NeverMind1910
NeverMind1910
  18 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Bartosz Salomon to "brylant" na skale światową. Obecnie ogrywa się w Bresci Calcio. Znanej również jako kuźnia talentów. Ostatnią gwiazdy jakie wytransferowała Brescia to Hamsik który obecnie gra w Napoli. Jest to najlepszy środkowy pomocnik w tym sezonie w Serie A oraz Savio, który wzmocnił West Ham.
Co jeszcze łączy Salomona i Hamsika? Otóż jak dowiedział się przegląd sportowy Salomon prawdopodobnie podpisze kontrakt z Napoli. Będzie kosztował 4 mln euro, co jak na 18-latka jest kwotą gigantyczną. W końcu tyle kosztował Kuba Błaszczykowski..
Salomon to środkowy pomocnik , z dobrym przeglądem pola. Ma znakomite warunki fizyczne. I już jest pierwszoplanową postacią Bresci.
Aż dziw bierze, że nie widzieliśmy tego piłkarza w Reprezentacji, czy młodzieżówce.

Czy uważacie, że Salomon może powtórzyć sukces Hamsika?
Kiedy Leo sięgnie po niego do reprezentacji? W obliczu EURO 2012 może okazać się zbawieniem.
Co sądzicie o ogrywającej się młodzieży za granicami? Przykłady Arka Rysia, Grzesia Krychowiaka, Michała Janoty, czy właśnie Bartosza.

xxxbaranekkxxx
xxxbaranekkxxx
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bartosz Salomon to "brylant" na skale światową. Obecnie ogrywa się w Bresci Calcio. Znanej również jako kuźnia talentów. Ostatnią gwiazdy jakie wytransferowała Brescia to Hamsik który obecnie gra w Napoli. Jest to najlepszy środkowy pomocnik w tym sezonie w Serie A oraz Savio, który wzmocnił West Ham.Co jeszcze łączy Salomona i Hamsika? Otóż jak dowiedział się przegląd sportowy Salomon prawdopodobnie podpisze kontrakt z Napoli. Będzie kosztował 4 mln euro, co jak na 18-latka jest kwotą gigantyczną. W końcu tyle kosztował Kuba Błaszczykowski..Salomon to środkowy pomocnik , z dobrym przeglądem pola. Ma znakomite warunki fizyczne. I już jest pierwszoplanową postacią Bresci.Aż dziw bierze, że nie widzieliśmy tego piłkarza w Reprezentacji, czy młodzieżówce.Czy uważacie, że Salomon może powtórzyć sukces Hamsika?Kiedy Leo sięgnie po niego do reprezentacji? W obliczu EURO 2012 może okazać się zbawieniem.Co sądzicie o ogrywającej się młodzieży za granicami? Przykłady Arka Rysia, Grzesia Krychowiaka, Michała Janoty, czy właśnie Bartosza.
Ja słyszałem o kwocie 4MLN Euro za 50% karty zawodnika:) Sam fakt ze Real Madryt chciałby mieć tego piłkarza u Siebie juz pokazuję nam ze w tym piłkarzu cos jest;) myślę ze niema sensu porównywać Salamona do Hamsika..;)Kiedy Leo sięgnie po niego??? Raczej wcale za czasu Leo:) a co do tamtych zawodników naszych młodych i utalentowanych za granicą mam nadzieje ze Polska jest w stanie zaistnieć z tymi zawodnikami na Euro 2012 bez problemu;) Janota Salamon Glik Krynchowiak Krol Janczyk to tylko przykłady zawodników:) a mozna by wymienic jescze wielu z nich:)
NeverMind1910
NeverMind1910
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja słyszałem o kwocie 4MLN Euro za 50% karty zawodnika:)

Racja. Jednak wykupienie połowy karty wiąże się z transferem definitywnym. Wątpię, aby ewentualnie Brescia podczas ślepej aukcji przebiła Napoli. A oni głowę do transferów mają.. Santacroce, Lavezzi, Denis..

Konto usunięte
Konto usunięte: Krynchowiak

Nie znam. Zamiast przepraszać za pisownie skup się kiedy piszesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: a mozna by wymienic jescze wielu z nich:)

Tak? Wymień.
WueRZet
WueRZet
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż dziw bierze, że nie widzieliśmy tego piłkarza w Reprezentacji, czy młodzieżówce.

Widziałem go w jednym meczu. Nie błyszczał. W żadnym spotkaniu w Brescii go nie widziałem, więc jak dla mnie jego genialny talent jest czysto spekulacyjny ;) Zobaczę, ocenię, uwierzę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o ogrywającej się młodzieży za granicami? Przykłady Arka Rysia, Grzesia Krychowiaka, Michała Janoty, czy właśnie Bartosza.

Arek Ryś, jeśli odejdzie z Francji może się ciekawie rozwinąć. Krychowiak ? Ucichło coś o Nim ostatnio. A szkoda, bo potencjał chłopak ma. Janota nigdy dla mnie jakimś wielkim talentem nie był, udało mu się zagrać 3 razy nieźle w Feyenoordzie i już zrobiono z niego niedoszłego reprezentanta Polski. A jak dla mnie to są od niego lepsi i to na naszym podwórku.
Polska młodzież potrafi grać w piłkę, jest dużo uzdolnionych chłopaków ekipa Chorążyka robiła genialną robotę nim w to wszystko wszedł Wąsaty Endżel. W Niemczech gra masa dobry, polskich chłopaków, podobnie w Anglii i Francji.

Szkoda, że nic nie mówi się o Alabidyn Zayn S-latef (nie mam pojęcia jak go odmienić).
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bartosz Salomon to "brylant" na skale światową.

Przesada przez duze P

Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie ogrywa się w Bresci Calcio

Nom, ktora to liga :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Salomon prawdopodobnie podpisze kontrakt z Napoli. Będzie kosztował 4 mln euro, co jak na 18-latka jest kwotą gigantyczną.

Nie sadze by tyle wydali na niego, a jesli juz kupia go to lawka czeka :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Aż dziw bierze, że nie widzieliśmy tego piłkarza w Reprezentacji, czy młodzieżówce.

Widocznie nie ma go w planach koncepcji kadry Leo

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uważacie, że Salomon może powtórzyć sukces Hamsika?

Watpie w to jakos

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o ogrywającej się młodzieży za granicami? Przykłady Arka Rysia, Grzesia Krychowiaka, Michała Janoty, czy właśnie Bartosza.

Niech sie ogrywają i niech nie przepadną
NeverMind1910
NeverMind1910
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Arek Ryś

U mnie w managerze, już jest podstawowym stoperem reprezentacji. A w końcu manager nie kłamie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Janota nigdy dla mnie jakimś wielkim talentem nie był, udało mu się zagrać 3 razy nieźle w Feyenoordzie i już zrobiono z niego niedoszłego reprezentanta Polski. A jak dla mnie to są od niego lepsi i to na naszym podwórku.

Ma drybling świetny, jednak za bardzo gra indywidualnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że nic nie mówi się o Alabidyn Zayn S-latef (nie mam pojęcia jak go odmienić).

Grał w Helsinborgu chyba, teraz jest w kadrze Sheffield United. Nic specjalnego o tym graczu nie słyszałem. Nie widziałem jego występów. On z pochodzenia jest chyba Irańczykiem, ale nawet nie znam jego historii łączącej go z Polską. On też kosztował nie małe pieniądze.

LeonGrande
LeonGrande: Przesada przez duze P

Widziałeś jego grę?

LeonGrande
LeonGrande: Nom, ktora to liga

Chyba jednak nie.. Serie B.

LeonGrande
LeonGrande: Nie sadze by tyle wydali na niego, a jesli juz kupia go to lawka czeka

Wykupią połowę karty, czyli prawdopodobnie jeszcze zostanie w Bresci.

LeonGrande
LeonGrande: Widocznie nie ma go w planach koncepcji kadry Leo

Jeleń
WueRZet
WueRZet
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma drybling świetny, jednak za bardzo gra indywidualnie.

Tylko czy umiejętny drybling to przeważająca cecha, która obliguje do takiego narodowego spuszczania się jak to robił media, kiedy wbijał w pucharze amatorom 3(?) bramki ? Jakby miał udany sezon, wbił 10 bramek, grał częściej w zespole, nawet wchodząc z ławki to ok. Można go sprawdzić. Ale jak na tę chwilę ten chłopak nie pokazuje nic. A rozgłos jest tylko dlatego, że gra w znanym jakby nie patrzeć klubie.
Chociaż po Leo można się różnych rzeczy spodziewać, więc skoro gra w jego ukochanym zespole to musi być już na mega kozackim "International level" :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: On z pochodzenia jest chyba Irańczykiem, ale nawet nie znam jego historii łączącej go z Polską.

Matka jest Polką :tak: Chyba się nawet w Polsce urodził :woot: No i wie komu kibicować :kv3:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wykupią połowę karty,

Tak swoją drogą. To wykupywanie połowy karty, to już w Europie pomału zanikający proceder, ale we Włoszech trzyma się to nieźle :ziober2: Obserwacja z FM, a jak wiadomo manager nigdy nie kłamie :lol2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałeś jego grę?

Uwazam ze takich jak on jest setki a moze tysiace, kto wie moze i w Polsce biegaja po boiskach ....

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba jednak nie.. Serie B.

Ocenić bedziemy mogli jak zagra na wyższym poziomie... niz Serie B

Konto usunięte
Konto usunięte: Wykupią połowę karty, czyli prawdopodobnie jeszcze zostanie w Bresci.

To dobrze dla niego... moglby sie zmarnowac w Napoli
a tak niech dalej sie rozwija : )

Oczywiscie nie skreslam go, licze takze ze ten z Feyenoordu bedzie sie rozwijac.
Kto wie może w przyszłości będą podporą kadry, a może znikną jak wielu innych...
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uważacie, że Salomon może powtórzyć sukces Hamsika?


o ile nie upomni się o niego nasza reprezentacja, bo jak ktoś już jest reprezentantem Polski to nie ma szans na międzynarodowy sukces :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy Leo sięgnie po niego do reprezentacji? W obliczu EURO 2012 może okazać się zbawieniem.


jeśli na serio jest taki dobry to prędzej czy później Leo po niego sięgnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o ogrywającej się młodzieży za granicami? Przykłady Arka Rysia, Grzesia Krychowiaka, Michała Janoty, czy właśnie Bartosza.


Ryś to talent czystej wody i co do tego nie ma wątpliwości. Krychowiak strzelił piękną bramkę Brazylii i z tego głównie jest znany, jako jedyny z tych młodych ma już za sobą debiut w dorosłej reprezentacji, Janota zawsze był gwiazdą reprezentacji juniorskich i myślę, że Feyenoord to dla niego odpowiedni klub, a Salomon, no cóż zobaczymy czy się wybije, we Włoszech rzadko stawia się na tak młodych zawodników.
W bramce Milanu też jest jakiś Polak, Miśkowiak bodajże ;) i zbiera całkiem pochlebne recenzje, ale na tej pozycji akurat braków nie mamy, a i wiadomo, że pierwszeństwo do gry w kadrze mają wychowankowie szkoły z Szamotuł.

Ciekawostką jest fakt, że Salomona nie ma nawet w polskiej wersji wikipedii (w angielskiej jest)

Konto usunięte
Konto usunięte: Alabidyn Zayn S-latef


polski Zidane :lol2: zobaczymy co z niego wyrośnie ;)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W bramce Milanu też jest jakiś Polak, Miśkowiak bodajże ;)

Daleko mu jak narazie do debiutu w barwach Milanu.... bardzo daleko
lepiej jakby go gdzies wypozyczyli do Serie B, zeby sie ogrywal
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  18 kwietnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: Daleko mu jak narazie do debiutu w barwach Milanu.... bardzo daleko lepiej jakby go gdzies wypozyczyli do Serie B, zeby sie ogrywal


jeszcze nie tak dawno czytałem artykuł z którego wynikało, że przy odrobinie szczęścia już niedługo może być drugim bramkarzem Milanu ;)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze nie tak dawno czytałem artykuł z którego wynikało, że przy odrobinie szczęścia już niedługo może być drugim bramkarzem Milanu ;)


więcej w Fakcie :ziober2:
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  18 kwietnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: więcej w Fakcie


nie w fakcie ;D

zobaczysz jeszcze będziemy mieli bramkarza w pierwszej jedenastce Milanu :ziober2:

tylko po co nam tylu tych bramkarzy :woot:
NeverMind1910
NeverMind1910
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak swoją drogą. To wykupywanie połowy karty, to już w Europie pomału zanikający proceder, ale we Włoszech trzyma się to nieźle

Juventus sprzedał połowę karty Miccolego i Maresci za 10 mln euro, a później podczas akcji wydał na nich .. 500 tyś.

LeonGrande
LeonGrande: Ocenić bedziemy mogli jak zagra na wyższym poziomie... niz Serie B

Savio grał w Sere B a kosztował 11 milionów funtów. Toni też wybił się w Serie B, ba w Serie B grał nie tak dawno Juventus, a do składu nie łapał się Giovinco, Palladino czy Marchisio :]

Konto usunięte
Konto usunięte: we Włoszech rzadko stawia się na tak młodych zawodników.

Napoli to specyficzny klub.

LeonGrande
LeonGrande: Daleko mu jak narazie do debiutu w barwach Milanu.... bardzo daleko lepiej jakby go gdzies wypozyczyli do Serie B, zeby sie ogrywal

Nie dawno był trzecim bramkarzem Primavery :and:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczysz jeszcze będziemy mieli bramkarza w pierwszej jedenastce Milanu

Bardzo by mnie to ucieszylo : ) widziec Miśkiewicza w trykocie Milanu...

ale o ile ja sie orientuje Milan szuka drugiego bramkarza, bo po sezonie najprawdopodobniej pożegnają sie z Didą...

Abbiati jak wroci po kontuzji w lecie, bedzie znow nr 1

Nie sadze by postawili na Polaka, chocby dlatego ze nie ma doswiadczenia jest jeszcze bardzo mlody.... a wiadomo jakie Milan ma aspiracje...

Narazie dobrze byloby gdyby stal sie pewnym 3 bramkarzem : )

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko po co nam tylu tych bramkarzy

Konkurencja nigdy nikomu nie zaszkodzila, a wrecz pomogla :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.