BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 grudnia 2019 (pierwszy post)

Hejo,

w dzisiejszych czasach posiadanie prawka i samochodu to juz w zasadzie standard...
Zatem...
Pochwalcie sie:
1. ile mieliscie lat, gdy przystapiliscie do egzaminu na prawo jazdy?
2. Udalo sie Wam zdac od razu, czy moze probowaliscie kilka razy?
3. Co bylo dla Was najtrudniejsze podczas egzaminu?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 grudnia 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Hejo

Hejka.
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 1. ile mieliscie lat, gdy przystapiliscie do egzaminu na prawo jazdy?

26 lat.
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 2. Udalo sie Wam zdac od razu, czy moze probowaliscie kilka razy?

Za 5 razem zdałem.
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 3. Co bylo dla Was najtrudniejsze podczas egzaminu?

Testy były najtrudniejsze.
HardStyled83ddd0a
Jendrano
Jendrano
  8 grudnia 2019

1. 19 2. Jazda za 2 razem, wymusilem bo zatrzymalem sie na skrzyzowaniu i obczailem ze dziadek jedzie, i nim dojedzie to ja kur**a 3 razy przejade, no i ruszyl a ten ch**as mnie uwalil. Teoretyczny za 2 razem 3. Testy sa najgorsze, sa nie logiczne i trzeba wykuc ksiazke jak chcesz zdac, wg mnie jakis debil to projektowal. A ty złotowłosa ? I czym jezdzisz? ;p

cyckisom
cyckisom
  15 grudnia 2019

1. 19 i 21
2. Obydwie kategorie tak
3. Nie pamietam, więc chyba nic

partician
partician
  16 grudnia 2019

1. 19
2. 1
3. Stres😂

oam
oam
  16 grudnia 2019

1. 22
2. 1
3. Stres ;-)

sergiusz88
Posty: 5 (po ~68 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sergiusz88
  22 grudnia 2019

1.23 lata
2. Za drugim razem
3. Noga na gazie, mi się non stop trzęsła :D

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  23 grudnia 2019

1.32 lata
2.testy za 5 razem, A jazda za 2 razem
3.stresy jeśli chodzi o jazdy nie miałem żadnego

zunri
zunri
  5 stycznia 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 1. ile mieliscie lat, gdy przystapiliscie do egzaminu na prawo jazdy?

18

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 2. Udalo sie Wam zdac od razu, czy moze probowaliscie kilka razy?

Zdałem za 1 razem

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 3. Co bylo dla Was najtrudniejsze podczas egzaminu?

Właściwie to nie było takiej rzeczy. Może przez to, że w poczekalni wynikło małe spięcie z moim egzaminatorem przez co zostałem nazwany gówniarzem. I wtedy uznałem, że pewnie mnie obleje dzięki czemu jakiś tam stres opadł sam z siebie i wszystko poszło bez problemu :)
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  19 stycznia 2020
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: ile mieliscie lat, gdy przystapiliscie do egzaminu na prawo jazdy?


25
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Udalo sie Wam zdac od razu, czy moze probowaliscie kilka razy?
Po wyjeżdżeniu 28h przerwałam kurs na 1,5 roku wszystkie egzaminy zdałam za pierwszym razem wciąż nie wiem jak
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Co bylo dla Was najtrudniejsze podczas egzaminu?

Byłam po 18h pracy w nocy mega zmęczona i chciałam to odbębnić jak najszybciej z racji senności nie stresowałam się ale miałam już ta wyeksploatowane auto zwłaszcza sprzęgło cud,że nie zgasło . Nawet z instruktorem założyłam się o flaszkę,że nie zdam,bo nie czułam się dobrze za kierownicą i tak nie jeżdżę autem do dziś.
Damian241
Damian241
  24 stycznia 2020
wziac
wziac: Byłam po 18h pracy w nocy mega zmęczona i chciałam to odbębnić jak najszybciej z racji senności nie stresowałam się ale miałam już ta wyeksploatowane auto zwłaszcza sprzęgło cud,że nie zgasło .


Takie są właśnie skutki robienia takiego kursu gdy się już pracuje. Sam też kiedyś podchodziłem do kursu dwa razy, bo po prostu przez pracę nie byłem wstanie nawet wyjeździć wymaganych godzin. U mnie jeszcze był taki praoblem, że szefostwa nie interesowało moje prawko i miałem problemy ze zwalnianiem się na jazdy. Instruktor też późnymi godzinami nie chciał jeździć i w tamtym momencie miałem dwa wyjścia albo rzucić kurs, albo pracę. Porzuciłem kurs, ale w tamtym momencie żałowałem tego bardzo mocno eh
cyckisom
cyckisom
  31 stycznia 2020
wziac
wziac: założyłam się o flaszkę,


To już wiesz czemu zdałaś, chciał flachę wygrać :lol:.
Rafalko92
Rafalko92
  31 stycznia 2020
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Hejo, w dzisiejszych czasach posiadanie prawka i samochodu to juz w zasadzie standard... Zatem... Pochwalcie sie: 1. ile mieliscie lat, gdy przystapiliscie do egzaminu na prawo jazdy? 2. Udalo sie Wam zdac od razu, czy moze probowaliscie kilka razy? 3. Co bylo dla Was najtrudniejsze podczas egzaminu?

Zacząłem robić prawko w wieku 17 lat 3 miesiące przed 18stką ktorą miałem 25stycznia. Zdałem prawko za 2 razem oblałem przez stres na jezdzie. Egzamin zdałem 22lutego. Najtrudniesze to chyba było to zeby po prostu pozbyć się zbędnego stresu
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  1 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: To już wiesz czemu zdałaś, chciał flachę wygrać .

Zakład był z instruktorem nie egzaminatorem :)
cyckisom
cyckisom
  1 lutego 2020

A to sorki, mój błąd.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.