Renifer
Renifer
  7 września 2010 (pierwszy post)

17.00gr. B: Rosja - Słowacja -:-
19.00gr. F: Gruzja - Izrael -:-
19.30gr. D: Białoruś - Rumunia -:-
19.30gr. G: Bułgaria - Czarnogóra -:-
19.30gr. F: Malta - Łotwa -:-
20.00gr. B: Macedonia - Armenia -:-
20.00gr. E: Szwecja - San Marino -:-
20.00gr. A: Turcja - Belgia -:-
20.15gr. D: Albania - Luksemburg -:-
20.15gr. I: Czechy - Litwa -:-
20.15gr. H: Dania - Islandia -:-
20.30gr. A: Austria - Kazachstan -:-
20.30gr. F: Chorwacja - Grecja -:-
20.30gr. E: Holandia - Finlandia -:-
20.30gr. H: Norwegia - Portugalia -:-
20.30gr. C: Serbia - Słowenia -:-
20.30gr. E: Węgry - Mołdawia -:-
20.45gr. B: Irlandia - Andora -:-
20.45gr. A: Niemcy - Azerbejdżan -:-
20.45gr. G: Szwajcaria - Anglia -:-
20.50gr. C: Włochy - Wyspy Owcze -:-
21.00gr. D: Bośnia i Hercegowina - Francja -:-
21.00gr. I: Szkocja - Liechtenstein -:-
20.30 Polska - Australia - Towarzysko

Q Kto zaskoczy, kto zawiedzie?
Q Czy Portugalia taka słaba czy Cypr taki mocny ?
Q Czy Francja pozbiera się po kompromitacji z Białorusią w Paryżu?
Q Czy nasze Orły ograją Kangury?

Zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Alucard
egze
egze
  7 września 2010

Rosjanie to jednak frajerzy. Słowacy byli klasę gorsi a wygrali.

Alucard
Alucard
  7 września 2010
egze
egze: Słowacy byli klasę gorsi a wygrali.

Stoch i Hamsik to jeszcze będą smaczki dla klubów takich jak Real i Barca :ziober2:
egze
egze
  7 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Stoch i Hamsik to jeszcze będą smaczki dla klubów takich jak Real i Barca


wątpię.
Hamsik to jeden z najbardziej przereklamowanych grajków jakich znam.
Stoch był w Chelsea i nie miał szans na grę. Nie liczę na to, by w Turcji jakoś zbytnio się rozwinął.
Alucard
Alucard
  7 września 2010
egze
egze: Hamsik to jeden z najbardziej przereklamowanych grajków jakich znam.

Bo odrzucił Chelsea?

egze
egze: Stoch był w Chelsea i nie miał szans na grę. Nie liczę na to, by w Turcji jakoś zbytnio się rozwinął.

Twente wspaniale grał, a Chelsea za dużo wymagała od niego jako młodego piłkarza.
egze
egze
  7 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo odrzucił Chelsea?


Bo robią z niego boga reprezentacji, wielkiego kapitana, a tak naprawdę jest przeciętnym piłkarzem jakich we Francji, Hiszpanii czy Niemczech wielu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Twente wspaniale grał, a Chelsea za dużo wymagała od niego jako młodego piłkarza.


Nie porównujmy ligi holenderskiej do najlepszych klubów świata. Jasne z Holandii wypłynęło wiele talentów, ale wielu zawodników nie potrafiło się nigdzie indziej odnaleźć.
Nie przekreślam jego szans, nie mniej nie widzi mi się, by miał się w Turcji zbytnio rozwinąć.
Alucard
Alucard
  7 września 2010
egze
egze: Bo robią z niego boga reprezentacji, wielkiego kapitana, a tak naprawdę jest przeciętnym piłkarzem jakich we Francji, Hiszpanii czy Niemczech wielu.

Bez przesady.
Jak na swój wiek, i po tym co pokazuje w Napoli (niekoniecznie w reprezentacji) jest wart uwagi.

egze
egze: Nie porównujmy ligi holenderskiej do najlepszych klubów świata. Jasne z Holandii wypłynęło wiele talentów, ale wielu zawodników nie potrafiło się nigdzie indziej odnaleźć.

Można masz racje, tylko zauważ że to dopiero młodzi zawodnicy. Taki Stoch już w takim wieku miał treningi w Chelsea, doświadczenie z wysp to już wielki plus. Holandii mógł rozwinąć większe skrzydła, teraz pora na Turcję.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 września 2010

Jakby Hamsik byl taki oh i ah, to juz by gral chociazby w Juve, Interze czy Romie :ninja:
ostatnimi czasy chłopak obnizył loty, na mś grał tak jakby go w ogole nie bylo w kadrze.

tibauld
tibauld
  7 września 2010
Renifer
Renifer: Q Czy Francja pozbiera się po kompromitacji z Białorusią w Paryżu?

Nie wiem czy podniesie :woot:
Oni mają wielki potencjał kadrowy, wiele młodych utalentowanych zawodników ale jakoś w tej reprezentacji nie za ciekawie się dzieje.

Renifer
Renifer: Q Czy nasze Orły ograją Kangury?

Będzie ciężko ich ograć, to wiem na pewno :tak:
Nie bawię się w obstawianie wyników :lol:
egze
egze
  7 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak na swój wiek, i po tym co pokazuje w Napoli (niekoniecznie w reprezentacji) jest wart uwagi.


oglądałem parę razy mecze Napoli i w większości strasznie wiało nudą, nie ma porównania np. z ligą niemiecką czy francuską.

Konto usunięte
Konto usunięte: Można masz racje, tylko zauważ że to dopiero młodzi zawodnicy. Taki Stoch już w takim wieku miał treningi w Chelsea, doświadczenie z wysp to już wielki plus. Holandii mógł rozwinąć większe skrzydła, teraz pora na Turcję.


no to niech się rozwija, na razie jest co najwyżej materiałem na zdolnego piłkarza, ale daleko mu do poziomu najlepszych na świecie.
WueRZet
WueRZet
  7 września 2010

Ostatni mecz Nochala w roli selekcjonera ? :)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatni mecz Nochala w roli selekcjonera ? :)


Niby dlaczego miałby być to jego ostatni mecz? : o
jest cos o czym nie wiem?:ziober2:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 września 2010
Renifer
Renifer: Q1 Kto zaskoczy, kto zawiedzie? Q2 Czy Portugalia taka słaba czy Cypr taki mocny ? Q3 Czy Francja pozbiera się po kompromitacji z Białorusią w Paryżu? Q4 Czy nasze Orły ograją Kangury?


1. Zaskoczą Polacy - wygrają! :w00t: Natomiast Bośnia i Szwajcaria rozczarują tylko remisując...

2. Portugalia słaba od dawien dawna...

3. Żeby ten bajzel uporządkować potrzeba dużo czasu. Ale mogą sprawić niespodziankę i ugrać remis.

4. Myślę, że 2:0 jest w zasięgu naszych Orłów.
tibauld
tibauld
  7 września 2010
LeonGrande
LeonGrande: jest cos o czym nie wiem?

Tak, jest do niego uprzedzony, po tym jak skończył przygodę z Lechem Poznań :ziew:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, jest do niego uprzedzony, po tym jak skończył przygodę z Lechem Poznań


Smuda przetrwa do Euro : P

no chyba ze sam sie poda do dymisji :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.