WueRZet
WueRZet
  23 września 2010 (pierwszy post)

Już jutro zostaną rozegrane pierwsze spotkania 7 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

Terminarz spotkań :

# 24.09.2010 17:45 Korona Kielce - Śląsk Wrocław

# 24.09.2010 20:00 Legia Warszawa - Lech Poznań

# 25.09.2010 14:45 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

# 25.09.2010 17:00 Polonia Warszawa - Polonia Bytom

# 25.09.2010 18:15 Cracovia Kraków - Arka Gdynia

# 25.09.2010 19:15 Ruch Chorzów - Widzew Łódź

# 26.09.2010 17:00 GKS Bełchatów - Wisła Kraków

# 26.09.2010 17:15 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Q, Jakie wyniki przewidujecie ?

Q. Gdzie odbędzie się najciekawsze, a gdzie najnudniejsze spotkanie ?

Q. Gdzie może paść do największej niespodzianki kolejki ?

Temat dla rozmów o najbliższe kolejce :piwo:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i to mi starcza

Dla płytkiego umysłu to rzeczywiście wystarczające :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: co mam wiedzieć więcej ? połączyli się, Amica wycofali z ligi piłkarze Amica przeszli do Lecha co więcej niby można wiedzieć ? drużynę Tworzą piłkarze.

To ciekawe jakbyś nazwał choćby Real Madryt gdzie co sezon masz wymianę połowy składu :/ Twoja argumentacja jest mierna i niedostateczna.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

goryls45
goryls45
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla płytkiego umysłu to rzeczywiście wystarczające

Kto tworzy drużynę ? sam sobie odpowiedz

Konto usunięte
Konto usunięte: To ciekawe jakbyś nazwał choćby Real Madryt gdzie co sezon masz wymianę połowy składu :/ Twoja argumentacja jest mierna i niedostateczna.

To jest całkowicie inna sytuacja, czyli rozumiem że fani Lecha tak to sobie tłumaczą ? :and:
JestemMistrzu
JestemMistrzu
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To fakt, ale zagłęb się głębiej w temat i szczegóły tej fuzji, a potem się wypowiadaj.


I po co tworzyć mongolskie teorie ? połączyły się Amica Wronki i Lech Poznań z czego wyszło Lech Poznań
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto tworzy drużynę ? sam sobie odpowiedz

Działacze, zaplecze administracyjne, piłkarze, sztab szkoleniowy.

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest całkowicie inna sytuacja, czyli rozumiem że fani Lecha tak to sobie tłumaczą ?

Całkowicie inna? Biorąc twoje rozumowanie to to samo.

Konto usunięte
Konto usunięte: I po co tworzyć mongolskie teorie ? połączyły się Amica Wronki i Lech Poznań z czego wyszło Lech Poznań

I dokładnie jest jak mówisz.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

goryls45
goryls45
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Działacze, zaplecze administracyjne,piłkarze, sztab szkoleniowy.

drużyna wcale nie musi mieć, działaczy, sztabu szkoleniowego :And:

Konto usunięte
Konto usunięte: Całkowicie inna? Biorąc twoje rozumowanie to to samo.

dlaczego mówisz za mnie ?
jeszcze nie słyszałem żeby Real Madryt miał fuzje :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: I po co tworzyć mongolskie teorie ? połączyły się Amica Wronki i Lech Poznań z czego wyszło Lech Poznań

i dlatego równie dobrze można nazwać lech pozanań amicą wronki :)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: drużyna wcale nie musi mieć, działaczy, sztabu szkoleniowego

Mhm, i będzie jeździć rowerami na mecze, grać na kartoflisku w czynie społecznym :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego mówisz za mnie ? jeszcze nie słyszałem żeby Real Madryt miał fuzje

To nie o fuzję chodzi tylko napływ nowych graczy.

Konto usunięte
Konto usunięte: i dlatego równie dobrze można nazwać lech pozanań amicą wronki :)

Pogrążasz się :mrgreen: Zajrzyj do statutu klubu z Poznania :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

goryls45
goryls45
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mhm, i będzie jeździć rowerami na mecze, grać na kartoflisku w czynie społecznym

drużyny okręgowe wcale nie muszą mięć sztabu szkoleniowego itp :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie o fuzję chodzi tylko napływ nowych graczy.

:zonk:
o czym mówimy ? o fuzji. Więc przykład Realu jest naparwdę idiotyczny :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pogrążasz się Zajrzyj do statutu klubu z Poznania :)

Nawet poczytałem na wikipedii o Amice Wronki :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: 19 grudnia 2005 roku prezes zarządu Amica Wronki S.A. (właściciela klubu piłkarskiego Amica) Jacek Rutkowski oraz prezes WKP Lech Poznań Radosław Majchrzak podpisali w siedzibie Lecha przedwstępną umowę, która miała doprowadzić do utworzenia Sportowej Spółki Akcyjnej o nazwie KKS Lech Poznań. Strony uzgodniły, że obydwie drużyny piłkarskie dokończą rozgrywki 2005/2006, a połączony pierwszoligowy zespół występować będzie od sezonu 2006/2007 pod nazwą KKS Lech Poznań.
wg. mojego rozumu Lech jest Amicą Wronki, Amica Wronki to Lech :and: kij ma dwa końce.
Renifer
Renifer
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto tworzy drużynę ? sam sobie odpowiedz

Drużynę klub tworzą kibice.

Konto usunięte
Konto usunięte: i dlatego równie dobrze można nazwać lech pozanań amicą wronki :)

W takim razie mi wytłumacz dlaczego wszędzie widnieje ze zdobywcą Pucharu Polski w 1998,1999 i 2000 roku jest Amica Wronki a nie Lech Poznań :zonk:
goryls45
goryls45
  27 września 2010
Renifer
Renifer: Drużynę klub tworzą kibice.

bez piłkarzy nie ma drużyny :)

Renifer
Renifer: W takim razie mi wytłumacz dlaczego wszędzie widnieje ze zdobywcą Pucharu Polski w 1998,1999 i 2000 roku jest Amica Wronki a nie Lech Poznań

Prawo nie działa wstecz :) , historii się nie zmieni
chyba logiczne?
dlaczego tak kibice Lecha zażarcie wypierają się Amici ?
Renifer
Renifer
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wg. mojego rozumu

Czego proszę?

Konto usunięte
Konto usunięte: poczytałem na wikipedii

Wikipedia to nie jest pewnie źródło informacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: 19 grudnia 2005 roku prezes zarządu Amica Wronki S.A. (właściciela klubu piłkarskiego Amica) Jacek Rutkowski oraz prezes WKP Lech Poznań Radosław Majchrzak podpisali w siedzibie Lecha przedwstępną umowę, która miała doprowadzić do utworzenia Sportowej Spółki Akcyjnej o nazwie KKS Lech Poznań. Strony uzgodniły, że obydwie drużyny piłkarskie dokończą rozgrywki 2005/2006, a połączony pierwszoligowy zespół występować będzie od sezonu 2006/2007 pod nazwą KKS Lech Poznań.

Tylko że potem Klup piłkarski Amica Wronki występował w III lidze ale że bez kasy nie dał rady to zbankrutował. Rudkowskiemu nie opłacał się mieć 2 klubów w ekstraklasie bez gotowkowo przeniósł piłkarzy do Poznania a Amice spuścił do III ligi.
Renifer
Renifer
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bez piłkarzy nie ma drużyny :)

Ile to klubów zostało rozwiązanych, a kibice pozostali ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawo nie działa wstecz :) , historii się nie zmieni

Ale Lech to Amica tak uważasz to czemu Kolejorz ma 5 mistrzostw a nie jedno ??
WueRZet
WueRZet
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy wejść na youtube :)

http://www.youtube.com/watch?v=ChxzQ9pWntY ;) :evil:
goryls45
goryls45
  27 września 2010
Renifer
Renifer: Czego proszę?

wszystko czarne na białym napisane

Renifer
Renifer: Wikipedia to nie jest pewnie źródło informacji.

tu się zgodze

Renifer
Renifer: Tylko że potem Klup piłkarski Amica Wronki występował w III lidze ale że bez kasy nie dał rady to zbankrutował. Rudkowskiemu nie opłacał się mieć 2 klubów w ekstraklasie bez gotowkowo przeniósł piłkarzy do Poznania a Amice spuścił do III ligi.

czyli Lech zyskał kosztem Amici Wronki czyż nie tak ?
goryls45
goryls45
  27 września 2010
Renifer
Renifer: Ile to klubów zostało rozwiązanych, a kibice pozostali ;]

dzięki komu są Ci kibice ?

Renifer
Renifer: Ale Lech to Amica tak uważasz to czemu Kolejorz ma 5 mistrzostw a nie jedno ??

Chyba nie zauważ jednej podstawoej rzeczy , Lech to Amica , Amica to Lech od 2006/2007
sory że tego nie napisałem bo widzę że inaczej sam byś o tym nie pomyślał.
Dlaczego tak uparcie wyrzekasz się Amici ? przecież kosztem ich Lech zyskał jeszcze bardziej.
WueRZet
WueRZet
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: historii się nie zmieni

Legionista będzie mi tutaj z historią wyskakiwał ;) Wstydu nie macie jak w Galicji w tym temacie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: wg. mojego rozumu Lech jest Amicą Wronki, Amica Wronki to Lech kij ma dwa końce.

Jeśli więc przyjmę Twoje ułomne założenia i pójdę w ten sam tok myślenia co Ty dojdę do jedynego, logicznego wniosku. Legii nie ma, jest tylko Korona Warszawa ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.