DzikiDzik30
DzikiDzik30
  1 stycznia 2017 (pierwszy post)

Witam wie ktoś jak usunąć zywice z lakieru samochodowego jakiś środek może sprawdzony?

Krzyniek1
Krzyniek1
  1 stycznia 2017

Żywica techniczna czy co tam masz ? -

DzikiDzik30
DzikiDzik30
  2 stycznia 2017

Nie wiem jakiś kondon mi polala dźwi

Krzyniek1
Krzyniek1
  2 stycznia 2017

Spróbuj namoczyć czysta tetrowa pieluchę bądź inna taka delikatna szmatkę zmymaczem sylikonow , tylko nie używaj ręcznika papierowego W ostateczności rozpuszczalnik nitro ( z czerwonym korkiem )

CichyBob18
Posty: 134 (po ~131 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 35
CichyBob18
  2 stycznia 2017

Są specjalne zmywacze do smoły i żywic w sklepach motoryzacyjnych, widzialem cos takiego w norauto ale nie uzywalem wiec nie wiem jak działa

xkruk
xkruk
  3 stycznia 2017

może spróbuj delikatnie podgrzać suszarka i potem umyć jakimś dobrym płynem

DzikiDzik30
DzikiDzik30
  3 stycznia 2017

Opalania podgrzalem ale lekko lakier się brązowy zrobił bo mam biały lakier haha i opalania zeszło troszkę ale znowu musze znacznie mocniej podgrzać a nie wiem czy brązowe ślady po opalać zejdą jakoms pasta polerska

DzikiDzik30
DzikiDzik30
  3 stycznia 2017

Opalarka słownik w tel słowa mi zmienia wrrr

CichyBob18
Posty: 134 (po ~131 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 35
CichyBob18
  4 stycznia 2017

No nie wiem czy nie przegrzales lakieru jak tak to raczej to już nie zejdzie

DzikiDzik30
DzikiDzik30
  4 stycznia 2017

Nie no troszkę zbrqzowial a żywica pod takim nagrzaniem zeszła na szmatcce i jak wziąłem pastę polerska to i zabrqzowienie zeszło .chodzi o to żeby to zrobić mniej ryzykowny sposobem bo powiem ze długo nagrzewalem żeby zeszła żywica no i 2 razy pasta poszła wiec kawałek zeszlo

CichyBob18
Posty: 134 (po ~131 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 35
CichyBob18
  4 stycznia 2017

To dobrze :-) ale z opalarka trzeba uwazac przy lakierze i przy szybach

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  4 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam wie ktoś jak usunąć zywice z lakieru samochodowego jakiś środek może sprawdzony?

Weź zwykłą szmatkę i zamocz ją w benzynie 95 , zejdzie bez problemu . Sam tak czyszczę . ale po takim zabiegu lakier zrobi się matowy i cały bród zejdzie lecz z lakierem nic się nie stanie

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

DzikiDzik30
DzikiDzik30
  4 stycznia 2017

No ok sproboje dzieki

Krzyniek1
Krzyniek1
  4 stycznia 2017

Hahaha szkoda iść na mieszalnik by kupić zmywacz albo się zapytać czy nie mają jakiegoś środka..... kłania się państwu lakiernik

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  5 stycznia 2017

Spirytus i wacik czynią cuda .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.