JimiHendrix
JimiHendrix
  12 lutego 2010 (pierwszy post)

Ten dzień nastał,12 luty,piątek,dzień rozpoczynający NBA All Star Weekend. Dzisiaj mecz Rookies vs. Sophomores niewątpliwie będzie to ciekawe widowisko.A oto składy :

Drużyna Rookies:
Taj Gibson (Chicago Bulls)
Jonas Jerebko (Detroit Pistons)
Stephen Curry (Golden State Warriors)
Brandon Jennings (Milwaukee Bucks)
Jonny Flynn (Minnesota Timberwolves)
James Harden (Oklahoma City Thunder)
Omri Casspi (Sacramento Kings)
Tyreke Evans (Sacramento Kings)
DeJuan Blair (San Antonio)

Drużyna Sophomores:
Derrick Rose (Chicago Bulls)
Marc Gasol (Memphis Grizzlies)
O.J. Mayo (Memphis Grizzlies)
Michael Beasley (Miami Heat)
Danilo Gallinari (New York Knicks)
Eric Gordon (Los Angeles Clippers)
Kevin Love (Minnesota Timberwolves)
Brook Lopez (New Jersey Nets)
Russell Westbrook (Oklahoma City Thunder)

Choć osobiście stawiam na drużynę Sophomores to w tym sporcie wszystko może się zdarzyć a jak wiemy Rookies nie odpuszczą tak łatwo.Pewnym nieporozumieniem w drużynie rookies może być Jonny Flynn,statystyki ma całkiem w porządku natomiast jego styl gry wydaje mi się że nie pasuje do tego meczu.

Znane są także składy ASG (All Star Game)

Gwiazdy Zachodu: Steve Nash, Kobe Bryant, Carmelo Anthony, Tim Duncan, Amare Stoudemire
Gwiazdy Wschodu: Allen Iverson, Dwayne Wade, LeBron James, Kevin Garnett, Dwight Howard

Ciekawostką tutaj jest fakt iż w gwiazdach zachodu nie zagra Kobe Bryant (kontuzja kostki) oraz Allen Iverson (chore dziecko).Komisarz NBA wytypował już graczy zamiennych.Zamiast Bryanta na parkiecie zobaczymy Jasona Kidda z Dallas Mavericks a zamiast Iversona ,Davida Lee z New York Knicks.

Ale i bez tych graczy zapowiada się ciekawy mecz,i w mojej skromnej opinii wygra wschód ale to się jeszcze okaże.

Pozdrawiam oraz zapraszam do wypowiedzi.

thomas893
thomas893
  12 lutego 2010

już All Star Weekend :szok: Ale zleciało ;p Generalnie nie interesuję się NBA, więc zwisa mi, kto wygra, kto przegra itd ;p Niech sobie wygra wschód, o! :D

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 lutego 2010

a no tak .. czekałem czekałem i wyleciało mi z głowy że to już dziś

nawet dobrze się składa bo obejrzę ceremonie otwarcia a przy okazji mecz debiutantów z drugoroczniakami

nie wspomniałeś niestety o jutrzejszym dniu
konkurs wsadów . czy za 3 pkt. rzuty

osobiście obejrzę - kibicuje widowisku
rok temu podobało mi się prezentacja graczy no i Shaq tańczący z JabbaWockeeZ

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 lutego 2010

To skandal, że Gortata nie powołali ...

JimiHendrix
JimiHendrix
  12 lutego 2010

No tak o 3 point shootout oraz Slam Dunk Contest zapomniałem,to również będzie bardzo ciekawe,co do Gortata on sam mówi że do jego spełnienie marzeń ale jak wszyscy wiemy jest to młody zawodnik i ma jeszcze czas,ciężki trening a na pewno zostanie powołany,jak nie w przyszłym roku to za dwa lata :)

Nimfoman69
Nimfoman69
  13 lutego 2010
LeonGrande
LeonGrande: To skandal, że Gortata nie powołali ...

hahahaha

w eliminacjach konkurs wsadow wygral Damar deRosen i to on bedzie jako czwarty
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  13 lutego 2010

A gdzie gwiazda rapu, Tony Parker??? :D

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  13 lutego 2010

DLa mnie DeJuan Blair zasluzyl na mvp dzisiejszego meczu. 22pkt,23zbiorkki a ta akcja gdy w konrataku odbił pilke od tablicy i zapakował cudnie. GO SPurs Go :D

Donald WHO YOU?

Nimfoman69
Nimfoman69
  13 lutego 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: DLa mnie DeJuan Blair zasluzyl na mvp dzisiejszego meczu. 22pkt,23zbiorkki a ta akcja gdy w konrataku odbił pilke od tablicy i zapakował cudnie. GO SPurs Go

zaraz bede ogladal wiec koniec spoilowania:D
JimiHendrix
JimiHendrix
  13 lutego 2010

oooo tak piękny mecz :) I moje przeczucia co do pierwszoroczniaków się sprawdziły,natomiast mam mieszane uczucia co do Evansa,równiez uważam ,że to Blair powinien zostać MVP tego meczu .

Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  13 lutego 2010

Mam nadzieje ze wsadow nie wygra znowu Nate Robinson bo to zal :zonk:

Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  13 lutego 2010

A caly mecz wygra Wschod. Bez Kobe nie ma szans.

JimiHendrix
JimiHendrix
  14 lutego 2010

A jednak,Nate Robinson wygrał uzyskując 51 % głosów,mimo iż nie był najlepszy,no ale cóż trudno się mówi :)

Nimfoman69
Nimfoman69
  14 lutego 2010

do bani ten konkurs wsadow nic ciekawego

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 lutego 2010

Robinson wygrywa tylko dlatego, ze jest taki niski. CHociaz ze wysztskich trzech wygranych ta z dzisiaj byla najbardziej zasluzona ale i obsada lipna. Przeciez RObinson przewaznie nawet pilki nie pakuje do kosza tylko ją wrzuca bo niemzoe dostac, nie raz jego "wsadow" nie powinno sie nazywac wsadami.

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.