Fuhrer
Fuhrer
  16 lipca 2010 (pierwszy post)

Co Wy na to żeby po Euro 2012 ,ubiegać się o zorganizowanie MŚ w Piłce Nożnej (mundial) ?
Można by pozyskać jakiegoś partnera do współorganizowania np Niemcy(byliby wspaniałym partnerem).
Co o sądzicie o takim pomyśle ?
Dla przykładu Portugalia będąca po Euro 2004 ubiega się wspólnie z Hiszpanią o MŚ w Piłce Nożnej.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Można by pozyskać jakiegoś partnera do współorganizowania np Niemcy(byliby wspaniałym partnerem). Co o sądzicie o takim pomyśle ?


Fajnie by było :)

Jeśli nasi dobrze spiszą się na Euro pewnie kiedyś dostaniemy szansę organizacji MŚ.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy na to żeby po Euro 2012 ,ubiegać się o zorganizowanie MŚ w Piłce Nożnej (mundial) ? Można by pozyskać jakiegoś partnera do współorganizowania np Niemcy(byliby wspaniałym partnerem).

Niemcy odpadają - niedawno mieli mundial
po za tym teraz głównie wybierają gospodarzy ( wyleciało mi słowo z głowy) - co mundial inny kontynent
teraz bedzie Ameryka Płd - później .. może Australia ( biorąc pod uwagę wystepy Australii i Nowej Zelandii w RPA oraz sukcesy z organizowaniem wielkich imprez Olimpiada , MŚ w rugby) , ewentualnie Mundial znowu wróci do Azji ( może jakis bogaty kraj - aż strach pomyśleć jakie by postawili stadiony :szok: ) może być Mundial w Ameryce Północnej ( chociaż dwa razy z rzędu Ameryki raczej nie będzie )
Mundial do Europy wróci może za 8-12 lat

Konto usunięte
Konto usunięte: Co o sądzicie o takim pomyśle ?

najpierw niech uda nam się Euro
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2010

No tak a z kim oprócz Niemców by tu ogarnać :)
Jeśli Mundial miałby być w Azji to może w Chinach tym razem.
Ale najbliżej pewnie organizacji MŚ po Brazylii będzie właśnie Australia.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No tak a z kim oprócz Niemców by tu ogarnać :)

Czesi :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: to może w Chinach tym razem.

no Chiny tez by dały radę
ale znowu było by pewie pełno protestów co do Tybetu i ogólnie na temat praw człowieka jednak piłkarsko kadra chyba lepsza od np. Kuwejtu :woot:
jednak widzi mi się mundial u arabów i to jakie postawią stadiony
po za tym turystyka jest świetnie rozwinięta

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ale najbliżej pewnie organizacji MŚ po Brazylii będzie właśnie Australia.

już zakładam domeny Mundial.Australia.com :lol:
...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy na to żeby po Euro 2012 ,ubiegać się o zorganizowanie MŚ w Piłce Nożnej (mundial) ?

Ten pomysł ma jeden problem. Stadiony, które na Euro tak ochoczo budujemy są za małe na finały MŚ :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Można by pozyskać jakiegoś partnera do współorganizowania np Niemcy(byliby wspaniałym partnerem).

Prędzej udałoby nam się z Czechami :tak:

RexMundi
RexMundi: ( może jakis bogaty kraj - aż strach pomyśleć jakie by postawili stadiony )

Gdzieś niedawno przeczytałem, że Katar, który chce zorganizować Mundial w 2018, albo 2022 roku chce wybudować klimatyzowany stadion :wtf:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2010
RexMundi
RexMundi: Czesi :D

Albo Rosja :ninja:

RexMundi
RexMundi: jednak widzi mi się mundial u arabów i to jakie postawią stadiony po za tym turystyka jest świetnie rozwinięta

Tam w Arabii Saudyjskiej?

RexMundi
RexMundi: już zakładam domeny Mundial.Australia.com

:lol:
Dobry pomysł.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzieś niedawno przeczytałem, że Katar, który chce zorganizować Mundial w 2018, albo 2022 roku chce wybudować klimatyzowany stadion

są do tego zdolni :tak:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Albo Rosja

no to by było coś :tak: :ninja:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tam w Arabii Saudyjskiej?

Zjednoczonych Emiratach Arabskich lub Kuwejt, Katar
...Ignorance is bliss...
Fuhrer
Fuhrer
  16 lipca 2010
RexMundi
RexMundi: po za tym teraz głównie wybierają gospodarzy ( wyleciało mi słowo z głowy) - co mundial inny kontynent teraz bedzie Ameryka Płd - później .. może Australia ( biorąc pod uwagę wystepy Australii i Nowej Zelandii w RPA oraz sukcesy z organizowaniem wielkich imprez Olimpiada , MŚ w rugby) , ewentualnie Mundial znowu wróci do Azji

gdzieś mi się obiło o uszy,że zrezygnowano już z tej rotacji kontynentów :tak:
Dlatego Hiszpania&Portugalia ubiegają się o MŚ.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  16 lipca 2010
RexMundi
RexMundi: po za tym teraz głównie wybierają gospodarzy ( wyleciało mi słowo z głowy)

Może rotacyjnie miałeś na myśli?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Fuhrer
Fuhrer
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Prędzej udałoby nam się z Czechami

Czechyb pewnie zaczną się ubiegać o coś ze Słowakami,zobaczysz.
Euro Polski i Ukrainy narobi im apetytów :D

Jeszcze pozostaje Białoruś :crylol: i Litwa :tak:
Kombatant
Kombatant
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy na to żeby po Euro 2012 ,ubiegać się o zorganizowanie MŚ w Piłce Nożnej (mundial) ?

Nie jest to mozliwe poniewaz pojemnosc nowych stadionow jest za mala :)
ba, nawet final LM nie odbedzie sie na zadnym z nowych obiektów :and:

bo tez rzekomo za malo jest miejsc ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Można by pozyskać jakiegoś partnera do współorganizowania np Niemcy(byliby wspaniałym partnerem). Co o sądzicie o takim pomyśle ?

Juz wole ogranizowac z ... Azerbejdżanem, Cyprem, Andorą lub Lichtesztajnem ale nie z Niemcami, z prostego powodu
nienawidze tego narodu :ninja:
i bylby za duzy kontrast - oni bogaci - my biedni :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla przykładu Portugalia będąca po Euro 2004 ubiega się wspólnie z Hiszpanią o MŚ w Piłce Nożnej.

A ja mam nadzieje ze organizacje MŚ dostaną Rosjanie.
btw. miales wczesniej jakies konto?
Fuhrer
Fuhrer
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ba, nawet final LM nie odbedzie sie na zadnym z nowych obiektów bo tez rzekomo za malo jest miejsc ...

no to nie mogli zbudować choć jednego,żeby pasował ? :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: i bylby za duzy kontrast - oni bogaci - my biedni

gdyby robić to we wschodnich landach byłego NRD,nie byłoby aż takich kontrastów :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja mam nadzieje ze organizacje MŚ dostaną Rosjanie. btw. miales wczesniej jakies konto?

Mają już olimpiade zimową,więc wątpie :nie:
Miałem :ninja:
Kombatant
Kombatant
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to nie mogli zbudować choć jednego,żeby pasował ?

Sam sobie zadaje to pytanie.... czemu choc jednego nie zaplanowali wiekszego np tego w warszawie narodowego, bylem wrecz przekonany ze teraz gdy powstana nowe obiekty bedzie szansa na final LM, ale po przeczytaniu gdzies artykułu ze za male posmutnialem :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby robić to we wschodnich landach byłego NRD,nie byłoby aż takich kontrastów


MŚ w Polsce to my nie doczekamy za naszego zycia, predzej odbedzie sie w Polsce olimpiada letnia lub szybciej zimowa :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem

Mozna wiedziec jakie:woot:
Fuhrer
Fuhrer
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam sobie zadaje to pytanie.... czemu choc jednego nie zaplanowali wiekszego np tego w warszawie narodowego, bylem wrecz przekonany ze teraz gdy powstana nowe obiekty bedzie szansa na final LM, ale po przeczytaniu gdzies artykułu ze za male posmutnialem

Idioci :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: MŚ w Polsce to my nie doczekamy za naszego zycia, predzej odbedzie sie w Polsce olimpiada letnia lub szybciej zimowa

Bardzo możliwe ale pewnie też nieprędko :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mozna wiedziec jakie

M.in. WikiBronek :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.