KamiIKF
KamiIKF
  5 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Witajcie ;)
Przymierzam się do wymiany amortyzatorów w swoim aucie i chciałbym Was się poradzić jaką firmę mi polecicie za rozsądną i przyzwoitą cenę? ;)

OnlySkyIsTheLimit0
OnlySkyIsTheLimit0
  5 kwietnia 2014

Po pierwsze powiedz do jakiej fury i w jakim przedziale cenowym.

KamiIKF
KamiIKF
  5 kwietnia 2014

Do Opla Omegi ,a cena to około 120 zł za sztukę

MuyBueno
MuyBueno
  5 kwietnia 2014

Z tych tańszych to kayaba premium

KamiIKF
KamiIKF
  5 kwietnia 2014

a co powiecie o: SRL, Daco, albo Kraft?

OnlySkyIsTheLimit0
OnlySkyIsTheLimit0
  6 kwietnia 2014

Parę lat temu pracowałem w sklepie motoryzacyjnym i powiem Ci że Kraft to najniższa półka, tak zwany pakowacz, omijaj tę markę szerokim łukiem. Co do Kayaby ciężko będzie dostać przednie amory w cenie do 120zł za sztukę, od siebie polecam Ci amortyzatory firmy Meyle, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Pozdrawiam.

KamiIKF
KamiIKF
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Parę lat temu pracowałem w sklepie motoryzacyjnym i powiem Ci że Kraft to najniższa półka, tak zwany pakowacz, omijaj tę markę szerokim łukiem. Co do Kayaby ciężko będzie dostać przednie amory w cenie do 120zł za sztukę, od siebie polecam Ci amortyzatory firmy Meyle, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Pozdrawiam.

No właśnie krafta dużo osób mi odradzało, podobno jak Harta, albo GH. Co możesz powiedzieć o SRL, albo Daco?
OnlySkyIsTheLimit0
OnlySkyIsTheLimit0
  6 kwietnia 2014

Z tym producentem styczności nie miałem, u mnie szły w większości Meyle, Kayaby, Bilsteiny, Sachsy, Tokico, nie rzadko też ludzie zamawiali Krafty bo tanie i w dodatku też mieliśmy podpisaną umowę z InterTeam, który był dystrybutorem tego szitu :)

KamiIKF
KamiIKF
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Meyle, Kayaby, Bilsteiny, Sachsy, Tokico


Z tych marek to chyba najtańsza będzie Kayaba, ale warto, bo bardzo dużo przeczytałem pozytywnych opinii o tej firmie i lepiej dołożę parę złotych więcej i kupię KYB, niż tańsze badziewie, które za rok znowu będę musiał zmieniać ;)
OnlySkyIsTheLimit0
OnlySkyIsTheLimit0
  6 kwietnia 2014

Najtańsze będą Meyle i Tokico, lecz Tokico to bardziej do Japończyków :) Warto też zaznaczyć że pojęcie najtańszy to pojęcie względne bo możesz kupić tanie amory a wymienić je 2 razy w roku co już tanio nie wychodzi ;)

KamiIKF
KamiIKF
  6 kwietnia 2014

Ale myślę, że lepiej zakupić amory Kayaby, które są nawet tanie od jeszcze tańszych SRL, albo Kraft ;)

KamiIKF
KamiIKF
  6 kwietnia 2014

A ogólnie jakie amory najlepiej wstawić do takiego modelu auta: olejowe, czy gazowe?

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  7 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tych marek to chyba najtańsza będzie Kayaba


Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej dołożę parę złotych więcej i kupię KYB


No to sie ładnie uśmiałem :D Kayaba to właśnie KYB :D możesz je spokojnie założyć, ja wymieniałem 2 late temu do mojej audi S6 C4 na gazowe KaYaBy, dawałem ponad 400 zł za parę i nie narzekam. Chodź ich praca jest lekko twardsza, niż normalnych olejowych.
KamiIKF
KamiIKF
  7 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: No to sie ładnie uśmiałem :D Kayaba to właśnie KYB :D możesz je spokojnie założyć, ja wymieniałem 2 late temu do mojej audi S6 C4 na gazowe KaYaBy, dawałem ponad 400 zł za parę i nie narzekam. Chodź ich praca jest lekko twardsza, niż normalnych olejowych.


Konto usunięte
Konto usunięte: Z tych marek to chyba najtańsza będzie Kayaba, ale warto, bo bardzo dużo przeczytałem pozytywnych opinii o tej firmie i lepiej dołożę parę złotych więcej i kupię KYB, niż tańsze badziewie, które za rok znowu będę musiał zmieniać ;)


Wiem, że KYB to Kayaba, a co do dołożenia parę złotych to miałem na myśli, że wolę troszkę droższe Kayaby ,niż badziewne np Krafty , a nie KYBy...;)
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  7 kwietnia 2014

AAA sorry, dopiero teraz dokładniej przeczytałem :D wtedy wróciłem z pracy i tak bez zastanowienia wypaliłem :d Mi akurat pasują kayaby gazowe, tylko mówię auto ma 1890kg i trochę twardziej na gazowych chodzi niż na olejowych :/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.