. Truiden - Waregem 1:0
Niedziela - 15:00 Napoli - Parma 1:0

Wygnaniec69

Sobota
12:00 Amkar - Terek 2:1
15:30 Frankfurt - Wolfsburg 3:1
15:30 Nurnberg - Köln 1:1
16:00 Celtic - Aberdeen 2:0
16:00 Manchester Utd - Wolves 2:0
16:00 Birmingham - West Ham 2:1
17:00 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 1:0
18:00 Bologna - Lecce 1:3
19:00 Arles - Caen 1:2
20:45 De Graafschap - Nijmegen 1:1
Niedziela
12:30 Fiorentina - Chievo 1:1
14:30 Arsenal - Newcastle 3:1
15:00 Sampdoria - Catania 1:0
17:00 Almeria - Gijon 1:1
17:00 Nancy - Monako 1:1
17:00 Levante - La Coruna 2:1
17:00 Osasuna - Hercules 1:1
17:00 Maritimo - Leiria 0:0
17:30 Stuttgart - Bremen 1:0
21:00 PSG - Marseille 0:2
Rezerwowe
Sobota - 20:00 St. Truiden - Waregem 1:1
Niedziela - 15:00 Napoli - Parma 1:0

sorki że dopiero teraz ale od rana nie było mnie w domu

...Ignorance is bliss...
AdRianoXX
AdRianoXX
  6 November 2010

po 6 spotkaniach:
AdRianoXX - JestemMistrzu 8-4
bezlitosny - RexMundi 3-4
wygnaniec69 - Rafaeloo88 6-3
egze - LeonGrande 3-4

Celtic wygrał 9:0 :mrgreen:

egze
egze
  6 November 2010

W sumie skoro w ćwierćfinale spotyka się dwóch zdecydowanie najlepszych w tej edycji typerów to wstydu po przegranej nie będzie, no ale i tak wygram :mrgreen:

AdRianoXX
AdRianoXX
  6 November 2010
egze
egze: wstydu po przegranej nie będzie, no ale i tak wygram

skoro mówisz że wygrasz to dlaczego piszesz o wstydzie porażki? :D

chociaż osobiście jestem po moim rywalu grupowym :PP czyli Leon musi wygrać :mrgreen:
egze
egze
  6 November 2010
AdRianoXX
AdRianoXX: skoro mówisz że wygrasz to dlaczego piszesz o wstydzie porażki? :D chociaż osobiście jestem po moim rywalu grupowym :PP czyli Leon musi wygrać


po to, by Leon się nie wstydził :ziober2:
AdRianoXX
AdRianoXX
  6 November 2010
egze
egze: po to, by Leon się nie wstydził

mam nadzieje że nie będzie miał powodów :D ale najlepiej to żeby nikt ich nie miał heh :PP
AdRianoXX
AdRianoXX
  6 November 2010

no ta Bologna to mnie załamała :(( Yebane 2 minuty xD

AdRianoXX
AdRianoXX
  6 November 2010

po 8 spotkaniach:
AdRianoXX - JestemMistrzu 8-7
bezlitosny - RexMundi 3-5
wygnaniec69 - Rafaeloo88 6-3
egze - LeonGrande 4-5

egze
egze
  6 November 2010
AdRianoXX
AdRianoXX: egze - LeonGrande 4-5


i dobrze. Przy meczu u siebie najważniejsze, żeby przeciwnik nie zdobył za dużo punktów. :ziober2:
a na wyjeździe będzie walka :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 November 2010
AdRianoXX
AdRianoXX: egze - LeonGrande 4-5


Na 1 mecz przed zakonczeniem 4-6 czyli tak jak sie spodziewalem wyrównany pojedynek, dobrze ze egze nie odskoczyl :mrgreen:

ogolnie troche niepocieszony jestem, bo żadnej 3ki:and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.