RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 września 2010 (pierwszy post)

Sobota
14:45 Arka Gdynia-Polonia Warszawa
15:30 Freiburg-Köln
16:00 West Ham-Fulham
16:00 West Brom-Bolton
16:15 Asteras T.-Atromitos
19:00 Nancy-Lyon
20:00 Waregem-Charleroi
20:45 Parma-AC Milan
21:00 St Etienne-Marseille
22:00 Valencia-Ath. Bilbao
Niedziela
12:30 Lecce-Catania
16:00 Liverpool-Blackpool
16:30 Nalchik-Zenit
17:00 Nacional-Portimonense
17:00 Almeria-Malaga
17:00 Sevilla-Atl. Madrid
17:30 Dortmund-Bayern
17:30 Leverkusen-Bremen
20:45 Inter-Juventus
21:00 Rennes-Toulouse

Głosowanie trwa do SOBOTY 02 PAŹDZIERNIKA do godz. 14:45!!!
TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE , KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :

egze wygnaniec69 andrewkoegh Kuba92762 RexMundi LeonGrande Rafaeloo88 thomas893 wodzu2377
Golden18 Alucard JestemMistrzu ZIPero9 MisterKulka krzychu7818 mus10 Freddie2007
KrzysiekReal AdRianoXX Renifer Elliott19 WueRZet 99djwiertlo99 Marek1991BrD
Goniec Darek Tomcio NuTiiiiii
bezlitosny tibauld Radomatu11 Kovac Rydzyk555, ikes, LouisVanGaal
...Ignorance is bliss...
mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  28 września 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1-1
15:30 Freiburg - Köln 1-1
16:00 West Ham - Fulham 1-1
16:00 West Brom - Bolton 2-1
16:15 Asteras T. - Atromitos 0-1
19:00 Nancy - Lyon 2-2
20:00 Waregem - Charleroi 3-1
20:45 Parma - AC Milan 0-1
21:00 St Etienne - Marseille 0-1
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 2-0
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1-2
16:00 Liverpool - Blackpool 2-0
16:30 Nalchik - Zenit 0-2
17:00 Nacional - Portimonense 1-0
17:00 Almeria - Malaga 2-3
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 1-1
17:30 Dortmund - Bayern 2-1
17:30 Leverkusen - Bremen 2-1
20:45 Inter - Juventus 2-0
21:00 Rennes - Toulouse 2-1

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

KrzysiekReal
Posty: 420 (po ~206 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
KrzysiekReal
  29 września 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1-0
15:30 Freiburg - Köln 2-1
16:00 West Ham - Fulham 2-1
16:00 West Brom - Bolton 2-1
16:15 Asteras T. - Atromitos 0-1
19:00 Nancy - Lyon 2-0
20:00 Waregem - Charleroi 1-0
20:45 Parma - AC Milan 1-1
21:00 St Etienne - Marseille 2-1
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 2-1
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1-0
16:00 Liverpool - Blackpool 2-0
16:30 Nalchik - Zenit 1-2
17:00 Nacional - Portimonense 2-0
17:00 Almeria - Malaga 2-0
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 1-2
17:30 Dortmund - Bayern 3-1
17:30 Leverkusen - Bremen 3-1
20:45 Inter - Juventus 2-1
21:00 Rennes - Toulouse 2-2

Freddie2007
Freddie2007
  29 września 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 2:1
15:30 Freiburg - Köln 1:1
16:00 West Ham - Fulham 2:2
16:00 West Brom - Bolton 0:0
16:15 Asteras T. - Atromitos 2:1
19:00 Nancy - Lyon 1:3
20:00 Waregem - Charleroi 0:1
20:45 Parma - AC Milan 1:1
21:00 St Etienne - Marseille 1:2
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 3:1
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1:1
16:00 Liverpool - Blackpool 1:0
16:30 Nalchik - Zenit 0:2
17:00 Nacional - Portimonense 2:1
17:00 Almeria - Malaga 2:1
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 3:2
17:30 Dortmund - Bayern 2:1
17:30 Leverkusen - Bremen 1:1
20:45 Inter - Juventus 2:0
21:00 Rennes - Toulouse 1:2

egze
egze
  29 września 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1-1
15:30 Freiburg - Köln 1-0
16:00 West Ham - Fulham 1-0
16:00 West Brom - Bolton 0-1
16:15 Asteras T. - Atromitos 1-1
19:00 Nancy - Lyon 0-1
20:00 Waregem - Charleroi 2-0
20:45 Parma - AC Milan 1-2
21:00 St Etienne - Marseille 1-2
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 2-0
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1-0
16:00 Liverpool - Blackpool 3-0
16:30 Nalchik - Zenit 0-2
17:00 Nacional - Portimonense 2-0
17:00 Almeria - Malaga 1-0
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 1-1
17:30 Dortmund - Bayern 2-1
17:30 Leverkusen - Bremen 2-1
20:45 Inter - Juventus 2-1
21:00 Rennes - Toulouse 1-0

Renifer
Renifer
  29 września 2010
Typy Elliota:
Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1:1
15:30 Freiburg - Köln 2:1
16:00 West Ham - Fulham 2:3
16:00 West Brom - Bolton 2:0
16:15 Asteras T. - Atromitos 2:2
19:00 Nancy - Lyon 1:0
20:00 Waregem - Charleroi 1:3
20:45 Parma - AC Milan 0:2
21:00 St Etienne - Marseille 0:2
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 4:1
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1:2
16:00 Liverpool - Blackpool 3:0
16:30 Nalchik - Zenit 1:2
17:00 Nacional - Portimonense 5:0
17:00 Almeria - Malaga 4:1
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 0:1
17:30 Dortmund - Bayern 3:2
17:30 Leverkusen - Bremen 3:1
20:45 Inter - Juventus 1:0
21:00 Rennes - Toulouse 0:2
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:[ Nie wiem co co to zrobiłem :jezyk2:]
kuba92762
kuba92762
  30 września 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1:2
15:30 Freiburg - Köln 1:1
16:00 West Ham - Fulham 0:1
16:00 West Brom - Bolton 1:0
16:15 Asteras T. - Atromitos 1:1
19:00 Nancy - Lyon 1:3
20:00 Waregem - Charleroi 1:1
20:45 Parma - AC Milan 1:2
21:00 St Etienne - Marseille 0:0
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:1
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1:1
16:00 Liverpool - Blackpool 2:0
16:30 Nalchik - Zenit 0:1
17:00 Nacional - Portimonense 1:1
17:00 Almeria - Malaga 2:1
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 2:2
17:30 Dortmund - Bayern 1:2
17:30 Leverkusen - Bremen 2:1
20:45 Inter - Juventus 3:1
21:00 Rennes - Toulouse 2:1

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  30 września 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1:1
15:30 Freiburg - Köln 0:0
16:00 West Ham - Fulham 1:0
16:00 West Brom - Bolton 1:1
16:15 Asteras T. - Atromitos 2:1
19:00 Nancy - Lyon 1:2
20:00 Waregem - Charleroi 0:2
20:45 Parma - AC Milan 1:2
21:00 St Etienne - Marseille 1:2
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 3:1
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1:2
16:00 Liverpool - Blackpool 2:0
16:30 Nalchik - Zenit 0:2
17:00 Nacional - Portimonense 2:0
17:00 Almeria - Malaga 1:2
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 2:2
17:30 Dortmund - Bayern 1:2
17:30 Leverkusen - Bremen 2:1
20:45 Inter - Juventus 2:2
21:00 Rennes - Toulouse 2:1

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 września 2010
Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 0:1
15:30 Freiburg - Köln 2:1
16:00 West Ham - Fulham 0:1
16:00 West Brom - Bolton 0:1
16:15 Asteras T. - Atromitos 2:1
19:00 Nancy - Lyon 0:1
20:00 Waregem - Charleroi 2:1
20:45 Parma - AC Milan 1:2
21:00 St Etienne - Marseille 1:2
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:1
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1:0
16:00 Liverpool - Blackpool 2:0
16:30 Nalchik - Zenit 1:2
17:00 Nacional - Portimonense 2:1
17:00 Almeria - Malaga 1:1
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 1:1
17:30 Dortmund - Bayern 1:2
17:30 Leverkusen - Bremen 2:1
20:45 Inter - Juventus 1:0
21:00 Rennes - Toulouse 2:1
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  30 września 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 0:2
15:30 Freiburg - Köln 1:1
16:00 West Ham - Fulham 1:1
16:00 West Brom - Bolton 2:1
16:15 Asteras T. - Atromitos 1:1
19:00 Nancy - Lyon 0:2
20:00 Waregem - Charleroi 1:1
20:45 Parma - AC Milan 1;2
21:00 St Etienne - Marseille 2:1
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:0
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1:1
16:00 Liverpool - Blackpool 2:1
16:30 Nalchik - Zenit 1:3
17:00 Nacional - Portimonense 1:1
17:00 Almeria - Malaga 1:2
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 1:1
17:30 Dortmund - Bayern 2:1
17:30 Leverkusen - Bremen 2:0
20:45 Inter - Juventus 3:1
21:00 Rennes - Toulouse 2:1

AdRianoXX
AdRianoXX
  30 września 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 0:2
15:30 Freiburg - Köln 2:0
16:00 West Ham - Fulham 1:2
16:00 West Brom - Bolton 0:1
16:15 Asteras T. - Atromitos 2:1
19:00 Nancy - Lyon 0:2
20:00 Waregem - Charleroi 2:1
20:45 Parma - AC Milan 1:2
21:00 St Etienne - Marseille 1:2
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:0
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1:0
16:00 Liverpool - Blackpool 2:0
16:30 Nalchik - Zenit 0:2
17:00 Nacional - Portimonense 2:1
17:00 Almeria - Malaga 1:1
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 1:1
17:30 Dortmund - Bayern 2:1
17:30 Leverkusen - Bremen 2:1
20:45 Inter - Juventus 2:0
21:00 Rennes - Toulouse 1:0

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  30 września 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1:2
15:30 Freiburg - Köln 1:0
16:00 West Ham - Fulham 1:1
16:00 West Brom - Bolton 1:3
16:15 Asteras T. - Atromitos 0:0
19:00 Nancy - Lyon 1:1
20:00 Waregem - Charleroi 1:2
20:45 Parma - AC Milan 1:2
21:00 St Etienne - Marseille 2:1
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:0
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1:1
16:00 Liverpool - Blackpool 2:0
16:30 Nalchik - Zenit 0:1
17:00 Nacional - Portimonense 2:0
17:00 Almeria - Malaga 2:1
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 1:2
17:30 Dortmund - Bayern 1:2
17:30 Leverkusen - Bremen 2:2
20:45 Inter - Juventus 2:1
21:00 Rennes - Toulouse 1:1

golden18
Posty: 695 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
golden18
  1 października 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 0:2
15:30 Freiburg - Köln 2:0
16:00 West Ham - Fulham 0:2
16:00 West Brom - Bolton 0:2
16:15 Asteras T. - Atromitos 2:0
19:00 Nancy - Lyon 0:2
20:00 Waregem - Charleroi 2:0
20:45 Parma - AC Milan 0:2
21:00 St Etienne - Marseille 0:2
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:0
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1:0
16:00 Liverpool - Blackpool 2:0
16:30 Nalchik - Zenit 0:2
17:00 Nacional - Portimonense 2:0
17:00 Almeria - Malaga 0:1
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 1:0
17:30 Dortmund - Bayern 0:2
17:30 Leverkusen - Bremen 2:0
20:45 Inter - Juventus 2:0
21:00 Rennes - Toulouse 2:0

ikes
ikes
  1 października 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1-2
15:30 Freiburg - Köln 1-0
16:00 West Ham - Fulham 1-0
16:00 West Brom - Bolton 0-2
16:15 Asteras T. - Atromitos 0-0
19:00 Nancy - Lyon 1-1
20:00 Waregem - Charleroi 2-2
20:45 Parma - AC Milan 0-1
21:00 St Etienne - Marseille 1-2
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 3-0
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1-1
16:00 Liverpool - Blackpool 2-1
16:30 Nalchik - Zenit 0-2
17:00 Nacional - Portimonense 1-0
17:00 Almeria - Malaga 2-0
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 2-1
17:30 Dortmund - Bayern 2-0
17:30 Leverkusen - Bremen 2-1
20:45 Inter - Juventus 2-0
21:00 Rennes - Toulouse 1-0

Wygnaniec69
Wygnaniec69
  1 października 2010

Sobota
14:45 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 0:1
15:30 Freiburg - Köln 2:0
16:00 West Ham - Fulham 1:2
16:00 West Brom - Bolton 1:2
16:15 Asteras T. - Atromitos 1:1
19:00 Nancy - Lyon 0:1
20:00 Waregem - Charleroi 0:1
20:45 Parma - AC Milan 0:2
21:00 St Etienne - Marseille 1:2
22:00 Valencia - Ath. Bilbao 3:0
Niedziela
12:30 Lecce - Catania 1:1
16:00 Liverpool - Blackpool 2:0
16:30 Nalchik - Zenit 0:2
17:00 Nacional - Portimonense 1:0
17:00 Almeria - Malaga 1:0
17:00 Sevilla - Atl. Madrid 0:1
17:30 Dortmund - Bayern 0:2
17:30 Leverkusen - Bremen 1:1
20:45 Inter - Juventus 3:1
21:00 Rennes - Toulouse 0:0

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.