SebastianOfficiall
SebastianOfficiall
  16 grudnia 2019 (pierwszy post)

Chciałbym was zapytać o Polską Piłkę nożną czy lubicie? Chodzi o naszą reprezentację, oraz jakiego zawodnika uwielbiacie z naszej Reprezentacji? ⚽️

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym was zapytać o Polską Piłkę nożną czy lubicie?


Lubię :pilka:
A dodam że naszej Polskiej ligi nie da się oglądać.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi o naszą reprezentację, oraz jakiego zawodnika uwielbiacie z naszej Reprezentacji? ⚽️
Uwielbiałem "Piszczka" ale teraz "Zieliński z Napoli" na nim skupiam oko, i śledzę jego rozwój piłkarski, ma chłopak dobry talent i jest również dobrym dryblerem.
A ty kogo uwielbiasz z Reprezentacji?
HardStyled83ddd0a
SebastianOfficiall
SebastianOfficiall
  16 grudnia 2019
Owad
Owad: Uwielbiałem "Piszczka" ale teraz "Zieliński z Napoli" na nim skupiam oko, i śledzę jego rozwój piłkarski, ma chłopak dobry talent i jest również dobrym dryblerem. A ty kogo uwielbiasz z Reprezentacji?


Ja skupiam się na rozwoju młodych piłkarzy, którzy debiutują w naszej Reprezentacji. Jerzy Brzęczek nadaje się na trenera , ale jeszcze dużo mu brakuje do Nawałki który doprowadził naszą drużynę na szczyt Euro2016.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja skupiam się na rozwoju młodych piłkarzy, którzy debiutują w naszej Reprezentacji.

Racja, tutaj też należy skupić uwagę. Nie powiem bo też śledzę i oglądam młodych do U17/U21 jak graja i z nie których perełki mogą być.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jerzy Brzęczek nadaje się na trenera , ale jeszcze dużo mu brakuje do Nawałki który doprowadził naszą drużynę na szczyt Euro2016.

Czy ja wiem czy się nadaje, jak by my mieli silniejszą grupę Eliminacyjną do Euro 2020 to na pewno by my nie weszli. Nawałka nie do prowadził tylko sami piłkarze grą sie doprowadzili tam gdzie byli i w przypadku Brzęczyka to również piłkarze sami wywalczyli sobie awans. Trener to tylko taka marionetka jest, i do niczego nie potrzebna.
HardStyled83ddd0a
SebastianOfficiall
SebastianOfficiall
  16 grudnia 2019
Owad
Owad: SebastianOfficiall: Ja skupiam się na rozwoju młodych piłkarzy, którzy debiutują w naszej Reprezentacji. Racja, tutaj też należy skupić uwagę. Nie powiem bo też śledzę i oglądam młodych do U17/U21 jak graja i z nie których perełki mogą.


U nas w Polsce nigdzie ale to nigdzie nie ma szkółek piłkarskich gdzie taka młodzież mogła by się uczyć od małego, w innych krajach takie szkółki istnieją i zobacz Czy Brazylia , Hiszpania , Włochy, Francja , Anglia gdzie sami szejkowie wykładają grube pieniądze.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: U nas w Polsce nigdzie ale to nigdzie nie ma szkółek piłkarskich gdzie taka młodzież mogła by się uczyć od małego, w innych krajach takie szkółki istnieją i zobacz Czy Brazylia , Hiszpania , Włochy, Francja , Anglia gdzie sami szejkowie wykładają grube pieniądze.

E tam bez przesady, w Polsce również są szkółki piłkarskie, tylko nie jest tak głośno o nich. U nas tak jest np liga, pokaże się z 3 lub 4 piłkarzy dobrych z naszej ligi to klub już ich sprzedaje za kilka tysięcy lub zatrzymać piłkarzy w klubach żeby stworzyć chociażby z 2 lub 3 kluby polskie mocne, ale nie pazerność na kasę tylko jest, sprzedać i kasę wziąć.
HardStyled83ddd0a
SebastianOfficiall
SebastianOfficiall
  16 grudnia 2019

Sądzę, że u nas właśnie pieniądz rządzi w Lidze , gdzie mocnych zawodników nie trzyma się w Polskich , a zagranicznych ligach. Płacą Euro, nie Pl , u nas szkółki Piłkarskie ma tylko Wisła Kraków i Legia Warszawa.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sądzę, że u nas właśnie pieniądz rządzi w Lidze , gdzie mocnych zawodników nie trzyma się w Polskich , a zagranicznych ligach. Płacą Euro, nie Pl ,

Dokładnie.
HardStyled83ddd0a
sergiusz88
Posty: 5 (po ~68 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sergiusz88
  22 grudnia 2019

Jeżeli, chodzi o szkółki piłkarskie....

To w Polsce jest ich od groma.

Sebastjano
Sebastjano
  25 grudnia 2019
sergiusz88
sergiusz88: Jeżeli, chodzi o szkółki piłkarskie.... To w Polsce jest ich od groma.


Tak , proszę podaj szczegóły;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  25 grudnia 2019
sergiusz88
sergiusz88: To w Polsce jest ich od groma.

Zgadza się :)
HardStyled83ddd0a
Sebastjano
Sebastjano
  25 grudnia 2019

W Polsce , ale gdzie dokładniej? O to mi chodzi 🤗

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  25 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: W Polsce , ale gdzie dokładniej?

Np, u mnie na wsi jest klub co prowadzi szkółkę i szkoli młodych.
HardStyled83ddd0a
sergiusz88
Posty: 5 (po ~68 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sergiusz88
  26 grudnia 2019

W moim miasteczku też jest szkółka.
A w Polsce, największą szkółkę to chyba ma Lech Poznań. ( ale nie jestem do końca, co do tego pewien)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.