WueRZet
WueRZet
  10 maja 2010 (pierwszy post)

Piłkarska Ekstraklasa wkracza w decydującą, rozstrzygającą fazę zawodów. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane we wtorek 11 maja o godzinie 19.

Plan spotkań :

# 11.05.2010 19:00 Cracovia Kraków - Wisła Kraków

# 11.05.2010 19:00 Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom

# 11.05.2010 19:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice

# 11.05.2010 19:00 Ruch Chorzów - Lech Poznań

# 11.05.2010 19:00 Zagłębie Lubin - Korona Kielce

# 11.05.2010 19:00 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk

# 11.05.2010 19:00 Odra Wodzisław - Śląsk Wrocław

# 11.05.2010 19:00 Polonia Warszawa - Legia Warszawa

Q. Czy po tej kolejce poznamy Mistrza Polski ?
Q. Czy po tej kolejce poznamy zespół/zespoły, które opuszczą najwyższą klasę rozgrywkową ?

Miłej dyskusji.

Kombatant
Kombatant
  11 maja 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A po co Ci szybka piłka? Żeby posłuchać żałosne komentarze Szczęsnego ?

Nie, zeby obejrzec sobie bramki z tej kolejki

RexMundi
RexMundi: trza miec canal + sport i oglądac mulitlige :D na żywo wszystkie mecze

Noooo juz nie szpanuj :ziober2:

:rotfl:

Predator007TSW
Predator007TSW: Kolejki cudów wracają xd

Sugerowanie ze mecze byly ustawione ?

tylko kto mialby ustawiac jezeli kazdy o cos gral ?

kazdy wynik w tej kolejce byl w sumie mozliwy :)
egze
egze
  11 maja 2010

Tak z innej beczki to Radosław Majewski właśnie żegna się ze snami o Premier League. W sumie szkoda, fajnie byłoby widzieć Polaka w tej lidze nie tylko w roli bramkarza.

Kombatant
Kombatant
  11 maja 2010
egze
egze: Tak z innej beczki to Radosław Majewski właśnie żegna się ze snami o Premier League. W sumie szkoda, fajnie byłoby widzieć Polaka w tej lidze nie tylko w roli bramkarza.

Przeciez p. Wojciechowski zarzekal sie ze on wroci do Polonii
no chyba ze anglicy zaplaca około 5mln euro :rotfl::rotfl:
egze
egze
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez p. Wojciechowski zarzekal sie ze on wroci do Polonii no chyba ze anglicy zaplaca około 5mln euro


kluby przecież już dawno się dogadały.
sprawa rozbijała się nie o pieniądze, a oto, że Wojciechowski chciał forsę w jednej racie, a Anglicy chcieli płacić w dwóch.
Z tego co pamiętam to Anglicy w końcu przystali na jedną ratę za co dostali 10 procent upustu.
Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2010

Dawno tu nie zaglądałem ale tytuł dla Lecha musze skomentować:ziober2:
Kiedy było 1:1 w Chorzowie i 0:1 w Krakowie mowie i dupa po tytule aż tu nagle Kriwiets zawsze nienawidzony przeze mnie łysy Jop i w sobote świętujemy na Starym Rynku:rock:

krzychu7818
krzychu7818
  11 maja 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A Odra niestety spadnie.


można by powiedzieć NARESZCIE :)
egze
egze
  11 maja 2010

Co by nie mówić o Odrze to polska piłka wiele tej drużynie zawdzięcza. To tutaj formę odzyskiwało wielu bardzo dobrych piłkarzy jak na polskie warunki, że tylko wspomnę Saganowskiego. To także tam drogę na szczyt zaczynali Grzegorz Rasiak czy Michał Chałbiński. O takim napastniku jak Jacek Ziarkowski już nie wspominając.

Wątpię by po spadku do 1 ligi ta drużyna szybko się podniosła...
A szkoda. Tym bardziej jeśli w lidze ma się utrzymać taka drużyna jak Arka :ninja:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Życzę Ci abyś chociaż choć raz mógł przeżyć takie autentyczne emocje jak ja dzisiaj, czy po meczu z Austrią W. ;)

Podpisuję się pod słowami Michała. Mecz rewanżowy z Austrią był jednym z lepszych jakie oglądałem, a emocje... niezapomniane :)

RexMundi
RexMundi: zdobyłem - 6pkt / jedno trafienie na derby Warszawy

Arka Gdynia - Piast Gliwice - 3 pkt
Cracovia Kraków - Wisła Kraków - 3 pkt
GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk - 1pkt
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom - 0pkt
Odra Wodzisław - Śląsk Wrocław - 0 pkt
Polonia Warszawa - Legia Warszawa - 0 pkt
Ruch Chorzów - Lech Poznań - 3 pkt
Zagłębie Lubin - Korona Kielce - 0 pkt

Razem 10 pkt, czyli średnio :lol:

egze
egze: Oj szykuje się śląski desant do 1 ligi Odry już chyba nic nie uratuje

Z moich kalkulacji wynika tak jak mówisz - spadają Piastunki i Odra. Szkoda mi wodzisławian, liczyłem, że Śląsk spadnie.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Podpisuję się pod słowami Michała. Mecz rewanżowy z Austrią był jednym z lepszych jakie oglądałem, a emocje... niezapomniane :)

Czy Wy nie oglądaliście takich spotkań jak
Hiszpania - Polska 3:2 - finał IO w Barcelonie
Broendby Kopenhaga - Widzew Łódź 3:2 - eliminacje do LM i niezapomniany pan Zimoch
czy hit polskiej ligi Legia - Widzew 2:3 - bezpośredni bój o mistrza polski ( 3 bramki Widzewa w ostatnich 5 min ) :D

tu były emocje
chociaz i Lech dał polskiej piłce wiele adrenaliny :)
...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  12 maja 2010
RexMundi
RexMundi: Czy Wy nie oglądaliście takich spotkań jak Hiszpania - Polska 3:2 - finał IO w Barcelonie Broendby Kopenhaga - Widzew Łódź 3:2 - eliminacje do LM i niezapomniany pan Zimoch czy hit polskiej ligi Legia - Widzew 2:3 - bezpośredni bój o mistrza polski ( 3 bramki Widzewa w ostatnich 5 min ) :D

Oglądałem, choć tylko spotkania Widzewa kojarzę z dobrą świadomością. Fakt to też były emocje, spotkania niezapomniane, ale dla mnie, z wiadomych względów, nieporównywalnie mniejsze niż obecnie :)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  12 maja 2010

Jezeli chodzi o mistrza to wielkie znaczenie w fakcie, ze wygra go Lech ma to, ze Wisla caly sezon grala nie na swoim stadionie.I na pewno gdyby grala na Reymonta chocby przy 1 czy 2 trybunach to na jesien nie przegrala by z Cracovią czy Legia a na wiosne z Arką a i mysle, ze Lecha by pokonala. Kolejorz gral te runde juz na swoim stadionie takze to by gigantyczny plus. Gdyby Wisla grala te runde na Reymonta to nawet mimo slabej gry, takie cos jak z Korona czy Arka by sie nie prydarzyło bo jednak roznica jest ogromna miedzy grą na sowim stadionie chocby przy jednej trybunie a gra na obczyznie. Sami pamietacie jak elchowi szło we Wronkach a WIsla musiala grac nie u siebie caly rok także niech pare osob popatrzy trzeźwo na sytuacje

Donald WHO YOU?

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 maja 2010
RexMundi
RexMundi: Czy Wy nie oglądaliście takich spotkań jak Hiszpania - Polska 3:2 - finał IO w Barcelonie Broendby Kopenhaga - Widzew Łódź 3:2 - eliminacje do LM i niezapomniany pan Zimoch czy hit polskiej ligi Legia - Widzew 2:3 - bezpośredni bój o mistrza polski ( 3 bramki Widzewa w ostatnich 5 min ) :D

No nie oglądałem, bo np. IO w Barcelonie jak były to 5 lat miałem :lol:

Predator007TSW
Predator007TSW: Jezeli chodzi o mistrza to wielkie znaczenie w fakcie, ze wygra go Lech ma to, ze Wisla caly sezon grala nie na swoim stadionie.I na pewno gdyby grala na Reymonta chocby przy 1 czy 2 trybunach to na jesien nie przegrala by z Cracovią czy Legia a na wiosne z Arką a i mysle, ze Lecha by pokonala. Kolejorz gral te runde juz na swoim stadionie takze to by gigantyczny plus. Gdyby Wisla grala te runde na Reymonta to nawet mimo slabej gry, takie cos jak z Korona czy Arka by sie nie prydarzyło bo jednak roznica jest ogromna miedzy grą na sowim stadionie chocby przy jednej trybunie a gra na obczyznie. Sami pamietacie jak elchowi szło we Wronkach a WIsla musiala grac nie u siebie caly rok także niech pare osob popatrzy trzeźwo na sytuacje

Już się zaczyna szukanie wytłumaczenia przez kibiców Wisły :lol:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

krzychu7818
krzychu7818
  12 maja 2010
RexMundi
RexMundi: Hiszpania - Polska 3:2 - finał IO w Barcelonie


popłakałem sie po tym meczu :and:

Predator007TSW
Predator007TSW: Gdyby


gdyby babcia miała wąsy...

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  12 maja 2010

Nie szukam wytlumaczenia tylko staram sie otrzeźwić niektórych ludzi.

Donald WHO YOU?

egze
egze
  12 maja 2010

Dzisiaj w ważnym spotkaniu 1 ligi Pogoń na swoim stadionie uległa Górnikowi Zabrze 0-2 po bramkach Świątka (świetne dośrodkowanie Magiery z rzutu rożnego) i Przybylskiego.
Gra obu ekip momentami mogła się bardzo podobać, wręcz lepiej oglądało się to spotkanie od toczonego równolegle finału Pucharu Europy.
Górnik tym zwycięstwem zapewnił sobie powrót na drugie miejsce w tabeli. Na potknięcie Zabrzan bardzo liczono zapewne w Nowym Sączu. Sandecja bardzo niespodziewanie zajmuje bowiem wysokie 3 miejsce i do końca powinna walczyć o awans.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.