WueRZet
WueRZet
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Temat stworzony na potrzeby piłkarskich transferów dokonanych przed nowym sezonem.

Tyczy się to ligi polskiej, jak również lig zagranicznych.

Tutaj można wypisywać wszelkiego rodzaju spekulacje, potwierdzone informacje, oraz swoje przemyślenia.

Każdy inny, transferowy temat zostanie zamknięty.
Miłej dyskusji :piwo:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Iwański dzisiaj mówił, że Robben chciałby grać w Barcelonie, czy się przesłyszałem

Z tego co sie słucha ic zyta to polowa pilkarzy w Europie mówi, że marzy od dziecka o grze w Barcelonie itp itd

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja tam widzę jak wół GW, gazetę zakazaną dla szanującego się Wielkopolanina

Oj przecież dawniej Poznań był z GW za pan brat

Donald WHO YOU?

smencikk
smencikk
  7 lipca 2010

A ja powiadam Wam, iż Sandro Rosell sternikiem dobrym nie będzie :mrgreen:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 lipca 2010

W końcu to Rosell mial większy wkład w odbudowanie potegi Barcy od sezonu 03/04 niż Laporta.To Rosell był tym cichym bohaterem podobnie jak na ławce Barcy Henk Ten Cate. A to, ze ich drogi sie potem rozeszły to już inna sprawa.

Donald WHO YOU?

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  7 lipca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Oj przecież dawniej Poznań był z GW za pan brat

To było dawniej, od paru miesięcy po artykułach szkalujących Lecha i jego kibiców trwa bojkot GW.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 lipca 2010

Czy to wazne:)? Ja tam nie mam z tym problemów, jako kibic Wisły i podobnie jak wielu innych od bardzo dawna mielismy i mamy w d... te pseudogazetke

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 lipca 2010

Fani Lecha potrzebowali tych wydarzen co były zeby zrozumieć to to jest GW? Każdy szanujący sie i kumaty obywatel wie czym jest ta gazeta. Ja nie bede przypominał jak cudownie prowadziła walke z np. Wisłą na temat "antysemityzmu" i wielu innych spraw.

Donald WHO YOU?

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 lipca 2010

Huntelaar i Bayern? Chyba chodzi o Bayern II grający w 3. lidze. Huntelaar to drewniak co pokazał na tych MŚ niejednokrotnie... Mi to się marzy taki Dzeko.

Alucard
Alucard
  8 lipca 2010

Zaczynamy naszą transferową karuzelę o wiadomości z Polonii Warszawa. Marcin Żewłakow, Artur Sobiech i Witalij Rodionow to piłkarze, którzy w najbliższych dniach mogą podpisać kontrakty z klubem z Konwiktorskiej. Do nich ma dołączyć także obrońca Maciej Sadlok. Najbliższy podpisania umowy jest Marcin Żewłakow, który w latach 90-tych przez prawie sześć lat występował w zespole Czarnych Koszul.

Jeśli to prawda to ruch druga liga :bye:

egze
egze
  8 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli to prawda to ruch druga liga


jeśli to prawda to pewnie w Ruchu wypłynie kolejnych kilka młodych talentów...

-----
Rogerem podobno zainteresowana jest włoska Bologna.
I tak o grze w reprezentacji nie ma póki co co marzyć :mrgreen:
Alucard
Alucard
  8 lipca 2010
egze
egze: jeśli to prawda to pewnie w Ruchu wypłynie kolejnych kilka młodych talentów...

Może mój sąsiad zagra :ziober2:
tibauld
tibauld
  8 lipca 2010
Marcelo Guedes Filho pozytywnie przeszedł testy medyczne i został dzisiaj oficjalnie przedstawiony jako zawodnik PSV Eindhoven.
Obrońca Wisły Kraków związał się z holenderskim potentatem trzyletnim kontraktem, z opcją przedłużenia współpracy o kolejne dwa lata.


Duńczyk Simon Kjaer podpisał z VfL Wolfsburg czteroletni kontrakt. 21-letni obrońca do niemieckiego klubu przeszedł z włoskiego Palermo. Popularne 'Wilki' zapłaciły za piłkarza około 12 mln euro.
Grając na Volkswagen-Arena, Kjaer ma zarabiać rocznie 2,4 mln euro.

Eduardo bramkarzem Genoi. Podstawowy bramkarz reprezentacji Portugalii, Eduardo, został piłkarzem włoskiej Genoi. Portugalczyk trafił na Stadio Luigi Ferraris na zasadzie definitywnego transferu ze Sportingu Braga.


Sebastian Eguren został zaprezentowany jako nowy nabytek Sportingu Gijon. Urugwajczyk przeszedł do Rojiblancos z Villarealu na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem związał się trzyletnim kontraktem.

Mathieu Bodmer podpisał trzyletnią umowę ze swoim nowym pracodawcą - PSG. 27-letni zawodnik przeszedł do Paryża z Lyonu za ok. 3,5 mln euro.
Bodmer w zespole Lyonu występował przez ostatnie trzy lata.


Reprezentant Australii, Mark Bresciano, podpisał dwuletni kontrakt z dwunastym zespołem ubiegłego sezonu Serie A - Lazio Rzym.
30-letni pomocnik przeniósł się do stolicy Włoch na zasadzie wolnego transferu z Palermo, podpisując kontrakt, który gwarantuje mu zarobki w kwocie 1 mln euro za sezon.

Palermo zdecydowało się zatrudnić kolejnego Polaka. Jest nim Kamil Glik. wota transferu nie została ujawniona.

Defensor francuskiego Lorient Laurent Koscielny przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego do Arsenalu Londyn. Warunki transfery pozostały tajne, nieoficjalnie mówi się o kwocie w granicach 10 milionów euro. Koscielny, który podpisał na Emirates długoletnią umowę będzie walczył z "szóstką" na plecach.

Karuzela transferowa nabiera tempa :rock:
Alucard
Alucard
  8 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Palermo zdecydowało się zatrudnić kolejnego Polaka. Jest nim Kamil Glik. wota transferu nie została ujawniona.

600 Tys. :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 lipca 2010
No to mamy już 2 zespoły w II rundzie eliminacji Ligi Europejskiej 2010/11. Przed chwilą w meczu rewanżowym Ruch Chorzów pokonał kazachski Szachtior Karaganda 1:0 (0:0) po bramce Artura Sobiecha z 59 min. Przeciwnikiem Niebieskich w kolejnej rundzie będzie Valetta FC z Malty.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Alucard
Alucard
  8 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciwnikiem Niebieskich w kolejnej rundzie będzie Valetta FC z Malty.

Dupiato;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.