BetonowyDzieciak
Posty: 40 (po ~348 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 208
BetonowyDzieciak
  4 kwietnia 2016 (pierwszy post)

Witam znam osobę która ma prawo jazdy kat.C pierwszą grupę inwalidzką z literą P ponieważ była kilka naście razy w złotowie jak sama twierdzi tylko po to zeby mieć rente i papiery (posiada również prawo jazdy Kat.C bo uważa że skoro od 13 lat nie miała ataku to jest w pełni zdrowia z do psychiatry i do psychiatryka chodzi tylko po to zeby mieć rente i rózne dofinanoswania dla osób niepełnosprawnych że ona jest osoba niepełnosprawną tylko wtedy kiedy potrzeba
... nie przyznała sie do swojej choroby i zrobiła prawojazdy Kat.C (uważa ze skoro ma wycietego guza mózgu) to juz nigdy nie wróci jej padaczka i może normalnie jeździć pracodawaca u którego jeżdził który dowiedział się że o jego nazwijmy to przeszłości zwolnił go teraz prosił mnie bym załatwił jemu robotę jako kierowca kategorii C zastanawiam sie czy to że miał wycietego tego guza mózgu powoduję to że on jest całkowicie zdrowy czy jak to wygląda proszę serdecznie o pomoc

zacny
zacny
  7 kwietnia 2016

Czyli jst chory tylko wtedy, kiedy zgłasza się po socjal? I ty temu złodziejowi jeszcze chcesz pomóc? A może to nie znajomy, tylko ty?

Takie coś zgłasza się do MOPS-u a ten powinien powiadomić prokuraturę. Jak bierze rentę, to niech siedzi w domu, cwaniak jeden.

BetonowyDzieciak
Posty: 40 (po ~348 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 208
BetonowyDzieciak
  7 kwietnia 2016
zacny
zacny: Czyli jst chory tylko wtedy, kiedy zgłasza się po socjal? I ty temu złodziejowi jeszcze chcesz pomóc? A może to nie znajomy, tylko ty? Takie coś zgłasza się do MOPS-u a ten powinien powiadomić prokuraturę. Jak bierze rentę, to niech siedzi w domu, cwaniak jeden.


Nie ja ja mam drugą grupę ale nie mam P poruszając sie nie wózku cieżko być kierowcą ciężarówki..
zacny
zacny
  8 kwietnia 2016
BetonowyDzieciak
BetonowyDzieciak: poruszając sie

nie wszedłem na profil, nie widziałem :D

Wracając do tematu, denerwują mnie takie historie generalnie. Ludzie się szmacą dla 500 złotych.
BetonowyDzieciak
Posty: 40 (po ~348 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 208
BetonowyDzieciak
  8 kwietnia 2016
zacny
zacny: nie widziałem :D Wracając do tematu, denerwują mnie takie historie generalnie. Ludzie się sz


TA OSOBA AKURAT BYŁA CHORA OD URODZENIA WIEC RENTA JEJ SIE NALEZY JAK GDYBY TYLKO MOIM ZDANEIM NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY ŻE NIE MOŻE BYĆ TYM KIM CHCE BYĆ..
zacny
zacny
  8 kwietnia 2016
BetonowyDzieciak
BetonowyDzieciak: CHORA OD URODZENIA WIEC RENTA JEJ SIE NALEZY


ale sam napisałeś, że:
BetonowyDzieciak
BetonowyDzieciak: ona jest osoba niepełnosprawną tylko wtedy kiedy potrzeba

BetonowyDzieciak
BetonowyDzieciak: do psychiatryka chodzi tylko po to zeby mieć rente i rózne dofinanoswania


Trochę sam sobie przeczysz.
BetonowyDzieciak
Posty: 40 (po ~348 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 208
BetonowyDzieciak
  8 kwietnia 2016

No tak bo chorował w dzieciśtwie a teraz jest osobą zdrową nie ma ataków i chodzi do psychiatryka tak wiesz bo gdyby cos z nim było nie tak to nie zdał by prawojazdów

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  9 kwietnia 2016
BetonowyDzieciak
BetonowyDzieciak: padaczka


1.Padaczka jest nabyta czy wrodzona ???
2. Bierze jakieś leki ???
cyckisom
cyckisom
  9 kwietnia 2016

W tym kraju wszyscy kradną...

BetonowyDzieciak
Posty: 40 (po ~348 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 208
BetonowyDzieciak
  9 kwietnia 2016
LockOn
LockOn: BetonowyDzieciak: padaczka 1.Padaczka jest nabyta czy wrodzona ??? 2. Bierze jakieś leki ???


W Rodzona bierze ale od podajrze 13lat nie miał ataku
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  9 kwietnia 2016

Jak ma wrodzoną padaczkę to powinien brać leki zapobiegawczo do końca życia i tylko neurolog może mu wydać zaświadczyć na przystąpienia do prawo jazdy. A jak będzie się starał o prace to i tak musi zaliczyć lekarza medycyny pracy który popatrzy w papiery i mu go nie wyda bo jest epileptykiem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.