Mlody21
Mlody21
  19 lipca 2014 (pierwszy post)

Czesc, mam pytanie.. Czy ma ktos samochod i robi jakies modyfikacje i czy moglby cos o tym napisac??

WujekBeton
WujekBeton
  12 sierpnia 2014

Walisz tyle błędów, że aż ciężko to czytać.

To, że wydałeś na samochód jak twierdzisz 100 000 złotych nie znaczy, że każdy będzie się za nim oglądał z podziwem. Poważnie to za taką kasę miałbym coś co mi osobiście podoba się dużo bardziej i byłoby zrobione klasycznie. Taki tjuning to mi zalatuje szybkimi i wściekłymi i nie jest to komplement.

Nonamee
Nonamee
  13 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślałem ze ja jestem jakimś wariatem składam Bmw e30 z silnikiem s50b30 turbo za kupę kasy .Ale gościu od corsy wymiata 100 000 !!!


Gdzieś jakieś forum projekt opisany - s50 w e30 zawsze ciekawy ;)
Nonamee
Nonamee
  13 sierpnia 2014
Misiomisio111
Misiomisio111: MOja Corsa C Turbo 3.0 ___- po małym tuningu Wizualnym , i nowy silnik od Omegi 3,0 280KM Zawieszenie - Pneumatyczne , Alusy sprowadzane i malowane na zamuwienie , Drzwi unoszone do góry Lambo Dors , Lampy Przód Tył sportowe , wydech WM podwójny , fotele sportoe Nagłośnienie Car-Audio 4 głośniki po 500 Vat + subufer 1000 Vat + 2 wzmacniacze i Radio DVD/MP3 Posiadam auto od 4 lat tuning auta i przerubki trwały 3 lata ,na przeróbki wydałem ok 100 000 zł .. auto z 2005 roku ,


Zakladam ze silnik z omegi to 3.0 v6 nie chce mi sie sprawdzac co tam za jednostki wychodzily ale zalozmy ze v6 co nie wykluczam rzedowki.. wiec zaczne od tego :
- jezeli v6 skrzynia naped przenosi na jakie kola przod/tyl? bo z tego co sie orjentuje omega na tyl wiec musowo albo robic adapter na dzwon skrzyni i krotka szukac na przod naped i plastra pod sprzeglo z omegi choc watpie bys to zrobic bo zazwyczaj w przednio napedowce wrzuca sie przednio komplet ze skrzynia bo jak wiadomo polska nie stany hajsu tyle nie ma .
- co do turbo ? jakie uzyles ? pewnie jak za 100k to garrett ? bo co ty na 100k nie bralbym chinola ale zapewne turbo to masz w breloczku bo nie dosc ze upchane byloby v6/r6 gdzie z miejscem bylo by trudno uwazasz ze bez ciecia przedniego pasa bez modyfikacji zderzaka ic by wlazl z wiatrakiem i chlodnica ..
- co do tych koni na turbo nie wiem zakuwales to ? jakis rozwiert gniazda porobione ? wtryski cos jakies zmianki ? strojony na swince czy stand alone? to ze wrzuciles fure co z festynem ma wiecej wspolnego niz sam piknik na wsi to juz tam jakis gust spoko o tym sie nie dyskutuje.. ale czemu robisz ludzi w ch. jestem w stanie podzwonic po chlopakach w wawie w gdansku czy w poznianiu i powiedza ze takiej fury nie ma a jak jest to juz nie na takim specu jakim tu opisujesz.. sory za bledy wiem glupie wytlumaczenie ale nie dbam o poprawnosc jezyka
Nonamee
Nonamee
  13 sierpnia 2014

air ride nikt madry by nie wrzucal do takiego swapu bo na kij komus prowadzenie jak wozka golfowego ? wydech to widziales na zamowienie powiedz mi u kogo robiles sprawdzimy .. i wiesz mnie to tam nie robi wrazenia tylko nie lubie jak ktos robi fejm nie majac pojecia o tym co pisze.. a alusy to pewnie alloy styling chj.. wie jaki.. pozdrawiam i na drugi raz badz bardziej szczery bo te 100k na fure w polsce na mody to nie jest juz taki wielki show .. tak samo moglbym opisac swojego przyszlego lexusa ls400 1uz zamkniety dmuchany softem pocieta karo do driftu spawany dyfer gwint etc ;o pozdrawiam!

Misiomisio111
Posty: 30 (po ~319 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 61
Misiomisio111
  13 sierpnia 2014

Jakie kapcie o czym ty musisz , kapcie to mozesz zalozyc na nogi , to są nisko profilowe opony ...

WujekBeton
WujekBeton
  14 sierpnia 2014

Widziałem, kiedyś w tiwi corsę z fał szóstką 3.0 z omegi pod maską i oczywiście było cięcie, spawanie, wciskanie i ogólny brak miejsca.

Nonamee
Nonamee: sory za bledy

Przynajmniej przeprosił :lol: i czemu nie wierzysz koledze, przecież nie ma powodów, żeby nas okłamywać.
Nonamee
Nonamee
  14 sierpnia 2014

cos bylo nie pamietam co tam siedzialo a moze pare bylo tego bo cos mi sie kojarzy tez bodajze corsa tylko chyba ta starsza z silnikiem z evo IX ? czy moze to z omegi nie powiem nie pamietam ale wiem ze wydmuchala okolice pieciu stowek na hamowni i to startowalo na 1/4 juz w profi lidze

dla mnie bylo by to bardziej wiarygodne gdyby to nie bylo by te 3.0 z turbo a po zdjeciu widac ze akurat nic nie bylo modzone ze zderzakiem ani pasem

juz lepiej by to brzmialo jakby uturbil seryjna 1.6-1.8 zakul utrubic czy kompresorem dmuchnal moze nie mial by te 280~ ale na bank 220-240 ~ by stuknelo ;) a gdybym zwracal uwage na bledy zapomnialbym co mialem pisac a wracac i poprawiac mi sie nie chce szkoda mi czasu :C choc za to przepraszam bo czas okrutnie sobie cenie

CrunkAintDead
CrunkAintDead
  15 sierpnia 2014

Tak przerabialem swoje Saxo 1.6 8v na cos a'la rajdowka ale poki co zrezygnowalem i wszystko wyprzedaje :D Po pol roku zabawy jestem kilka tysiecy w plecy :) Takze baw sie dobrze :D

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  15 sierpnia 2014
Misiomisio111
Misiomisio111: - Silnik+skrzynia kosztóje - Lakier - przemalowanie na 2 kolory kosztuje - Lambo Dorsy kosztóją - Felgi sprowadzane i maowane na zamówienie - Fotele sportowe + obszycie środka na 2 kolory też kosztóje


A słownik nie kosztuje tyle, a czytałoby się twoje bzdety o wiele lepiej ;) W warszawie i Łomiankach mówisz?? Dziwne, że nie byleś na jakimkolwiek zlocie Opla czy Corsy, bo takie auto odbiłoby się o uszy nie jednego ;)

O ile wiem to ta Corsa ma pod maską 2.0 LEH 240KM, chyba, że są 2 takie same :D
Misiomisio111
Posty: 30 (po ~319 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 61
Misiomisio111
  15 sierpnia 2014

[quote=Misiomisio111]
ToTylkoYo: zlocie Opla czy Corsy
Nie mam czasu na zloty ... Mam za powarzną prace , zeby na zloty latać !!!

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  15 sierpnia 2014

Weź się dalej nie błaźnij xD Ta nie masz czasu jechać za zlot, ale masz czas grzebać w aucie całymi dniami?? Sam podnosiłem moc w swojej Audi i wiem jakie to czasochłonne, i raczej nie byłbym w stanie pogodzić tego z jakąś poważną pracą :D

Skoro to twoja Corsa i chcesz udowodnić wstaw zdjęcie z otwartą maską i kartka z twoim nickiem na silniku :D lub daj linka do jakiejś galerii.

Nonamee
Nonamee
  16 sierpnia 2014

to znaczy ja już gościa zlałem . wiem swoje i nie łykam niczego co on pisze :)

WujekBeton
WujekBeton
  16 sierpnia 2014
Nonamee
Nonamee: gościa zlałem


Doszło do rękoczynów przez internetowe fantazje na temat samochodu?
Nonamee
Nonamee
  16 sierpnia 2014

xD Olałem :D

WujekBeton
WujekBeton
  16 sierpnia 2014

Aha :lol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.