turris
turris
  26 października 2015 (pierwszy post)

Kiedys mialem czerwona z okraglym i niebieska z kwadratowym bakiem. Ktore woleliscie

tomekvs125
tomekvs125
  27 października 2015

Ja miałem z kwadratowym , kolega miał z okrągłym ,jak dla mnie to żadna różnica ta i ta była zajefajna, miałem większy motorower także rometa ,ale bzynkę chciałem mieć od zawsze ,to było moje marznie , później faza na skuter ,i na tym się zatrzymałem śmigam do tej pory na skuterze.

cyckisom
cyckisom
  28 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: faza na skuter ,i na tym się zatrzymałem


33-letni facet :lol::zakrecony:.
tomekvs125
tomekvs125
  2 listopada 2015

co to takie śmieszne ? każdy ma inne upodobania ,mi nie zależy na prędkości , znałem takich którym zależało ,teraz śmigają po niebieskich autostradach, i niby to żaden wypadek nie był z winy motocyklisty , i co z tego ? zginęli bo zabiła ich prędkość , ja wiem że wypadek to rzecz nagła i nie przewidywalna ,nikt nie zna dnia ani godziny dlatego ,ostatnio psy na motorach jak mnie zatrzymali do kontroli to się jeden też dziwił po h...j ludzie kupują sobie 125-ki bo, przecież to żadna rewelacja mówi ,to ja mu zadałem pytanie po co ludzie kupują sobie wędki ? i w największą zawieruchę gdy pada i wieje że pies z domu nie chcę wyjść a, oni idą nad Wisłę i siedzą tam pół dnia ,czy to za karę ? Nie ,siedzą bo lubią a to jest wystarczający powód aby się z kogoś naśmiewać ?? Że ktoś coś lubi ? To zajeżdża a'la rasizmem i brakiem tolerancji ,egoizmem.

gixxer
gixxer
  3 listopada 2015

za bajtla miałem motorynke i miło wspominam,potem była MZ-eta i to już był szał :D,z czasem przesiadało się na coraz większe maszyny,ale najmilej wspominam wlasnie motoryne...ile to przygod się przezyło na tym:)...a co do tego czym ktoś jeździ to jego indywidualna sprawa i nikomu nic do tego

Z00000000000000000
Z00000000000000000
  4 listopada 2015

skuter dobry bo wszędzie się zmieści i mało pali ale jeżeli chodzi o wygląd to ludzie jeżdżący na tym czymś wyglądają, jakby jeździli na sedesie . Taki jeżdżący kibel i to dosłownie

cyckisom
cyckisom
  7 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: rasizmem i brakiem tolerancji ,egoizmem.


Tak, jestem EGOISTĄ!! Nie czepiam się upodobań, ale musisz sam przyznać, że 33 letni, dorosły facet, jadący na skuterze nie wygląda ani poważnie, ani... w ogóle nie wygląda. Ja wiem, że można mieć wywalone na to jak Cię widzą, ale pisanie, że Twoją pasją jest jazda na skuterze, to delikatnie mówiąc, przesada:/.
tomekvs125
tomekvs125
  9 listopada 2015

Pozerstwo na wysokim poziomie nie jest w moim stylu ,lubię to i o tym napisałem ,przesada ??Nie wiem jaka to przesada jeździć skuterem ,,a jak ktoś jeździ rowerem to co dla Ciebie to jest Masakra czy co ? A w takim razie powiedz czym jest dla Ciebie Pocket Bike i np. 38-letni facet mierzący 180 cm który lubi na tym jeździć ?Bo dla mnie to jest człowiek z pasja :-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.