WueRZet
WueRZet
  13 października 2010 (pierwszy post)

W piątek. po reprezentacyjnej przerwie wznawia rozgrywki piłkarska Ekstraklasa.

Plan spotkań :

# 15.10.2010 20:00 Widzew Łódź - Legia Warszawa
# 16.10.2010 14:45 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
# 16.10.2010 17:00 Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom
# 16.10.2010 18:15 Lech Poznań - Zagłębie Lubin
# 16.10.2010 19:15 Korona Kielce - GKS Bełchatów
# 17.10.2010 15:00 Cracovia - Ruch Chorzów
# 17.10.2010 17:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków
# 17.10.2010 17:15 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia

Q. Hit kolejki ?
Q. Kit kolejki ?
Q. Gdzie może paść największa niespodzianka ?
Q. Czy "Szybka piłka" potrwa dłużej niż 25 minut ?

Pozdrawiam Was tak jak Wy mnie :piwo:

Renifer
Renifer
  21 października 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Z tą cudowna grą Lecha w LE to bez przesady. Juve zapewne ich zlekcewazyło, było w mega dole oraz pewnie LE to dla nich przymus. Salzburg z kolei gra w tym sezonie piach, w swojej lidze 13pkt i czym sie ludzie jarają? I na to przyjdzie kres.

Jakoś przed startem LE pisałeś że w końcu zobaczysz Lecha przeciwko mocnym drużyną a dzisiaj już biadolisz że Juventus jest słaby i bla bla bla.Juventus to Juventus. Jak by Lech nie miał charakteru nie strzelił tylu bramek w Turynie.

Predator007TSW
Predator007TSW: A najfajnieisi byli wczoraj ci "najlepsi" kibice w Polsce, jak nie ma wyników to od razu gwizdy i wyzwiska na swoich:)Media wylansowały ten klub i tych kibicow

Przyganiał kocioł garnkowi. Kibice Wisły pewnie chodzą z zadartą głową a grają taki sam piach jak Lech. Tyle że pamiętaj kto gra w europie.Media wylansowały... masz pojęcie chłopie.
DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  21 października 2010

Wy o piłce tyle wiecie co sobie zjecie. Teraz to tu gadacie że Lech dostanie od Manchesteru City, itd. że niby znacie angielską piłkę i takie tam. Jak tak znacie Manchester City, to wiecie chociaż kim był Nicky Summerbee, Paul Walsh albo Keith Curle?? Do dziewczyn w ogóle się nie zwracam, bo niestety płeć piękna w ogóle nie interesuje się futbolem. Woli pograć w squasha pośladkami.

Renifer
Renifer
  21 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wy o piłce tyle wiecie co sobie zjecie. Teraz to tu gadacie że Lech dostanie od Manchesteru City, itd. że niby znacie angielską piłkę i takie tam. Jak tak znacie Manchester City, to wiecie chociaż kim był Nicky Summerbee, Paul Walsh albo Keith Curle?? Do dziewczyn w ogóle się nie zwracam, bo niestety płeć piękna w ogóle nie interesuje się futbolem. Woli pograć w squasha pośladkami.

Ty się znasz... Teksty masz tak żałosne że aż się nie chce czytać pisz sobie dalej o Zielonym Przylądku ale unieszczęśliwiaj nas swoimi "ciętymi" ripostami. I graj sobie dalej w FM i się znaj tak jak się znasz...
VirujacySzaman
VirujacySzaman
  21 października 2010

Macca z kim ty tu dyskutujesz. Oni to co najwyżej mogą wiedzieć kim jest Messi i ci nieco lepsi mogą rozpoznawać Jeffa Strassera. Może z 3 osoby tutaj co weszły kiedykolwiek na to forum wiedzą kto to Mika Lehkosuo.

VirujacySzaman
VirujacySzaman
  21 października 2010

Renifer, ty chyba nie wiesz z kim masz do czynienia. Jak Macca sie nie zna na piłce to murzyn cie dongiem pasł w dzieciństwie, tyle w temacie. Idź zobacz za oknem, Zisys Vryzas już czeka.

Renifer
Renifer
  21 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Renifer, ty chyba nie wiesz z kim masz do czynienia. Jak Macca sie nie zna na piłce to murzyn cie dongiem pasł w dzieciństwie, tyle w temacie. Idź zobacz za oknem, Zisys Vryzas już czeka.

Ło po*rałem się... A Mesjego nie kojarzę :zonk:
Na onet specjaliści.
DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  21 października 2010
Renifer
Renifer: Ty się znasz... Teksty masz tak żałosne że aż się nie chce czytać pisz sobie dalej o Zielonym Przylądku ale unieszczęśliwiaj nas swoimi "ciętymi" ripostami. I graj sobie dalej w FM i się znaj tak jak się znasz...


Zazdrość, zazdrość, łobuziaczku hahahah :D No cóż nie każdy ma taką wiedze jak ja, wiadomo :D Oczywiście już na FM-a zrzuca zazdrośnik heheheh znam się conajmniej 10 razy bardziej niż ty i to są fakty, nie musisz dyskutować na ten temat ani polemizować, po prostu są to suche fakty - suche, jak twoja klata :D

Renifer
Renifer: Ło po*rałem się... A Mesjego nie kojarzę Na onet specjaliści.


Ty za to jesteś specem Buahahahhahahahahah chyba do grania na mandolinie w duecie z gejem Wygnańcem
VirujacySzaman
VirujacySzaman
  21 października 2010

W to, że Macca zna się na piłce to jestem w stanie uwierzyć, bo widzę jego avatar. Gdy Macca z Brucem walczyli, to on nie zjadał kandyzowanej papai. Ale ty kolego Renifer masz avatar, który podkreśla to, że o piłce wiesz tyle, że w Monchengladbach jest Borussia i że Bebeto to Brazylijczyk. Więc wielkim fanem to ty nie jesteś, co zresztą podkreślają twoje posty, gdzie już wyskakujesz z Messim. ROzumiem Lehkosuo, czy no chociażby snajper Pizzi.

Renifer
Renifer
  21 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zazdrość, zazdrość, łobuziaczku hahahah :D No cóż nie każdy ma taką wiedze jak ja, wiadomo :D Oczywiście już na FM-a zrzuca zazdrośnik heheheh znam się conajmniej 10 razy bardziej niż ty i to są fakty, nie musisz dyskutować na ten temat ani polemizować, po prostu są to suche fakty - suche, jak twoja klata :D

Jak ja miałbym Ci czego zazdrościć...
Tu masz temat o Ekstraklasie przechwalać swoją wiedzą z FM idź gdzieś indziej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty za to jesteś specem Buahahahhahahahahah chyba do grania na mandolinie w duecie z gejem Wygnańcem

Nie, to ty jesteś specem samozwańcem.A twoje marzenia seksualne co do kolegi Wygnanca69 zostaw dla siebie , on raczej nie będzie zachwycony.
Renifer
Renifer
  21 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W to, że Macca zna się na piłce to jestem w stanie uwierzyć, bo widzę jego avatar.

Zwłaszcza że się co chwile przelogowujesz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ty kolego Renifer masz avatar, który podkreśla to, że o piłce wiesz tyle, że w Monchengladbach jest Borussia i że Bebeto to Brazylijczyk.

No i ?? Mój avatar moja sprawa. Ludzie tutaj mają różne avatary i udzielają się na wielu forach nie tylko na sporcie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc wielkim fanem to ty nie jesteś, co zresztą podkreślają twoje posty, gdzie już wyskakujesz z Messim. ROzumiem Lehkosuo, czy no chociażby snajper Pizzi.

Cieszę się że czytasz moje posty;] To chyba był pierwszy w którym użyłem tego nazwiska ;]
DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  21 października 2010
Renifer
Renifer: Jak ja miałbym Ci czego zazdrościć... Tu masz temat o Ekstraklasie przechwalać swoją wiedzą z FM idź gdzieś indziej.


Gówno mnie znasz wyrzutku i boisz się równać na wiedze - mieknie ci faja, jesteś zwykłym tchórzem, pewnie hejterem.

Renifer
Renifer: Nie, to ty jesteś specem samozwańcem.A twoje marzenia seksualne co do kolegi Wygnanca69 zostaw dla siebie , on raczej nie będzie zachwycony.


To nie ja mam migających chłopców w avatarze przed którymi sobie walisz a potem spijasz smietanke przez slomke dla gejow

Renifer
Renifer: Zwłaszcza że się co chwile przelogowujesz :D


A ty jestes tepym idiotą.
Renifer
Renifer
  21 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A ty jestes tepym idiotą.

:ban:

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie ja mam migających chłopców w avatarze przed którymi sobie walisz a potem spijasz smietanke przez slomke dla gejow

Nie rajcują mnie twoje zabawy :ban:

Konto usunięte
Konto usunięte: Gówno mnie znasz wyrzutku i boisz się równać na wiedze - mieknie ci faja, jesteś zwykłym tchórzem, pewnie hejterem.

Poziom twojej kultury i IQ jest tak niski że nie widzę sensu dywagowania z Tobą .
Polecam forum Technika tam poopowiadasz czego się nauczyłeś z gry ;]
:bye:
ZuczekGnojarek
ZuczekGnojarek
  22 października 2010

Ojejejej o bana prosi jaka ciota kapujaca jak dziecko ano fakt jestes mentalnym dzieciakiem.

Renifer
Renifer: Nie rajcują mnie twoje zabawy


Udawaniem kretyna bardziej tepego niz jestes podkresla twoja tepote (takie maslo maslane widze do ciebie trafia bo sam go uzywasz)

Renifer
Renifer: Polecam forum Technika tam poopowiadasz czego się nauczyłeś z gry


Nie ja tne w fm-a Lechem hahahahah zazdrosc zazdrosniku, niektorzy (ogolnie wiekszosc, ja nie wyjatek) lepiej sie znaja niz ty :)

Renifer
Renifer: Poziom twojej kultury i IQ jest tak niski że nie widzę sensu dywagowania z Tobą .


Twoj za to jest wysoki jak Mont Blanc. Na pewno 'duzo' masz pod tą wyzelowaną kopułą
Renifer
Renifer
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoj za to jest wysoki jak Mont Blanc. Na pewno 'duzo' masz pod tą wyzelowaną kopułą

Więcej niż Mount Everest :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ojejejej o bana prosi jaka ciota kapujaca jak dziecko ano fakt jestes mentalnym dzieciakiem.

Nie fakty są takie że jesteś monotematyczny i szukasz kupli w internecie bo ich w realu nie masz :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ja tne w fm-a Lechem hahahahah zazdrosc zazdrosniku, niektorzy (ogolnie wiekszosc, ja nie wyjatek) lepiej sie znaja niz ty :)

Zmartwię Cię, jedyny Manager w którego gram to Hattick a tam postacie są fikcyjne ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Udawaniem kretyna bardziej tepego niz jestes podkresla twoja tepote (takie maslo maslane widze do ciebie trafia bo sam go uzywasz)

Winny się tłumaczy :pavarotti:
ZuczekGnojarek
ZuczekGnojarek
  22 października 2010
Renifer
Renifer: Więcej niż Mount Everest


Wow, chyba jedyny szczyt jaki znasz z geografii, bo na niej zajmowales sie testowaniem lupy na dupie kolegów.

Renifer
Renifer: szukasz kupli w internecie bo ich w realu nie masz


Po co przypisujesz innym to, co ty robisz? Jestes Kaczynskim??? Nie szukam kolegow tylko niszcze takich debilow i pseudoznawcow jak ty, pustoglowy mieczniku

Renifer
Renifer: Zmartwię Cię, jedyny Manager w którego gram to Hattick a tam postacie są fikcyjne


O, gierka dla neosów. Jest czym imponowac,synu neostrady. A hat-tricka to chyba je.bneli ci koledzy w dupe, ze nie mozesz usiedziec i siejesz nienawisc.

Renifer
Renifer: Winny się tłumaczy


A kto sie wyzej tlumaczy pustaku? Hahahah - ja nie widze w swoim poscie bym sie gdzies tlumaczyl, ale ty jestes drugi Kaczynski :D

Taś taś, smaruj tatusiowi kule
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.