TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  19 września 2010 (pierwszy post)

Witam
A jednak sprawdzily sie moje przypuszczenia.Walka Pudziana z Butterbeanem byla ustawiona a wszystko wyszlo przez to,ze jeden z czlonkow sztabu medycznego czy tam jakis pomocnik tego Escha wygadal sie.Ja juz dawno bylem tego pewien po slowach Escha ktory powiedzial,ze w przyszlosci chce byc promotorem Pudziana.Dla mnie bylo juz pewne-walka ta bedzie ustawiona,bo kogo mialby promowac-kogos,kto z nim przegrywa?Dodatkowo dzisiaj wyszlo na jaw,ze Butterbean podczas walki mial wszczepioną po obu bokach głowy metalową listwę(czyli dokladnie tam,gdzie Mariusz uderzał!!), która amortyzowała silne ciosy i sprawiała,że praktycznie nie czuł.Dodatkowo dodał od siebie trochę teatru i sami widzieliscie,ze nie byl jakis strasznie poobijany,nie leciala mu nawet krew ani nic.Dla mnie to jest zalosny sport,gdzie polowa pojedynkow jest ustawiona.To byl jeden z nich,to tak dla wszsytkich tych co jaraja sie Pudzianem i wierza w czystosc tego sportu.

eltigre
eltigre
  19 września 2010

Ustawiona walka? W to jestem jeszcze sklonny uwierzyc ale ze Butterbean "mial wszczepioną po obu bokach głowy metalową listwę"? Tu to juz troche przesadziles.

CalyChodzEm
Posty: 1 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
CalyChodzEm
  19 września 2010

owszem, ta walka akurat ustawiona była, ale nie liczyłbym na to, że walki turniejowe były ustawiane. Czekam na finał turnieju Puhakki z Góralem :D

folkemon
folkemon
  19 września 2010

dokładnie, słyszałem, że Pudzian wypił eliksir profesora Fakudy, a Baterbin nie :woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.