RozbierzSieKotq69
RozbierzSieKotq69
  5 stycznia 2010 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Angielska Premier League została uznana za najsilniejszą ligę piłkarską w 2009 roku w rankingu Międzynarodowego Stowarzyszenia Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS). Polska ekstraklasa została sklasyfikowana na 43. miejscu, o trzy pozycje niżej niż w ubiegłym roku. Na drugiej pozycji została umieszczona liga hiszpańska, a na trzeciej niemiecka. Najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce została uznana za słabszą m.in. od: gruzińskiej, estońskiej, wenezuelskiej i ekstraklasy Angoli czy Uzbekistanu. Ranking IFFHS na najlepszą ligę w 2009 roku: 1. Anglia 1187 pkt 2. Hiszpania 1077 3. Niemcy 1031 4. Brazylia 941 5. Włochy 920 6. Francja 899 ... 43. Polska 348

co myslicie o tym??
czy nasza ekstraklasa rzeczywiscie jest slabsza od gruzinskiej czy uzbekistanskiej??
czy pan lato cos z tym zrobi??
WueRZet
WueRZet
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co myslicie o tym??

To samo co o poprzednich rankingach stowarzyszenia. Że tyle ma wspólnego z aktualnym stanem rzeczy co psia kupa z kuchnią francuską :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy nasza ekstraklasa rzeczywiscie jest slabsza od gruzinskiej czy uzbekistanskiej??

Nie. I dziwie się, że ktoś może myśleć inaczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy pan lato cos z tym zrobi??

Nie. Dlatego należy go usunąć.
boleslawianin
boleslawianin
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co myslicie o tym??

ze Polska jakos tak za wysoko jest :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: a na trzeciej niemiecka.

hahahahahaha

to mnie rozbawiło.
Coz te ich rankingi zawsze byly smieszne i nijak majace sie z rzeczywistoscia.
RozbierzSieKotq69
RozbierzSieKotq69
  5 stycznia 2010

to na jakiej podstawie oni wyliczaja ten ranking??ktos wie?

koraspl
koraspl
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Stowarzyszenia Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS)

:crylol:
Nie wiem czemu ale te wszystkie statystyki tego stowarzyszenia zawsze poprawiaja mi nastroj.:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: co myslicie o tym??

Mysle ze nie mozna brac powaznie pod uwage ich statystyk

Konto usunięte
Konto usunięte: czy nasza ekstraklasa rzeczywiscie jest slabsza od gruzinskiej czy uzbekistanskiej??

Jezeli mamy brac pod uwage wszystkie aspekty to nie...

Konto usunięte
Konto usunięte: czy pan lato cos z tym zrobi??

Tu Lato raczej nie ma nic do powiedzenia to glebszy problem
WueRZet
WueRZet
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to na jakiej podstawie oni wyliczaja ten ranking??ktos wie?

Tylko oni to wiedzą :and:
boleslawianin
boleslawianin
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to na jakiej podstawie oni wyliczaja ten ranking??ktos wie?


Jak czasem czytam te rankingi to obstawiam ze na postawie zmagań owych panów w Fifa oraz Pes.
:ziober2:
smencik
smencik
  5 stycznia 2010

W naszej piłce od dalekich czasów panuje zima i żadne Lato z nią sobie nie poradzi :ziew:

thomas893
thomas893
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co myslicie o tym??

myślę, że olewam to sikiem prostym :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy nasza ekstraklasa rzeczywiscie jest slabsza od gruzinskiej czy uzbekistanskiej??

bez przesady

Konto usunięte
Konto usunięte: czy pan lato cos z tym zrobi??

on im po angielsku nagada ! :lol:
DarekLosu
DarekLosu
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co myslicie o tym??

Takie ranking nigdy nie są miarodajne.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy nasza ekstraklasa rzeczywiscie jest slabsza od gruzinskiej czy uzbekistanskiej??

W Uzbekistańskiej lidze jest gwiazda jakiej w Polsce nigdy nie było i w najbliższych latach nie będzie. Co prawda już podstarzała, ale zawsze i do tego jeden z najsłynniejszych trenerów świata.. Myślę, że ten mistrz Uzbekistanu mógłby sobie spokojnie radzić w naszej lidze.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy pan lato cos z tym zrobi??

Akurat tutaj to nie od Laty najbardziej zależy.
Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Anglia 1187 pkt 2. Hiszpania 1077 3. Niemcy 1031 4. Brazylia 941 5. Włochy 920 6. Francja 899 ... 43. Polska 348

Anglia fakt szybka piłka i ładna ale wole hiszpańską mimo co bo jest bardziej techniczna.. te dwie ligi najmocniejsze są jakby niebyło.. Francuska liga jest tez mocna ale ciut za nisko by mogła tak przed niemiecką być która jest za wysoko moim zdaniem.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy nasza ekstraklasa rzeczywiscie jest slabsza od gruzinskiej czy uzbekistanskiej??

Nie jesteśmy ligą mocniejsza na pewno od tych dwóch aa 43 pozycja wydaje mi się w sam raz...

Konto usunięte
Konto usunięte: czy pan lato cos z tym zrobi??

Lato nic niezrobi i niezrobił z naszą piłką jedynie to ją popsuł.. teraz drży tylko o to by mu pensji niezmniejszyli z 50tys. na 10. czego mu życze.. piłkarz wielki ale działacz żaden.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co myslicie o tym??

Zwolnić, wyburzyć, zaorać, posiać buraki.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy nasza ekstraklasa rzeczywiscie jest slabsza od gruzinskiej czy uzbekistanskiej??

Mi się wydaje, że od uzbekistanskiej na pewno nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy pan lato cos z tym zrobi??

A co on ma do tego?:lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Carlsb
Carlsb
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Międzynarodowego Stowarzyszenia Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS).


taaaa ... znowu oni hehe :D

Konto usunięte
Konto usunięte: co myslicie o tym??


ja się dziwię, że im się chce to wszystko liczyć hehehe

Konto usunięte
Konto usunięte: czy nasza ekstraklasa rzeczywiscie jest slabsza od gruzinskiej czy uzbekistanskiej??


nasza liga jest silna pod względem obrony ;] mało goli pada hehe

Konto usunięte
Konto usunięte: czy pan lato cos z tym zrobi??


taa wejdzie i im powie : " co wy kur** możecie wiedzieć o futbolu" .. i pozamiata ... nasz Grzesiu ;]
WueRZet
WueRZet
  5 stycznia 2010
Miwik88
Miwik88: Nie jesteśmy ligą mocniejsza na pewno od tych dwóch aa 43 pozycja wydaje mi się w sam raz...

Jeśli serio bierzesz do serca ten śmieszny ranking to możesz nie zgodzić się z tym, że nasza liga jest silniejsza od amerykańskiej MLS, szwedzkiej Allsvenskan, czy od cypryjskiej nad którą ostatnio wszyscy się uparto spuszczają :ninja:
gife
gife
  6 stycznia 2010

Janku, wytłumacz mi, skąd wiesz, że NASZA lepsza od MLS, Cypryjskiej i Szwedzkiej? porównywałeś tak samo, jak tamci analitycy, czy masz tabelki w mózgu :D
ludzie..nie popadajcie ze skrajności w skrajność..
sytuacja Naszej ligi jest tak chuyowa, że smród się ciągnie latami i będzie uprzątnięty po wymarciu 80% działaczy..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.