NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 sierpnia 2010 (pierwszy post)
Program 2. kolejki piłkarskiej ekstraklasy:

13 sierpnia, piątek

Cracovia - Śląsk Wrocław (godz. 17.45)
Polonia Warszawa - Legia Warszawa (20.00)

14 sierpnia, sobota

Jagiellonia Białystok - PGE GKS Bełchatów (14.45)
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk (17.00)
Lech Poznań - Arka Gdynia (18.15)
KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze (19.15)

15 sierpnia, niedziela

Korona Kielce - Widzew Łódź (19.15)
Ruch Chorzów - Wisła Kraków (19.15)

Q :

1. Jakie wyniki obstawiacie ?
2. Jak myślicie w jakim stylu wystartują w lidze w swoich pierwszych meczach Cracovia i Legia W-wa ?
3. Gdzie padnie niespodzianka, sensacja ?

Wg mnie dużo ciekawego w tej kolejce, zatem miłego oglądania i komentowania.


Wyjeżdżam na weselicho :zabawa: aż do środy :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Freddie2007
Freddie2007
  14 sierpnia 2010

To mnie Polonia zadziwiła:tak:
Bez Sobiecha i Nowaka a już tak grają:szok:

Legia pokazała że jednak same nazwiska nie grają, nawet Argentyńczycy czy Portugalczycy nic nie pomogą jeśli nie ma zgrania:ziober2:

Oba wczorajsze mecze pokazały że liga może byc ciekawa a transfery zrobione przez niektóre kluby podniosą poziom naszej ligi:)
Tylko czy to się przełoży na reprezentacje i europejskie puchary? Raczej wątpie:jezyk2:

egze
egze
  14 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Różnice klas kształtuje się latami w Polsce, nie kilkoma transferami. U nas nie ma zdecydowane lidera, u nas każdy jest równy jakby nie patrzeć. To nie ligi jak hiszpańska że skrzypce grają dwa zespoły.


tak, tylko, że jest różnica pomiędzy klubem, który drży przed tym by zbyt wiele nie stracić na wyjazdach na Maltę, a klubem, którego stać na sprowadzanie najlepszych polskich zawodników i zatrudnianie trenera Bakero.
Na dzień dzisiejszy Polonia jest głównym kandydatem do mistrzostwa dla mnie, jeśli utrzymają tą formę, a Lech, Legia czy Wisła szybko się nie otrząsną, to w połowie sezonu już może być pozamiatane :tak:
Kombatant
Kombatant
  14 sierpnia 2010

Troszke z innej beczki :

Konto usunięte
Konto usunięte: Lech Poznań może przystąpić do czwartkowego spotkania z Dnipro Dniepropietrowsk w IV rundzie eliminacji Ligi Europejskiej osłabiony brakiem trzech kluczowych zawodników. Do Grzegorza Wojtkowiaka i Bartosza Bosackiego dołączy prawdopodobnie Sławomir Peszko. Wszystko przez odwołanie, jakie Lech złożył po rewanżowym meczu ze Spartą Praga. Przypomnijmy że wówczas arbiter Fredy Fautrel wyrzucił z boiska Bosackiego, mimo że kapitan Lecha zupełnie na to nie zasłużył. Czerwoną kartkę powinien otrzymać Peszko, który uderzył łokciem Matejovsky'ego. UEFA rozpatrzyła pozytywnie wniosek mistrza Polski i czerwona karta Bosackiego została anulowana. Problem jednak w tym, że kapitan Lecha jest obecnie kontuzjowany i jego występ w czwartkowym meczu jest mocno wątpliwy. Dodatkowo UEFA będzie musiała nałożyć karę na Sławomira Peszkę, jako tego który zasłużył na czerwoną kartkę.


co za pech :ziober2: :lol:
WueRZet
WueRZet
  14 sierpnia 2010

Polonia pokazała, że mecz Legii z Arsenalem był festynem ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: co za pech

:and: Trudno. Starczy w takim razie te skromne 1:0 :tak:
egze
egze
  14 sierpnia 2010

Jagiellonia dzisiaj po bardzo przyzwoitym spotkaniu pokonuje Bełchatów 3-1.
Na uwagę zasługują przede wszystkim dwie bramki Frankowskiego, premierowa bramka Makuszewskiego w barwach Jagiellonii oraz pierwszy po 12 latach gol Marcina Żewłakowa w polskiej ekstraklasie.

DziQ
DziQ
  14 sierpnia 2010

A typowałem dziś że Strzeli Żewłakow i Frankowski :jezyk2:

egze
egze
  14 sierpnia 2010

Zaskakuje mnie Polonia Bytom jak do tej pory :)

Inna sprawa, że Lechia gra tragicznie.

egze
egze
  14 sierpnia 2010

No to Lech dzisiaj trójką Peszko - Tshibamba - Rudnevs z przodu.
Szczególnie interesujący powinien być występ Joela przeciwko swojej byłej drużynie.
Wichniarek z ławki powinien być dużym wzmocnieniem w drugiej połowie.

Alucard
Alucard
  14 sierpnia 2010
egze
egze: tak, tylko, że jest różnica pomiędzy klubem, który drży przed tym by zbyt wiele nie stracić na wyjazdach na Maltę, a klubem, którego stać na sprowadzanie najlepszych polskich zawodników i zatrudnianie trenera Bakero. Na dzień dzisiejszy Polonia jest głównym kandydatem do mistrzostwa dla mnie, jeśli utrzymają tą formę, a Lech, Legia czy Wisła szybko się nie otrząsną, to w połowie sezonu już może być pozamiatane

Wojtek, w Polsce lidze nie ma faworyta na mistrza. Każdy z zespołów może go zdobyć.
egze
egze
  14 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wojtek, w Polsce lidze nie ma faworyta na mistrza. Każdy z zespołów może go zdobyć.


na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie, by mógł go zdobyć choćby Ruch, po prostu tego klubu nie stać na mistrzostwo. Nie stać go też było na Sobiecha :nie:
egze
egze
  14 sierpnia 2010

Seweryn Gancarczyk dołącza do Bartosza Bosackiego i Grzegorza Wojtkowiaka.
Linia obrony Lecha wygląda co najmniej eksperymentalnie.

Tymczasem Lechia zdołała w końcówce strzelić wyrównującą bramkę w spotkaniu z Polonią Bytom.

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  14 sierpnia 2010

Coś czuje że Zielinski długo juz nie bedzie w Lechu mecz sie powoli konczy a 0 - 0

Ale wczoraj miałem ciekawą rozmowe spotkałem Niemca i on mi powiedział że w Polsce są dobrzy piłkarze tylko trenerzy do niczego :D niewiem może jest troche prawdy w tym ale generalnie pośmiałem sie z tego

egze
egze
  14 sierpnia 2010

Lech to w tej chwili jedna z najgorzej przygotowanych do sezonu drużyn w ekstraklasie :tak:

Oby Górnik dowiózł zwycięstwo :ninja:

DziQ
DziQ
  14 sierpnia 2010
egze
egze: Oby Górnik dowiózł zwycięstwo


I tak będzie remis :P
Freddie2007
Freddie2007
  14 sierpnia 2010

Nie wiem co sie dzieje, tak grajacy Lech nic nie osiagnie, ani sam Wichniarek w ataku ani Rudnevs z Tschibamba nic to nie daje wszystko w plecy:ninja:
Najjaśniejsi zawodnicy to...bramkarze:/

A Arka całkiem pozytywnie, Bruma i Noll dobrzy obrońcy:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.