WueRZet
WueRZet
  14 września 2010 (pierwszy post)

Z uwagi na fakt, iż poprzedni temat http://www.fotka.pl/forum/sport/387151,Polskie_druzyny_w_eu/39 zamknął się automatycznie, a moderator nie ma możliwości jego otwarcia ( :ziober2: ) warto by było utworzyć nowy, poświęcony występom jedynej polskiej drużyny w europejskich pucharach w tej fazie rozgrywek. Jak wiadomo Lech w fazie grupowej zagra w grupie A z zespołami Juventusu, Manchesteru City, oraz Salzburga.

Terminarz spotkań z udziałem Lecha, oraz całej grupy A wygląda następująco :

1 kolejka - 16 września
(19:00) Juventus FC - Lech Poznań
(19:00) FC Salzburg - Manchester City FC

2 kolejka - 30 września
(21:05) Lech Poznań - FC Salzburg
(21:05) Manchester City FC - Juventus FC

3 kolejka - 21 października
(21:05) Manchester City FC - Lech Poznań
(21:05) FC Salzburg - Juventus FC

4 kolejka - 4 listopada
(19:00) Lech Poznań - Manchester City FC
(19:00) Juventus FC - FC Salzburg

5 kolejka - 1 grudnia
(21:05) Lech Poznań - Juventus FC
(21:05) Manchester City FC - FC Salzburg

6 kolejka - 16 grudnia
(19:00) FC Salzburg - Lech Poznań
(19:00) Juventus FC - Manchester City FC

Temat powstał do ogólnego komentowania spotkań Lecha Poznań. Każdy inny temat będzie zamykany, a jego twórca karany banem :piwo:

ZuczekGnojarek
ZuczekGnojarek
  22 października 2010
Renifer
Renifer: Weź się zdecyduj


Nie wyczuwasz ironii to swiadczy o twoim katarze, Abdulu.

Renifer
Renifer: Twoja wiedza opiera się na FM


Chyba twoja :) Nie zwalaj swoich niedociagniec na moja wiedze ktora jest obszerna i ze wszystkiego-pewnie sam grasz w te gre i jarasz sie nia:D Zazdrosc, zazdrosc cieniasku

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale z googla, to ty miałeś korzystać w sprawie dostępnych graczy na LE przez Juventus śmieciu


Lepiej skorzystaj z google'a gdzie gral Robbie Fowler "specu" hahahahahaha mietka piz.da

Konto usunięte
Konto usunięte: No, chyba nie dorastamy skoro nie widać tego gołym okiem ani przyrządem


Jestes tak nisko, ze ich nie dostrzegasz
Hahahah

Konto usunięte
Konto usunięte: Czułem, że coś tu jebie a nigdy wcześniej tak tu nie bywało, zanim ciebie nie było


Tata wchodzi do pokoju jak piszesz posta do mojej osoby??

Czochrajcie sledzie puste pseudointeligenty
thomas893
thomas893
  22 października 2010

Widać kolejny skrzywdzony przez życie frustrat się pojawił :ninja:

DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Widać kolejny skrzywdzony przez życie frustrat się pojawił


Fajnie ze sie chociaz opisales.
thomas893
thomas893
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie ze sie chociaz opisales.

:ziew:

W dodatku ma tak ubogie życie w realu, że założył kilka kont.
DzentelmenMacca
DzentelmenMacca
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W dodatku ma tak ubogie życie w realu, że założył kilka kont.


Czemu mowisz o sobie w trzeciej osobie?
Renifer
Renifer
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu mowisz o sobie w trzeciej osobie?

I do tego myśli że jest śmieszny :nie:
TureckiMadafakir
TureckiMadafakir
  22 października 2010

No a jest zalosny

Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  22 października 2010

No Lech nie ma drużyny na Europejskie Puchary. MC grał jak chciał, Lech sie gubił i tylko rozregulowany celownika Adebayora pomógł wywalczyć wynik 3:1. Lepiej niech sie na lidze skupiają żeby i za rok pograli hehe

PluskwaDomowa
PluskwaDomowa
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No Lech nie ma drużyny na Europejskie Puchary. MC grał jak chciał, Lech sie gubił i tylko rozregulowany celownika Adebayora pomógł wywalczyć wynik 3:1. Lepiej niech sie na lidze skupiają żeby i za rok pograli hehe


To jestes chyba slepy srednio lubie Lecha ale zagrali naprawde bardzo dobrze jak na te warunki co maja
Typowy polski kretyn, ktory chce by Polska wygrywala wszystko nie wiedzac o tym, ze nie mamy do tego predyspozycji. Jak tak chcesz to zwolaj szejkow
PluskwaDomowa
PluskwaDomowa
  22 października 2010

A sorry, szejka to sobie mozesz co najwyzej zwolac w mcdonaldzie

Renifer
Renifer
  22 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A sorry, szejka to sobie mozesz co najwyzej zwolac w mcdonaldzie

A ty co zrobisz za shake :lol2:
egze
egze
  23 października 2010

Widzę, że dyskusje zeszły tutaj na jakieś fastfoodowe tematy. Szczerze mówiąc mało mnie to interesuje.

Oglądałem czwartkowe spotkanie z wypiekami na twarzy. W zasadzie głównie dlatego, że prawdopodobnie po raz jeden z ostatnich miałem okazję oglądać jednego z największych symboli futbolu mojego dzieciństwa - Patricka Vieirę.

Po Lechu nie spodziewałem się szczerze mówiąc niczego więcej. Podobała mi się koncepcja z wystawieniem Tshibamby, nie bardzo tylko rozumiałem co na boisku robił Jakub Wilk, który po prostu do gry z kontrataku na takim poziomie się nie nadaje. Lewoskrzydłowy, który nie potrafi kopnąć lewą nogą :AND:

Lech stworzył sobie stosunkowo dużo sytuacji, nie mniej większość z nich była głównie dziełem przypadku. Nie zmienia to faktu, że gdyby Tshibamba był trochę bardziej skuteczny, to The Cityzens wcale nie musieli tego spotkania wygrywać.

Adam Johnson, Joe Hart to na pewno przyszłość angielskiej piłki. Ten pierwszy imponuje mi od dłuższego czasu, nie rozumiem dlaczego nie pojechał na mundial. Ten drugi w RPA się zameldował, ale równie niezrozumiałe było dla mnie sadzanie go na ławie, gdy za konkurentów miał weterana Jamesa i pechowca Greena.

Adebayor w prosty sposób obnażył wszystkie braki w defensywie Lecha. Świetne zawody rozegrał również David Silva. Widać, że Hiszpan pomału wkomponowuje się w zespół prowadzony przez Manciniego.

Szkoda, że tak krótko wystąpił Yaya Toure, nie mogliśmy oglądać jego brata, Teveza czy niepokornego Balotollego...

-----------
Lechowi na pewno należą się gratulacje za pierwsze 3 mecze w fazie grupowej LE. 4 punkty pewnie wszyscy po losowaniu brali by w ciemno. Apetyt jednak rośnie w miarę jedzenia....

gife
gife
  27 października 2010
egze
egze: Lechowi na pewno należą się gratulacje za pierwsze 3 mecze w fazie grupowej LE. 4 punkty pewnie wszyscy po losowaniu brali by w ciemno. Apetyt jednak rośnie w miarę jedzenia....

Oczywiście..Wygrana z Salzburgiem i Juve musi być, ale dla mnie ważna zawsze jest liga i PP. LE jest dodatkiem.
PS. Byłem w ManCity..brzydkie miasto, stadion świetny..Angole i ich doping kategoryzuję w naszej a-klasie :)
PanAlucard
PanAlucard
  29 października 2010

Bakero trenerem Lecha?

Renifer
Renifer
  29 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bakero trenerem Lecha?

Bajka.:ziew:
Ale co prawda Stefan "Doctor" Majewski była zbyt częstą przy Bułgarskiej :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.