Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  18 grudnia 2009 (pierwszy post)

Przedszyskim pary LM.Jakie byscie chcieli obejrzec mecze w tej fazie?

rozstawione

Barca,Real,Fiorentina,Arsenal,MU,Sevilla,Bordeaux,Chelsea

Nierozstawione

Lyon,Inter,Milan,Olymiacos,Bayern,Stuttgart,Porto,CSKA

Ja bym chcial tak:

Fiorentina-Olympiacos
Chelsea-Inter
Bayern-Sevilla
Milan-MU
Barca-CSKA
Real-Lyon
Bordeaux-Porto
Arsenal-Stutgart

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  20 grudnia 2009
Mysterious321
Mysterious321: Myślę że los oszczędził kibiców i w tym roku pary 1/8 finału są dość ciekawe, może być sporo emocji. Jeśli chodzi o hity to faworytami do gry w ćwierćfinale wydają się być Real, Manchester i Chelsea. Faworytem całych rozgrywek jest natomiast Real Madryt, który po wzmocnieniach dokonanych latem i przy wspaniałej grze swoich największych gwiazd, takich jak Ronaldo, Kaka czy Gonzalo Higuain, będzie chciał za wszelka cenę po 8 latach znów wywalczyć najcenniejsze trofeum w europie, zwłaszcza, że Królewscy są potencjalnymi gospodarzami finału, który rozegrany zostanie tym razem na Estadio Santiago Bernabeu. Oczywiście w roli faworyta należy również nadmienić innego potentata z Hiszpanii, obrońców tytułu FC Barcelonę. Tylko że jak wiemy, jeszcze żadnemu zespołowi w historii nie udało się obronić tytułu odkąd rozgrywki te przyjęły formułę Ligi Mistrzów. Do walki powinny włączyć się także Chelsea, Manchester i Bayern. Niemniej jednak wszystkie te kluby wydaja się mieć na chwilę obecną nico mniej potencjału od podopiecznych Manuela Pellegriniego


Spokojna Twa rozczochrana.Real nie ma szans na tytul.Z kazdym zespolem z wyzszej polki udowodnili w tym sezonie ze sa dobzi na slabszych.A porazki z Milanem czy Barca pokazuja ze nie stac ich na wygrywanie z najlepszymi
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  20 grudnia 2009
Radomatu11
Radomatu11: Po porostu sa w katastrofalnej formie.Szkoda Juve

Od meczu z Bayernem...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 grudnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Od meczu z Bayernem...

a Bayern od meczu z Juve idzie jak burza

wskoczyl na odpowiedni tor :woot:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  20 grudnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: wskoczyl na odpowiedni tor

Na pewno w siebie uwierzyli... Mam nadzieję, że forma po nowym roku nie zniknie i potwierdzą ją z jakimś lepszym rywalem niż ostatni zespół Bundesligi (który gra w 1/16 LE :crylol:).
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 grudnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: ostatni zespół Bundesligi (który gra w 1/16 LE ).

Coz tak to jest jak sie sprowadza do siebie Wichniarka, czlowieka ktory jest fachowcem w spuszczaniu klubów z bundesligi :crylol:

a co do samego Bayernu jeszcze, to chyba kibice tego klubu w tym i Ty rzecz jasna zalujecie ze 1/8 LM dopiero w lutym :mrgreen:
smencik
smencik
  21 grudnia 2009
Radomatu11
Radomatu11: Spokojna Twa rozczochrana.Real nie ma szans na tytul.Z kazdym zespolem z wyzszej polki udowodnili w tym sezonie ze sa dobzi na slabszych.A porazki z Milanem czy Barca pokazuja ze nie stac ich na wygrywanie z najlepszymi

Real ze spotkania na spotkanie gra coraz lepiej i możliwe, że tak pozostanie, bo widać że łapią rytm, ale co ty o tym możesz wiedzieć :)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  21 grudnia 2009

Spokojnie, strzelić Saragossie 6goli to nie jest znowu wielka sztuka, bardzo jestem ciekaw jak Real wygladał by w meczu z CHelsea,MU czy Arsenalem w pełnym składzie.

Donald WHO YOU?

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  21 grudnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: a co do samego Bayernu jeszcze, to chyba kibice tego klubu w tym i Ty rzecz jasna zalujecie ze 1/8 LM dopiero w lutym

LM jak LM... Mi najbardziej zależy na tym, aby Bayern ponownie został mistrzem Niemiec bo 2 lata przerwy od mistrzostwa (ostatni raz Bayern był na pierwszym miejscu Bundesligi po ostatniej kolejce sezonu 2007/2008 :wtf:) mając takich piłkarzy to naprawdę...
Nie wypada :mrgreen:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  21 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Spokojnie, strzelić Saragossie 6goli to nie jest znowu wielka sztuka, bardzo jestem ciekaw jak Real wygladał by w meczu z CHelsea,MU czy Arsenalem w pełnym składzie.

Osobiście uważam, że nawet Sevilla byłaby sobie w stanie poradzić z będącymi w średniej formie ManU czy Arsenalem... Sam miałem nadzieje, że Bayern w 1/8 LM trafi właśnie na ManU.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  21 grudnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Osobiście uważam, że nawet Sevilla byłaby sobie w stanie poradzić z będącymi w średniej formie ManU czy Arsenalem... Sam miałem nadzieje, że Bayern w 1/8 LM trafi właśnie na ManU

Man.UTD to zawsze Man.UTD teraz maaja olbrzymie problemy kadrowe zwłaszcza z obroną z FUlham stracili 2 gole ale wczesniej grajac z pomocnikami na stoperze radzili sobie nieźle. Arsenal ma również u siebie szpital i to nie gra 2 najwazniejszych graczy z formacji ofensywnych czyli Cesc i Robin o reszcie nie wspomnę. Być może teraz taka Sevilla a nie mówiąc Real poradzili by sobie z MU czy Arsenalem ale w lutym czy w marcu po ponownyym poskładaniu sie druzyn(MU i Arsenalu) oraz możliwych transferów United to wątpie.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  21 grudnia 2009

Z fulham oczywiscie 3 sory

Donald WHO YOU?

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  21 grudnia 2009

Prawda jest taka ze Barca podwyzsza poziom tej ligi.Tak samo bylo z Milanem pare sezonow temu

smencik
smencik
  22 grudnia 2009

Taa bo Barca to jest bóstwo i najlepiej ją wyznawać... Wszyscy widzą, że Barca w tym sezonie dostaje zadyszki już na samym początku i mogę się założyć, że pod koniec sezonu będzie grała kompletną kichę tak, jak to było za czasów Rijkaarda po podwójnej koronie.

thomas893
thomas893
  22 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i mogę się założyć, że pod koniec sezonu będzie grała kompletną kichę tak, jak to było za czasów Rijkaarda po podwójnej koronie.

Chyba byś tego nie chciał? ;p Co to by wtedy był za sezon, jakby zero rywalizacji o majstra było? ;p
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  22 grudnia 2009

smencik

Oj to musisz sie przygotowac na jeszce jeden przynajmniej sezon ze sukcesami Barcelony bo Rijkard je osiągał przez 2 lata zadyszki dostał w trzecim:D Ale czy ja wiem czy zadyszka, wtedy Barca oddała tytuł Realowi robiąc ewidentne jaja, Barca bawiłą sie z rywalami Real walczył do upadlego o kazdy pkt i udało mu sie. Nawet po owczesnym bilansie bramkowym to widac.

Ale kochany obecna Barca jest naprawdę inna niz czasy upadku Rijkarda. Inny trener, z o wiele wiekszym autorytetem, nie ma juz gwiazdek takich jak Deco i R10. Do tgo barca dalej łamie wszelkie uukłady, wygrywa często mecze nie do wygrania, przełamuje kazde nawet najgorsze statystyki itp itd. Jezeli przyjdzie jeszce jakis gracz w styczniu żeby wzmocnic szczegolnie pomoc bo Xavi musi miec wsparcie a Iniesta łapie czesto kontuzje miesniowe to jestem spokojny, że wygrają Lige badz LM bo jednak wygrac te 2 trofea powtórnie bedie strasznie ciezko.

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.